Lequim'in Başarı Öyküsü Resimli

taze resimler gldiiiii :)

ilk resimlerde kilom 69-70 felan.. son resimlerde 61 civarı..

önce

$DSC05515.jpg $DSC05518.jpg $DSC05513.jpg

sonra...

$DSC06324.jpg $DSC06329.jpg $DSC06325.jpg $DSC06328.jpg $DSC06332.jpg

tek kelimeyle harikasın... tebrik ederim bende bayadır takip ediyorum sizleri... inşallah ben de zayıflarım... sizler kadar sabırlı ve iradeli değilim... tamam bu kez başladım diyorum... en fazla bir hafta sonra eskiye dönüyorum.. boyum 1.56 cm kilom baya var yazamıyorum bile eşim görmesin diye... bugünden itibaren bende başladım sıkıca inş... ama benim şöyle bir sorunum var bağırsaklarla ilgili çok çabuk kabız oluyorum... onuda geçtim 1 yıllık evliyim ve çocuk istiyorum 3 aydır olmuyor... egzersize başlıyorum ya hamileysem bişey olur diye korkuyorum... sizce ne yapmalıyım? bide beni bolca gaza getiriseniz çoooookkkk sevineceğim.... bende zayıflamak istiyorum...

tebrıkler canımmm zaten yuzun cok güzel.... kıloda verınce fıstık gıbı olmussunnnn ne mutlu sana.)

oh oohh çok güzel olmuşsun canım yaa.yaşın çok genç tam bi çıtır olmuşsun..
hele ilk paylaştığın resimlerde bi elbise giymişsin kilolu halinle..sonra aynısını zayıflayınca giymişsin ..ordaki fark dehşet.elbisenin modeli çıkmış ortaya.bakışların değişmiş 'hayat süper ben süperim' diye bağırıyo gözlerin adeta..hep böyle kal emi aferin sana güzellik.

haa bir de ne yedin ne içtin nasıl bi diyet uyguladın ? yazar mısın bizim için canım?

ne demekkkk memnuniyetleeeeee, birbirmize destek oluruz, motive ederiz, benim de destege ihtiyacım warrr walla ne yalan söyliiim, her cuma kilolarımızı yazarız buraya, yarın sabahtan başlayalım iremcim ne dersin :)

öncelikle tebrik ediyorum,iradeli olmayı başardıgın için,ben sizlerden birazdaha fazla tombişim ve güdülenmeye ihtiyacım vardı başlamış bulundum ama motivasyon için birşeyler yapıyormuşsunuz hem ben baya bir yeniyim burda aranıza katılmak isterim :)

utanıyorum bu yazdıklarımı okuyunca.
şu an 79 kiloyum nerdeyse..:KK19:

canım malesef benim de senin gibi kilo almaya müsait bir yapım var. Ben farkında olmadan 96lara çıkmıştım. Çok şükür azimle zayıflıyorum ve sen de tekrar yapabilirsin...

canım malesef benim de senin gibi kilo almaya müsait bir yapım var. Ben farkında olmadan 96lara çıkmıştım. Çok şükür azimle zayıflıyorum ve sen de tekrar yapabilirsin...

maşallah canım neredeyse 20 kilo vermişsin büyük başarı, ne kadar sürede bu kiloyu verdin canım:nazar::nazar:

3. Fotoğrafta 30 yaşında gibisin:) walla bambaşka olsun komple değişmişsin tebrkler walla yyani şuanda bile iisin kilo açısından

tekrar diyetisyen eşliğinde 63 kilo oldum :KK14::KK14::KK14:

hedef 58En Büyük TÜRKİYE

canımm ya bende diyetisyenle sporla 13 kilo vermiştim 2 sene korudum ama son 2 ayda aldım hepsini geri . verdimmi veriyorum kilo ama hep yarıda bırakıyorum 76 kilo oldum ve eski vücudumu cok özlüyorum hırs yapamıyorum nolur yardımcı olurmusun nasıl verdin 79dan 63 e nasıl indin

X