maibeyaz'ın zayıflama serüveni başlıyorrr

dünkü yediklerim
sabah kahvaltımıyazmışım
öğle yemeğim yarım kepçe mercimek çorbası (1 kepçe katmıştım bitiremedim)
1 kase yoğurt
ara yok dışardaydım
akşam da 7 gibi geldim baktım hiç yemek yok hemen 2 kaşık yağa 2 yumurta kırdım yarısını oğlana yedirdim yarısını ben yedim...
1 kase yoğrut yedim yine arkasından bol pulbiberli...

yaklaşık 1 saat sonra yemek yaptım tadına baktım 2 tatlı kaşığı nohut yedim yani

yatmadan herkes süt içer benim çok canım çekti 3 petibör bisküvi ve 1 bardak kola içtim

günaydınnlarr... dün çok yoğundumtekrar uğrayamadım...
mavlişim bebeğim haklısın ama çok seviyorum napim dayanamadım...:26:
ama haklısın dikkat edcem artık şafak azalıyo:KK52:

tourmaline süpersin cnm yaaa... :KK9:
yediklerine dikkat edersen çok abartmazsan sporla gayet rahat verirsin...hem plates de inceltir zaten 3kilo versen 6 kilo vermiş gibi görünürsün süper olursun...
ben platesi evde ebru şallıyla yapıyosun sanıyodum spor salonundaki illaki faydalı olur cnm..:KK34:

dünkü yediklerim
sabah kahvaltımıyazmışım
öğle yemeğim yarım kepçe mercimek çorbası (1 kepçe katmıştım bitiremedim)
1 kase yoğurt
ara yok dışardaydım
akşam da 7 gibi geldim baktım hiç yemek yok hemen 2 kaşık yağa 2 yumurta kırdım yarısını oğlana yedirdim yarısını ben yedim...
1 kase yoğrut yedim yine arkasından bol pulbiberli...

yaklaşık 1 saat sonra yemek yaptım tadına baktım 2 tatlı kaşığı nohut yedim yani

yatmadan herkes süt içer benim çok canım çekti 3 petibör bisküvi ve 1 bardak kola içtim
aaaaaaaaaaa:26::KK30::KK30::KK22: hiç olmadı kızartmayı unutalım diycektim ama kola aman Allahım çok kötü olmuş en zararlı şey bütün gün kendini tutup yemediğin yemeklerin hepsine kafi gelmiş olmadı olmadı:KK45::KK20: kola direk göbeğe gidiyor canım heryerin zayıf olsa bile göbeğin çıkıyor bende eskiden kola tiryakisiydim gittiğim yerlere bile alır giderdim ama 4 senedir asitli hiçbirşey içmiyorum neyse artık olan olmuş bugün telafi et artık napalım :KK59:

aaaaaaaaaaa:26::KK30::KK30::KK22: hiç olmadı kızartmayı unutalım diycektim ama kola aman Allahım çok kötü olmuş en zararlı şey bütün gün kendini tutup yemediğin yemeklerin hepsine kafi gelmiş olmadı olmadı:KK45::KK20: kola direk göbeğe gidiyor canım heryerin zayıf olsa bile göbeğin çıkıyor bende eskiden kola tiryakisiydim gittiğim yerlere bile alır giderdim ama 4 senedir asitli hiçbirşey içmiyorum neyse artık olan olmuş bugün telafi et artık napalım :KK59:

haklısın cnm ama dayanamıyorum kolaya... akşama kadar tuttum kendimi akşam nevrim döndü resmen...
ben de 3 yıl önce günde 2.5 litre içerdim... ama hamile kaldım o zamandan buzamana çok nadir içiyorum artık abartmıyorum eskisi gibi...olmasaydı iyiydi ama napalım aklımda kalmıştı...:KK59:

gelelim bu günkü yediklerime..
sabah 1 kk peynir ve 2 dilim ekmekten tost yaptım
öğle 6 kaşık nohut ve 1 kase yoğurt yedim
sanırım 2 dilim kepek ekmeği yedim tam emin değilim...
akşam 3 kepçe mercimek çorbası içtim ekmeksiz...
2 bardak da su içtim gün boyu...dışarda olunca su alabileceğim yer yoktu çeşme suyunu da ben içemiyorum...

haklısın cnm ama dayanamıyorum kolaya... akşama kadar tuttum kendimi akşam nevrim döndü resmen...
ben de 3 yıl önce günde 2.5 litre içerdim... ama hamile kaldım o zamandan buzamana çok nadir içiyorum artık abartmıyorum eskisi gibi...olmasaydı iyiydi ama napalım aklımda kalmıştı...:KK59:
olmuş artık önümüzdeki maçlara bakıcaz:KK9::KK9:

gelelim bu günkü yediklerime..
sabah 1 kk peynir ve 2 dilim ekmekten tost yaptım
öğle 6 kaşık nohut ve 1 kase yoğurt yedim
sanırım 2 dilim kepek ekmeği yedim tam emin değilim...
akşam 3 kepçe mercimek çorbası içtim ekmeksiz...
2 bardak da su içtim gün boyu...dışarda olunca su alabileceğim yer yoktu çeşme suyunu da ben içemiyorum...
öğünlerin çok güzel canım aralarda meyve falanda eklersen dadundan yenmez:KK56::KK9:

evet aslında listemde sabah ve öğle arasında 2 meyve 1 çaybardağı süt var
ve
öğle ile akşam arasındada 1 dilim kepek ekmeği 1 kk peynir ve yeşil çay var
ama ben o saatlerde kızımı fiziğe götürüyorum genelde yiyemiyorum...
akşam da 2 porsiyon meyve ve 1 çar bardağı süt var ama onu da uyuyup kalıyorum yine kaçırıyorum...:KK1:

evet aslında listemde sabah ve öğle arasında 2 meyve 1 çaybardağı süt var
ve
öğle ile akşam arasındada 1 dilim kepek ekmeği 1 kk peynir ve yeşil çay var
ama ben o saatlerde kızımı fiziğe götürüyorum genelde yiyemiyorum...
akşam da 2 porsiyon meyve ve 1 çar bardağı süt var ama onu da uyuyup kalıyorum yine kaçırıyorum...:KK1:

Ara öğünlerde eklersen daha iyi olur gibi. Ben mesela şöyle somun ekmeğin başından iki dilimlik koparıyorum arasına peynir sonra maydanoz dereotu katıyorum. Yarısını yiyorum kalanı da çalışıyorum ben okula götürüyorum saat 10 buçuk gibi yiyorum yanında bir yeşil çayla tabi o sıralarda ya da. Öğle yemeğinde cidden farkediliyor yemeğe saldırmıyorsun. Bir de öğle yemeği ile akşam yemeği arasında bir ara iyi olur. Diyete başladığımda biraz kalorisi yüksek tüketiyordum ama yavaş yavaş kalorisini düşürüyorum şükür ama ara şart.

tourmaline süpersin cnm yaaa... :KK9:
yediklerine dikkat edersen çok abartmazsan sporla gayet rahat verirsin...hem plates de inceltir zaten 3kilo versen 6 kilo vermiş gibi görünürsün süper olursun...
ben platesi evde ebru şallıyla yapıyosun sanıyodum spor salonundaki illaki faydalı olur cnm..:KK34:

evet canım salona gidiyorum, nedense bana bu plates fayda etmiyor gibi geliyor bana, aerobice giderken öyle değildi walla 1 hafta da bile çok farkediyordu, plates yerine aerobic olsaydı şimdiye baya incelmiştim..

nese bu sabah diyet ekmekli peynirli sandeviç(nasıl yazılıyormuş bu şaşırdım :) yedim..
öğlen arkadaşımla buluştuk, alışveriş merkezine gittik orda da tercihim karışık salata tabağı oldu ama içerisinde 3 tane zeytinyağlı dolma ile kısır da vardı :KK9:
akşam ıspanak ve biraz yoğurt yedim, canım tatlı birşeyler istedi üzerine de diyet nestle nesfit + süt yedim azcık ve 1 adet de muz :KK43: anca doyabildim :KK43: buna da şükür dimi ama :KK9: yavaş yavaş diyet moduna giricem inşallah:KK17:

Son düzenleme:
evet canım salona gidiyorum, nedense bana bu plates fayda etmiyor gibi geliyor bana, aerobice giderken öyle değildi walla 1 hafta da bile çok farkediyordu, plates yerine aerobic olsaydı şimdiye baya incelmiştim..

nese bu sabah diyet ekmekli peynirli sandeviç(nasıl yazılıyormuş bu şaşırdım :) yedim..
öğlen arkadaşımla buluştuk, alışveriş merkezine gittik orda da tercihim karışık salata tabağı oldu ama içerisinde 3 tane zeytinyağlı dolma ile kısır da vardı :KK9:
akşam ıspanak ve biraz yoğurt yedim, canım tatlı birşeyler istedi üzerine de diyet nestle nesfit + süt yedim azcık ve 1 adet de muz :KK43: anca doyabildim :KK43: buna da şükür dimi ama :KK9: yavaş yavaş diyet moduna giricem inşallah:KK17:

canım zaten bi anda diyet moduna girince devam etmiyo...yavaş yavaş azalt yediklerini... ben acele ediyorum iki ileri bi geri derken vakit kaybediyorum...nerdeyse 9 ay oldu diyete başlayalı... ben eğer ilk başından beri listeme uysaydım şimdiye kadar çoktan hedefimi aşmıştım... ama işte şok diyet tatlo krizleri erteleme derken hala uğraşıyorum...:KK1:
bu arada bu gün tartı günüydü kilom 57,2:KK62:

Ara öğünlerde eklersen daha iyi olur gibi. Ben mesela şöyle somun ekmeğin başından iki dilimlik koparıyorum arasına peynir sonra maydanoz dereotu katıyorum. Yarısını yiyorum kalanı da çalışıyorum ben okula götürüyorum saat 10 buçuk gibi yiyorum yanında bir yeşil çayla tabi o sıralarda ya da. Öğle yemeğinde cidden farkediliyor yemeğe saldırmıyorsun. Bir de öğle yemeği ile akşam yemeği arasında bir ara iyi olur. Diyete başladığımda biraz kalorisi yüksek tüketiyordum ama yavaş yavaş kalorisini düşürüyorum şükür ama ara şart.
hoşgeldin canım günnüşüme... sağol tavsiyelerin için...ama işte dediğim gibi dışarıda yiyemiyorum ara öğün... iki bebeğim var biri kucakta biri yanımda fırsatım olmuyor malesef... ama evde olduğum zamanlar dikkat edicem teşekkür ederim...:KK34::KK16:

bu günkü yediklerim
sabah 1 dilim ekmek ve 1 kk peynir yedim
1 bardak şekersiz çay içtim

ara yok yine

öğle
canım aylardır döner istiyodu dışardada olunca yarım döner yedim.. şu sandviç ekmeklerinin yarısı kadar yani...
sonra yanında da mavlicim duymasın kulağınıza söyliyim 1 bardak kola içtim...:kk77:

ara öğünde 2 grisini 1 kk peynir 1 çay kaşığı bal 1 bardak yeşilçay içtim

akşam yemeğimi heüz yemedim ama büyük ihtimalle yoğurdun içine elma katıp onu yicem canım bişi istemiyo...

akşam yatmadan söz veriyorum meyve yicem...:kk77:

bu günkü yediklerim

ara yok yine

öğle
canım aylardır döner istiyodu dışardada olunca yarım döner yedim.. şu sandviç ekmeklerinin yarısı kadar yani...
sonra yanında da mavlicim duymasın kulağınıza söyliyim 1 bardak kola içtim...:kk77:

akşam yemeğimi heüz yemedim ama büyük ihtimalle yoğurdun içine elma katıp onu yicem canım bişi istemiyo...

bak seeen:KK19::KK19: duydum çokta kızdım bilesin:KK57::KK57:

Kaçamaklar illakii oluyor ya. Bende kola içtim ama niyeti bozmuştum büyük bardak dikecektim kafama ama hemen cay bardağı aldım sonra üc yudum yarısından fazlasını hemen döktüm böylece tehlike gitti:)

bu günkü yediklerim

ara yok yine

öğle

kuşum biz de seninle hep aynı kaçamakları yapıyoruz ben de tereyağlı yarım döner yedim öğlen :KK43:
sabah kepek ekmekli sandewich, akşam da yine ıspanaklı yoğurt yedim ve itiraf eiyorum çok azıcık da (2-3) kaşık kazandibi :KK17: çok pişmanım :KK17:

kuşum biz de seninle hep aynı kaçamakları yapıyoruz ben de tereyağlı yarım döner yedim öğlen :KK43:
sabah kepek ekmekli sandewich, akşam da yine ıspanaklı yoğurt yedim ve itiraf eiyorum çok azıcık da (2-3) kaşık kazandibi :KK17: çok pişmanım :KK17:

hımmm ben döneri kaçamak saymıyorum uzun zamandır canım çekiyodu çünkü... :KK1:
canım 2 kaşık yemek kaşığı değil dimi...cnm insülin direnci veya şeker yoksa zaten 2 tatlı kaşığı kazan dibi, sütlaç, muhallebi, yada 2 profiterol falan yiyebilirsin tabi çok sık olmayacak...sütlü tatlıları haftada 1 2 -3 tatlı kaşığı öneriyorlar zaten uzmanlar...ben şeker hastası olduğum için bana kesinlikle yasak..
ıspanağın yanında da yoğurt yemeyi kim çıkardı hiç bilmiyorum :KK9:ben de yerim arada ama ıspanağım hiç vitamini kalmıyo yoğurtla...ot yemiş oluyoruz sadece...:KK9:

hımmm ben döneri kaçamak saymıyorum uzun zamandır canım çekiyodu çünkü... :KK1:
canım 2 kaşık yemek kaşığı değil dimi...cnm insülin direnci veya şeker yoksa zaten 2 tatlı kaşığı kazan dibi, sütlaç, muhallebi, yada 2 profiterol falan yiyebilirsin tabi çok sık olmayacak...sütlü tatlıları haftada 1 2 -3 tatlı kaşığı öneriyorlar zaten uzmanlar...ben şeker hastası olduğum için bana kesinlikle yasak..
ıspanağın yanında da yoğurt yemeyi kim çıkardı hiç bilmiyorum :KK9:ben de yerim arada ama ıspanağım hiç vitamini kalmıyo yoğurtla...ot yemiş oluyoruz sadece...:KK9:

haklısın canım ama bana ıspanağı yediren yoğurt zaten o olmasa hiç yiyemem :)

ayy bu gün ne yedim ne içtim hepsi birbirine girdi...:KK1:
hiç yazmiyim ben... oyyy ben ne zaman bi düzen oturtcam yaa...

ayy bu gün ne yedim ne içtim hepsi birbirine girdi...:KK1:
hiç yazmiyim ben... oyyy ben ne zaman bi düzen oturtcam yaa...

ben kahvaltıyı normal yaptım ammaa kahvaltıdan sonra oldu ne olduysa ;
birkaç tane selanik gevreği ve öğlen sadece 1 simit yedim..belki akşama da doğum gününe gidicem :KK17::KK58:

ben kahvaltıyı normal yaptım ammaa kahvaltıdan sonra oldu ne olduysa ;
birkaç tane selanik gevreği ve öğlen sadece 1 simit yedim..belki akşama da doğum gününe gidicem :KK17::KK58:

kaçırmadın dimi bacım akşam doğumgününde...
ben bi resetledim kendimi baştan başlıyorum ama kesinlikle kaçamak yapmadan devam etmeye çalışıcam...
tutun beni kızlar şafak azaldı iyice...:26:

X