Leslie ile 1 ayda kaç kilo vericez var mı benimle birlikte başlamak isteyen

Konuyu hortlatsam mi ki 😂ben dün diyete bugün de 3 mile Leslie videosu ile başladım.
Boyum 1 68
Başlangıç kilom 75
Hedef 58 -50
Hadi bakalım bismillah.
3 mile Leslie
100 ip atlama
7000 adim

Bende bugün başlayacağım leslie yapmaya, aynı zamanda pilates de yapacağım kendime 6 hafta verdim. Kilom 75 ve bu 6 haftada 65 kiloya inmek istiyorum

Nerdeyse 2 sene sonra konuyu yeniden hortlatmaya geldim 😃 Leslie ve diyetle 1 ayda 6 kilo vermiştim tabi o zaman emziriyordum muhtemelen onunda etkisi büyüktü

Geçen sene bugün yine yazmışım bu konuya bir kaç gün yapıp bırakmışım yine 🥺 bir daha asla 2 sene önceki gibi azimli ve istikrarlı olamadım hep başladım bir kaç gün sonra araya birşey girdi veya spora üşendim falan derken yine kilo aldım

Bugün şunu yiyim yarın başlarım bunu da yiyim de öyle basliyim aklımda kalmasın diye diye üstüne kilo ekledim hep 🥺 2021 Mayıs ayında nerdeyse hedef kiloma ulaşmıştım öyle mutluydum ki memlekete izne gittim 1 ay kaldım ne diyet kaldı ne spor sonra 1 ay karantinada kalma derken kilo aldım ve bir daha hiç diyete ve spora baslayamadim üstüne her geçen gün kilo ekledim o kadar mutsuzum ki şu an kendime bu kötülüğü nasıl yaptım bilmiyorum 🥺

Öyle çok emek vermiştim ki hergun spor yapmıştım sıkılaşma incelme çok güzeldi hepsini çöpe attım resmen başladığım yere döndüm nerdeyse

Dun karar verdim ve tekrar başlıyorum yoksa bu benim gidişat nanay 😃 dün ve bugün temiz beslendim ve 30 dk spor yaptım her pazar kilo bildirimi yapicam inşallah birakmiycam bu sefer her gün de girip bildirim yapicam inşallah

Merhaba bede sizin gibiyim. Güzel kilo verip sonra ipin ucunu kaçırınca en çok da basenlerimin genişlemesiyle eski kiloma geri döndüm tabi hareketsiz yaşamla birlikte. Bende aralikli oruca başladim ve kendime bir topik oluşturdum ayni zamanda yürüyüşé başladim bu kez bırakmamaya kararlıyım. Yürüyüşe ek olarak da lesli yapabilirsem çok iyi olacak.

Merhaba bede sizin gibiyim. Güzel kilo verip sonra ipin ucunu kaçırınca en çok da basenlerimin genişlemesiyle eski kiloma geri döndüm tabi hareketsiz yaşamla birlikte. Bende aralikli oruca başladim ve kendime bir topik oluşturdum ayni zamanda yürüyüşé başladim bu kez bırakmamaya kararlıyım. Yürüyüşe ek olarak da lesli yapabilirsem çok iyi olacak.
Benimde aynı şekilde en çok basenlerim aldı yine kiloyu yeni aldigim pantolonların hiç birini yiyemiyorum 🥺 yürüyüş imkanım yok sadece evde spor yapabilirim bir gün Leslie bir gün zumba falan yapıyım diyorum

Benimde aynı şekilde en çok basenlerim aldı yine kiloyu yeni aldigim pantolonların hiç birini yiyemiyorum 🥺 yürüyüş imkanım yok sadece evde spor yapabilirim bir gün Leslie bir gün zumba falan yapıyım diyorum
Bende yürüyüş yapmaya çalışıyorum da acaba yürüyüş sonrası kalça basen çalıştıran hareketler de mi yasam bimiyorum

Bende yürüyüş yapmaya çalışıyorum da acaba yürüyüş sonrası kalça basen çalıştıran hareketler de mi yasam bimiyorum
Ne kadar yapıyorsunuz yürüyüşü çünkü yürüyüş basenleri falan çok güzel eritir keşke benim de yürüyecek yerim olsa temiz havada yürümek ruha da iyi gelir

X