Lequim'in Başarı Öyküsü Resimli

merhaba arkadaşlar,

öncelikle topiğime hoşgeldinizzz :)

biraz kendimden bahsediyim, 24 yaşındayım ve maşabaşı bir işte çalışıyorum.. kendimi bildim bileli balıketli bir yapım vardı, aslında kemik yapım iri değil ama hiç bi zaman narin bi hatun olmadım :)

lise ve üniversite yıllarımda kilom hep 65-70 aralığındaydı, geçen sene temmuzda düzenli bir işe girdiğimde 67 kiloydum ve 9 ay sonrasında kilom tam 75ti.. 9 ayda 9 kilo alan bir insanevladıyım ben :)

boyum 1,64.. 75li kilolarda bedenim 42-44dü.. eski kıyafetlerime giremiyordum artık ve çalıştığım banka şubesinde ki en kilolu ve bakımsız görünen kişi bendim :KK17:

bir anda kafamda bişiler dank etti.. daha hayatımın baharındaydım, aynaya baktığımda o kendini güzel bulan insan gitmiş sürekli orasını burasını begenmeyen obeziteye dogru yol alan bir insan vardı...

bende her bayan gibi rejim fikrini kafama koydugum gibi 1 gün öncesinde canım ne istediyse istemediyse yedim, ama 28 mart sabahı rejim değil, sağlıklı beslenmeye başlıyorum diyerek yaa bismillah dedim :)

28 mart itibariyle 75 kg'da diyetime başladım.. ilk hedefim 3 aylık bir süreçte 62 kg olmaktı..

28 mart 75 kg
28 nisan 68,8 kg
28 mayıs 65,3 kg
ve 28 haziranda 62,9 kg'dım :KK19:

900 gr fazla da olmuş olsa hedeflediğiim rakamı bile tartıda görmüş olmak benim için büyük bir başarı..

62 gr bana yetmeyince hedefimi 58e çektim, şimdi de 56ya çekmeyi düşünüyorum...

28 hazirandan sonra 2 haftalık bir tatile cıktım, tatilde kendime limit koymadım sadece düzenli ve dikkat ederek beslendim ve sonuç 2 haftada sadece 700 gr aldım ve şu anda 600 gramını verdim bile. şu anda tam 63 kgyum..

şimdiki hedefim kalan 5 kilomu 2 aylık bir süreçte vermek..

motivasyon konusunda bazı sıkıntılarım war, birzda o nedenle açıyorum bu topiği, hepberaber incecik olalımmm inşallah :)

neyi nasıl yaptığmı birazdan anlatıcammm, simdi az söz coook fotooooooo :KK52:

28 mart öncesi ben.... kilom 75lerde felan, azı yok fazlası var.. biara 77ye felan bile çıktıgmı tahmin ediyorum çünkü şiştikçe tartılmazdım :KK1:

Eki Görüntüle 225046
Eki Görüntüle 225047
Eki Görüntüle 225048
Eki Görüntüle 225049
Eki Görüntüle 225051
Eki Görüntüle 225052
Eki Görüntüle 225081

burada 70-71 kg arasındayım..

Eki Görüntüle 225053

burada 68 - 69 felaan sanırım...

Eki Görüntüle 225058

bu resimde de yavaş yavaş incelmeye başlamışım dimi, kilom 66-67 arasıında :)

Eki Görüntüle 225061
Eki Görüntüle 225062

bu resimlerde deeeeeee 65 kilo felaanımmmmm :)

Eki Görüntüle 225068
Eki Görüntüle 225069
Eki Görüntüle 225070

vee en sonnn halliiiiimmmmmmm :KK1::KK19:
kilom 63 :nazar:

Eki Görüntüle 225074
Eki Görüntüle 225075
Eki Görüntüle 225076

hiçbir şey imkansızzz değil kızlarrrrrrrr :KK1:

bu aradaaaa : 70*79 kilo aralağındakiler topiğindeki ve 5.Takımdaki tüm arkadaşlarıma teşekkürleri bir borç bilirim..

ONLARSIZ WALLAAA Kİ BEN BAŞARAMAZDIMMM :)

ne güzel yaaaa :) valla bu kilo bile süper duruyor çok güzel değişim valla gaza geldim azcıkta imrendim ne yalan söyliim tebrik ediyorummm

tüü tüüü maşallah benim kuzuma:nazar:
tontiş şeker kızlıktan seksüüü alımlı hatuna terfi etmşsin taş olmuşsun maşallah:nazar:

tebrik ederim valla çok güzel kilo vermişsin :KK9: bende 66 yım ve vermek için çabalıyorum ama pek olmuyo sanırım hayatımda hiç kilo vermedim hep alarak bu kiloya geldim vermek hissi ne bilmiyorum o hissi tadabilecek iradeyede sahibim ama olmuyo veremiyorum yaa :KK59:

merhaba nasil gidio kizlar???artik kahvaltimi düzenli yapiyorum öglen yemegimi yedim doyasiya kadar aksam bikac kasik yemekten aldim tadimlik:)bikac yaprak salata yedim iste bu arada meyve yemek cok ise yariyor.manav oldugum icin elimin alti meyve dolu aciktimmi kayisi kiraz veya karpuz atistiriyorum gün icinde..nekadar dogru bi beslenme sekli bilemicem ama neyseee:)degerlendirin bakalim..´:KK66:)

meraba kizlar.menumu yazayim.bugun kahvaltida kahvemi ictim (cappucino)kalorili biliyorum ama süt bende bagirsaklari calistiriyokücük ekmek arasi sandvic peynirli marullu..öglen krema soslu hindi gögsü yedim bi tabak ekmeksiz yaninda biraz patates..aksama yine ayni yemekten catalin ucuyla bikactane aldim ve yaninda bikac yaprak marul salatasi yedim bukadarr..nasil??

bende kilo vermek istiyorum... yaşım 21, boyum 1.60, kilom 57... benim ideal kilom 50, yani 7 kilo vermem gerek... kıyafetler üzerimde çirkin durmuyor ama fazlalıklar var tabii, özellikle de basen ve karın bölgesinde... ben rahat rahat bikini giyebileceğim bir vücut istiyorum...

2 hafta önce 59 kiloydum... İki haftada 2 kilo vermişim... Ama gece yemekleri ve tatlı krizleri yüzünden yerimde sayıyorum... Bir de spor yapmayı sevmiyorum, ama sıkılaşmak için de şart... Sadece kilo vermek ne yazık ki vücudunuzun gevşekliğine çare olmuyor... Neler yapayım, neler yapmayayım... Yardımcı ve destek olursanız sevinirim... :KK3:

valla ne diyeyim çok çok tebrikler :KK9: mükemmel olmuşsun yaaa,ama kesinlikle devam et zayıflamak giderek yakışıyo sana:nazar: ve kilo verdikten sonra kilon bi otursun bambaşka oluyo insan :97:
çoo..ok eskilere götürdün beni,boyum 168 kilom 78 başlamıştım bende yola..18 kilo vermişim şimdi..ve hala da şişman geliyorum kendime..acaba o zamanlar nasıldım kimbilir :KK9: kilo verdikçe mutlu oluyorum özgüvenimi kazanıyorum :KK68:
sende de aynı kendimi gördüm,kendiyle daha barışık daha olumlu bi kız :nazar:
tü tü tü kırk bin kere maşAllah :nazar:

Kızlaaaaar benide alın yanınızaaa:) Bende diyet yapıyorum ama bir türlü istediğim gibi olamıyorum... şuan 77 kiloyum.. 65'e inmem lazım.. banada destek olur:KK43:

valla ne diyeyim çok çok tebrikler :KK9: mükemmel olmuşsun yaaa,ama kesinlikle devam et zayıflamak giderek yakışıyo sana:nazar: ve kilo verdikten sonra kilon bi otursun bambaşka oluyo insan :97:
çoo..ok eskilere götürdün beni,boyum 168 kilom 78 başlamıştım bende yola..18 kilo vermişim şimdi..ve hala da şişman geliyorum kendime..acaba o zamanlar nasıldım kimbilir :KK9: kilo verdikçe mutlu oluyorum özgüvenimi kazanıyorum :KK68:
sende de aynı kendimi gördüm,kendiyle daha barışık daha olumlu bi kız :nazar:
tü tü tü kırk bin kere maşAllah :nazar:

sen nasıl verdin canım bukadar kiloyu anlatsana

Kızlaaaaar benide alın yanınızaaa:) Bende diyet yapıyorum ama bir türlü istediğim gibi olamıyorum... şuan 77 kiloyum.. 65'e inmem lazım.. banada destek olur:KK43:

hangi diyeti yapıyorsun canım, ben bundan 6,7 sene önce Hollywood diyetini yapmıştım, 3 haftada 10 kilo verdim... 62'den, 52'ye düştüm... o zamandan beri de bir daha o kiloya çıkmasam da hep 5 kilo verip aldım... Umarım birlikte veririz fazlalıkları... :KK3:

bende 1 hafatadır diyetisyene gidiyorum 20 kg vermek niyetim ilk hafta hiç aç kalmadan 1600 verdim çok mutluyum

hangi diyeti yapıyorsun canım, ben bundan 6,7 sene önce Hollywood diyetini yapmıştım, 3 haftada 10 kilo verdim... 62'den, 52'ye düştüm... o zamandan beri de bir daha o kiloya çıkmasam da hep 5 kilo verip aldım... Umarım birlikte veririz fazlalıkları... :KK3:
woww bukadar etkili bi diyetmi bu
Neler var listede benimde izine 3 haftam kaldi ve 10 kilo versem super olacak:))anlat bakalim bi sunu

:) tebrik ederim... gerçekten kilo kimseye yakışmıyor... sen böyle güzelsin sana yakışıyor diyenlere burdan kocaman bir böööööö yapıyorum :KK1: bu lafı çok duyuyorum da ben :)

evet gülşah10 listeni paylaşabilir misin? biliyorum ki listeler kişiseldir herkesin uygulaması doğru olmaz ancak fikir vermesi açısından merak ettim:26:

canlarım bende insülin direnci olduğundan bana göre diyet veriliyor. ama sunu söyleyeyim 1 hafta hiç birşey yemediğim oldu ama 1 gr bile verememiştim. herseyi yiyorum 2 saatte bir mutlaka birşey yiyicen.

saat:KK8:00 kahvaltı beyaz peyni ,1 yumurta domates salatalık 2 dilim cavdar ekmeği (domates salatalık sınırsız) yumurta yemezseniz 2 dilim beyaz peynir yağsız olması sart değil.

1.ara saat10: 00 : 12 badem yada 15 fındık yada 3 tam ceviz.

öğle 12:00 ızgara ,bol salata

2.ara: 16:00 3 burcak bizküvi

akşam en geç 20:00 6 kaşık sebze yemeği, salata , yoğurt

3.ara 22:00: 1 porsiyon meyva yada 15 kiraz yada 10 erik

kızlar günde 2.5 3 litre su sart ve cay sınırsız ama sekersiz

ben coğu zaman yiyemeyecek gibi oluyorum fazla geliyor. mesela bugün öğlen 2 lahmacun verdi :)

canlarım bende insülin direnci olduğundan bana göre diyet veriliyor. Ama sunu söyleyeyim 1 hafta hiç birşey yemediğim oldu ama 1 gr bile verememiştim. Herseyi yiyorum 2 saatte bir mutlaka birşey yiyicen.

Saat:KK8:00 kahvaltı beyaz peyni ,1 yumurta domates salatalık 2 dilim cavdar ekmeği (domates salatalık sınırsız) yumurta yemezseniz 2 dilim beyaz peynir yağsız olması sart değil.

ben coğu zaman yiyemeyecek gibi oluyorum fazla geliyor. Mesela bugün öğlen 2 lahmacun verdi :)

not ettım deneyecegım bızımle paylastıgın ıcın tesekkürler

her hafta gidicem gittçede paylaşırım sizlerle. ve öğle yemeği ile akşam yemeğini yer değiştirebiliyorsun. 1 öğün sebze 1 öğün ızgara yemen gerekiyor yani

canlarım bende insülin direnci olduğundan bana göre diyet veriliyor. ama sunu söyleyeyim 1 hafta hiç birşey yemediğim oldu ama 1 gr bile verememiştim. herseyi yiyorum 2 saatte bir mutlaka birşey yiyicen.

saat:KK8:00 kahvaltı beyaz peyni ,1 yumurta domates salatalık 2 dilim cavdar ekmeği (domates salatalık sınırsız) yumurta yemezseniz 2 dilim beyaz peynir yağsız olması sart değil.

ben coğu zaman yiyemeyecek gibi oluyorum fazla geliyor. mesela bugün öğlen 2 lahmacun verdi :)

rica ederim cnm. sormak istediğiniz bişey olursa cevaplayım

Calısan bır bayan olmamanın dez avantajını yasıyorum gün boyu oturuyorum hareket olmayıncada zayıflamak zorlasıyor

X