Kurban a ıki ay kaldı... 2 ayda 10 kılo vermek ısteyenler ...ben burdayım

bu arada neler yaptınız neler yediniz bugün nasıl gidiyo? benim menüm şöyleydi:

sabah:
yarım kase nestle nesfit ve yarım bardak yarım yağlı süt
öğle:
yeşil çay
2 tane mavi yeşil kremalı bisküvi
akşam:
ton balıklı sandviç (buğdaylı ekmekle)

az önce de yeşil çay içtim ve biraz bisküvi yedim bugün pilates ve cardio vardı onları yaptım kendim de zumba ve leslie yaptım çok yorgunumm

aynen ya sırf bana inat diye sanırım canım çeksin diyeti bırakayım diye dershane açılıyomuş başka yere gidicem ev yemekleri falan olmıcak o zaman ne yapıcam bilmiyorum :/

diyet arkadaşım diye bir site var her şeyin kaç kalori olduğu yazıyor. oradan bakın mesela hamburger zincirlerinde satılan külah dondurmalar 141 kalori. mado' nun 1 top karışık meyveli dondurması 90 kalori.
bende diyet arkadaşıma üye oldum verilen kilo sence doğru mu tartılmaya korkuyorum ya vermediysem diye

Kimse yazmıyor ama ben devam ediyim belki başkaları menümden yararlanır :) Vee bugünki menümm:

sabah:
2 dilim buğday ekmeği
kibrit kutusu kadar süzme peynir
yeşil çay
öğlen:
bir tabak taze fasülye
3-5 çatal kaymaksız yoğurt
yeşil çay
ara:
max dondurma
akşam:
bir kase kremalı tavuk çorbası
3 tane nugget

Ayrıca sabah 1 saat yürüyüş yarım saat plates yarım saat zumba yaptım . Bir de alışverişe çıktık annemle o da yaklaşık bir saat. 3 litre de su içildi

arkadaslar. bugun tarti gunu ama ben tartilama dim diyet basladigim kilo 65 ti sizlerde durum nasil

nerde buranin citir adaylari aaaaaa ben giremiyorum herkez kaybolmus nasil gidiyor diyet ler :)

nerde buranin citir adaylari aaaaaa ben giremiyorum herkez kaybolmus nasil gidiyor diyet ler :)

valla bende diyet filan kalmadı hiç dikkat etmıyorum kaç gündür sporda yapmıyorum, tek yaptıgım yesıl kahve ıcmek, tekrar toparlıycagımı umuyorum

valla bende diyet filan kalmadı hiç dikkat etmıyorum kaç gündür sporda yapmıyorum, tek yaptıgım yesıl kahve ıcmek, tekrar toparlıycagımı umuyorum
ben kalori hesap la yapiyorum cok guzel oluyor kendimi kisitliyorum :) tavsiye ederim

[QUOT2014, post: 36733225, member: 580705"]Sevgili admin kaçak admin nerelerdesin.yazını gören cennetlik valla.[/QUOTE]
Canm haklisin... sen ne yaptın.. gitti mi kilocuklarin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…