Kurban a ıki ay kaldı... 2 ayda 10 kılo vermek ısteyenler ...ben burdayım

evet arkadaslar sonunda eve geldim :) ve 12 gunde 2 kg gitmiş. bundan sonra her cumartesi paylaşirim İNŞALLAH

hemen gel az önce yanlış alıntı yapmısım
yihuuu :) O zzaman hemen başlıyorummmmmm

hemen üye olayım o zaman. 25 yaşındayım boyum 173, kilom en son 92 iydi

Beni de aranıza alir misiniz bu sene hiç almadigim kadar kilo aldım bu gün benim miladim olacak kuralları niz falan varmı?

gel canım belli bir liste yok nasıl yapmak istersen ama kalori hesabı yapıyoruz :) fittingo gel istersen

ayy üye oldum oraya hakikaten eğlenceli birşeymiş :) bakalım dikkat ediyorum sürekli. üç gündür gayet iyi gibi. kalori limitimi aşmıyorum bile. bir de su limiti güzel olmuş.

şimdilik problemim su içmeyi unutmak. onun için de bir program öğrendim water my body diye birşey telefona yükleniyor kilo ve boya göre içmen gereken suyu hesaplıyormuş. sonra da belli aralıklarla telefondan bardağa doldurulan su sesi geliyor hatırlatıyor..

hocamda gördüm işe yarar birşeye benziyor. kullanan var mı?

merhaba arkadaslar bugun tartı gunü ben 15 günde 2.800 gitti. başlayan diğer arkadaşlar nerdesiniz cok sessiz burası

Ben de bugün başladım. Sabah peynir , 4 zeytin, 1 dilim ekmek; öğle patlıcan yemeği akşam da kabak yemeği yedim. Gece yatmadan önce de 50 mekik çekiyorum.

kızlarr bugün tartılma günüm bakalım ne olduk :) sesler kesilmiş burada hadi enerjik olun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…