Gebeliğe Hazırlık Mayıs'a odaklanmış bir gebeliğe hazırlık hikayesi :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
baş ağrısı inceden mide bulantısı halsizlik.. bunlar belli başlı sıkıntılarım canım.. tansiyonumu ölçüyorum 10 6 çıktı biraz düşük gibi onun da etkisi var sanırım halsizliğimde.. şikayet etmiyorum tabisi iyi olsunlar da napalım:)
Benim de öyle çıkıyo genelde. Bulantıların yakında geçer bence, ama halsizlik bende de hala var. O geçecek gibi değil

Ben geldim kızlar, şimdi çıktım başladık tedaviye 4 yumurta görüldü ama onun önemi yok şuan, femara başladı cumaya kadar kullanıcam cuma öğlen kontrol var, yumurta cevabına göre belki az doz iğne kullanabilirmişim, son durum budur, sonrası nasıl gelişecek cuma günü belli olacak.
E Effective panic_attack panic_attack ay kızlar femara ile ilgili yazdıklarınız acayip mutlu etti beni, inşallah sizdeki olumlu etkisi bende de olur 🙏
E Effective sen 5 gün femaradan sonra mı iğneye başladın,bir de kaç doz kaç gün vuruldun canım?

Ben geldim kızlar, şimdi çıktım başladık tedaviye 4 yumurta görüldü ama onun önemi yok şuan, femara başladı cumaya kadar kullanıcam cuma öğlen kontrol var, yumurta cevabına göre belki az doz iğne kullanabilirmişim, son durum budur, sonrası nasıl gelişecek cuma günü belli olacak.
E Effective panic_attack panic_attack ay kızlar femara ile ilgili yazdıklarınız acayip mutlu etti beni, inşallah sizdeki olumlu etkisi bende de olur 🙏
E Effective sen 5 gün femaradan sonra mı iğneye başladın,bir de kaç doz kaç gün vuruldun canım?
hadi inşallahh bu 5 günde elverişli yumların olsun kuzumm

Beraber başladık galiba, 3 gün merional 150 olması lazım. Femara da büyütür tek başına bence... Hayırlı olsun şimdiden 💃🏼

kuzumm ben sadece desteklerimm bak o işi Marjo Marjo güzel yapıyor.. inşallahh devamını getirmezsin amiiiinnn
İçmeyim be canom, valla hem çok sevip hem çok bıktım bu pislikten keşke tüm ülkede yasaklansa çok daha kolay olur herkesin bırakması 💪

valla 21 lira olucak diyorlar.. bilmiyorum nolacakkk :/ bırakamadık da.. annem ilaçlı bıraktı yine inşallahh içmiyor...
Evet fiyatı da uçtu gidiyor, ben ara ara bırakabiliyorum ama başlamamda çok kolay oluyor, diğer bıraktığım zamanlarda ilk günüm çok fena geçerdi kulaklarım uğuldar elim ayağım kesilirdi bu kez bunlar olmadı sadece beyin oyunları var 🤔🤔

hadi bakalım, başlamak yolun yarısıdır derler, iğneye gerek kalmadan büyüsün yumurtalar, yolunda gitsin herşeyyy:dua:

Femara daha az yan etkili tercih şansı varsa onu seçin canım ben de şimdi 5 gün femara bu süreçte 3 gün iğne kullandığım tedaviden elde ettiğimiz embriyo ile gebe kaldım henüz mutlu sona eremesek de bugüne kadar geldik demek ki kalite daha yüksek oluyor. Klomen rahmi inceltiyor diyorlar.

Kaç yumurta oluştu bu protokolle canım, kaç tanesi dollendi, 5.gün embriyosu mu?

X