Lütfen yardim edin ( konu boşanma)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bosanamiyosan eğer hapis hayatı yaşayıp mutsuz olacağına bildiğini oku, kavga et öyle mutsuz olm
Beyfendi asla gelemez boyle seylere , işte baş aldırdım diye boşanma gündemde bana kalsa ben biraz daha en azından korona olayı biteseye kadar dayanmak isterdim çok zor olsada .. ama çocuklarımı düşünmek zorundayım bu surecde iş bulmak para biriktirip daha güçlü şekilde yoluma girmem lazım.
Aslında şuan gerek çocuklarım gerek ben duruma hazır olsakda maddi anlamda ve korona sebebiyle güçsüz kaliyorum

Ailenizin durumu ve bakış açısı nasıl?

E siz adamın umrunda değilsiniz ki ihtiyaçlarını karşılayan bı objesiniz ona göre. O ne derse onu yapmak zorundasınız

Ailenizin durumu ve bakış açısı nasıl?
Ailem tabi üzüldü.. ama evin kapıları sana açık demedi.. üstelik ekstra kirada evi var.. hem anne hem babam emekli .. üstelik nasıl olacak dul olacaksin dedi.. O kadar yanlızim ki..

Ailem tabi üzüldü.. ama evin kapıları sana açık demedi.. üstelik ekstra kirada evi var.. hem anne hem babam emekli .. üstelik nasıl olacak dul olacaksin dedi.. O kadar yanlızim ki..
Konuş ikna et bence. Kimse çocuğu boşansin istemez. Yani koca evinde eziyet çekeceğine kendi annen baban bir konusur iki konuşur. Zorla geri gönderecek halleri yok.

Evlilik sürüyor kırmadan itiraz etmeden ilişkiye girdiyseniz burda tecavüz yok. Ben adamı iyileştirmiyorum. Tecavüz diyen arkadaşlar için diyorum. Adam odun odun davranmış bilmem ne olmuş falan bu değil söz konusu. Evlilik devam ederken kocanız gelip sizinle zorla yaka paça ilişkiye girmemiş. Girmek istemesi normal. Siz de kırmamışsınız.

Çalışan bir kadınsin degil.mi

Peki siz ne durumdasiniz? Benzer durum dediginiz için sordum..
Dinimiz mükemmel sadece herkes kendi işine göre çekiyor
Ben ayrıldım yemeğe giderdik gezmeye değişik bi mekana insan keşfetmek için etrafa bakar nerde ne var diye hemen Farklı şeylere çekilirdi yolda yürürken vitrine bile bakamazdım.. arkadaş ortamım zaten yoktu sadece aileme gider gelirdim akraba ziyaretleri komşuculuk misafirlik falan hayaldi benim için.. şuan arkadaşlarımla tekrar görüşmeye başladım tekrar yeni yeni faaliyetler yapmaya başladım.. üç tane evladım için hayata tekrar sarılmam gerekti ve umarım Rabbimin izniyle her kadın zorluktan feraha çakacaktır bende extra aldatma da vardı

Ama şunu anladım ki kimse için kendinden ödün vermiceksin kimse hak etmiyor.. bir kez taviz verdiğinde gerisi çorap söküğü gibi geliyor ve sonra bi bakıyorsun yapayalnız bi halde dört duvar arasında yaşamaya çalışıyorsun yaşamak denirse dünyadan bi haber şekilde.. kendini makina gibi görüyosun herşeyi yapmaya programlı bi makina benimde park evimin yakınındaydı toplasanız 5kez çocuklarımı götürmemişimdir.. onca şeyden sonra bocalamaya başladım ama toparlanmak zaman alıyor Allah kolaylıklar versin size üzülmeyin

Baş kaldırdığım için bu haldeyiz... defalarca konuştum izah ettim sonuç bu.. topladı esyasini gitti birde büyük çocuğumu alet ediyor..
Çocuğunu sana karşı kullanıyorsa mahkemede bitirmen taraftarıyım ayıp olucak ama çok kötü bir adama rastlamışsın

Bana keşke detay verseniz hayatınızla ilgili nasıl basardiniz

Çocuğunu sana karşı kullanıyorsa mahkemede bitirmen taraftarıyım ayıp olucak ama çok kötü bir adama rastlamışsın
Etraf onu iyi biliyor cunkuu çok sessiz sakin efendi biri etrafda ben nasılsam öyleyim evde farklı dışarda farklı değilim..

Bugun son kez konuşacağız ne yapicam bilmiyorum.. ne yaparım ne ederim devemdeysem zindan etmesem koca bir belirsizlik .. üstelik korona ve daha da kötüye gidiyor çaresizlik.. yoruldum artık hemde cokk

İş bulana kadar aileniz destek olmaz mı?

Benim yıllar sonraki halim gibisiniz o kadar benzer olay var ki... Sinemaya sayılı gitmek,gezmemek, birşeyde küfür geçince kapatmak falan... Dört yıllık evliyim umarım yıllar sonra böyle olmam... Hakkınızda hayırlısı olsun...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…