Gebeliğe Hazırlık Mayıs'a odaklanmış bir gebeliğe hazırlık hikayesi :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İyilik güzellik diyelim❤
Sen nasılsın canım nasıl gidiyor neler yapıyorsun var mı güzel haberler bat ne vakit?
Kosturmaca ya devam kış hazırlıkları, tatil, misafirler vb. Devam iyiyim cok sükür. 10 Eylül bat bakalım o kosturmaca larda olabilği kadar degerlendirmeye calıştık hayırlısı. Allah iyilik güzellik saglık versin hepimizee :KK200: :dua::KK68:

Kosturmaca ya devam kış hazırlıkları, tatil, misafirler vb. Devam iyiyim cok sükür. 10 Eylül bat bakalım o kosturmaca larda olabilği kadar degerlendirmeye calıştık hayırlısı. Allah iyilik güzellik saglık versin hepimizee :KK200: :dua::KK68:

Aminn inşallahh❤
Ayy az kalmışş.. ne zaman yapıcaksın test:rolleyes:

Kızlar nasılsınız ? Nasıl gidiyooo
Ben bugün 16.haftaya girmenin Şeref’ine bi güzel istifra ettim baş ağrısı kalp çarpıntısı :KK43: kaç gündür iyiydim oh geçti dedim iki gündür yumurtaya başladım ama bugün kahvaltıdan sonra gitti yediklerim :/ yarın da kontrol var bebiş iyidir inşallah 😌

Ben bugün 16.haftaya girmenin Şeref’ine bi güzel istifra ettim baş ağrısı kalp çarpıntısı :KK43: kaç gündür iyiydim oh geçti dedim iki gündür yumurtaya başladım ama bugün kahvaltıdan sonra gitti yediklerim :/ yarın da kontrol var bebiş iyidir inşallah 😌
geçmiş olsun canım dikkat et kendine noldu klima falan mı dokundu acaba? geçmiştir gebelikten olan yaa.. yani öyle umut ediyoruum:)

inşallahh yarın güzel haberle gel...

aa panic_attack panic_attack de bugündü sanırımm bi 4 eylül kalmış aklımda

Geçmiş olsun çilekli. Mideni bulandırdıysa zorlama bi hafta sonra yine denersin. Yarın buluşma var yaani,güzel haberlerini bizmle de paylaş :KK25:

geçmiş olsun canım dikkat et kendine noldu klima falan mı dokundu acaba? geçmiştir gebelikten olan yaa.. yani öyle umut ediyoruum:)

inşallahh yarın güzel haberle gel...

aa panic_attack panic_attack de bugündü sanırımm bi 4 eylül kalmış aklımda
Sağol cano Olabilir klimasız yaşanmıyor sersem gibiyim kafam kazan şu an sen iştemisin zorlanmıyorsun dimi
Evet bugündü galiba panic bacı gelince yazar

Geçmiş olsun çilekli. Mideni bulandırdıysa zorlama bi hafta sonra yine denersin. Yarın buluşma var yaani,güzel haberlerini bizmle de paylaş :KK25:
Ay sağol canım ya evet yiyemicem bu günlerde ,evet en heyecanlı olduğum zaman buluşma günü :anne: tabii yazarım selocum 🥰

Sağol cano Olabilir klimasız yaşanmıyor sersem gibiyim kafam kazan şu an sen iştemisin zorlanmıyorsun dimi
Evet bugündü galiba panic bacı gelince yazar
ben işteyim canım evet ve zorlanıyorum biraz... tansiyonum düşük seyrediyor o da halsiz bırakıyor.. bizim asma kat bi de havasız çok havasız kalıyorum sık sık dışarı çıkıyorum...

ben işteyim canım evet ve zorlanıyorum biraz... tansiyonum düşük seyrediyor o da halsiz bırakıyor.. bizim asma kat bi de havasız çok havasız kalıyorum sık sık dışarı çıkıyorum...
İyi yapıyorsun canım dikkat et ,allah kolaylık versin bende bugünlerde iş boşluğu yaşıyorum sıkıldım galiba ama yapacak bişey yok

, [USER=928726]@Beste78 tedavinhayırlı olsun altın 🥚 yumurtan hayırlısıyla kucagını doldursun insallah :dua: mesajlar cok birikmiş hepsini okuyamadım Baska gelişmeler varmı kızlar epeydir dogru düzgün girip okuyamadım mesajları. Hepiniz iyisinizdir yigenlerimde iyidir insallah
Sağol canım, bakalım nasıl ilerleyecek bu yeni tedavi şeklim, inşallah güzel sonuçlanır 🙏 senin de regliye az kalmış bu ayın ilk hamişi sen olursun inşallah 🐣

Canım umarım hepsi sağlıklı embriyoya dönüşür ve 5. gün genetiğe gider. Tabiki içlerinden birisi de sana sıkıca tutunup seni anne yapar :)
Sağol canım,iğneli tedavi olmadığı için beklentimiz 1-2 yumurta inşallah altın yumurtam bu ay gelir 🍀

Geçmiş olsun canım, maşallah 16 haftalık olmuş, yarınki randevunda çok güzel geçsin prensesinle 👼

Geçmiş olsun canım

Bu ilk denemeydi dondurulmuştu daha sonra bir yumurta toplama daha yapıldı onda da 2 embriyo oldu 3. Gün embriyosu, tutunamadılar nedense o daha uzun bir protokoldü. Ben istedim 5 e gelsin daha kolay tutunur diye.

Havuz yapıldı bir nevi yani. Diğer 3.gün embriyoları tazeydi heralde. Taze transfer ile donmus transfer arasında fark var. 3.gün ile 5.gün arasında fark var.
Çok hassas çok detayı olan ince bir iş bu iş. Aslında zamanını bekliyor nasibin. Inşallah o zaman gelmiştir benim Ve bekleyen diğer arkadaşların.

Havuz yapıldı bir nevi yani. Diğer 3.gün embriyoları tazeydi heralde. Taze transfer ile donmus transfer arasında fark var. 3.gün ile 5.gün arasında fark var.
Çok hassas çok detayı olan ince bir iş bu iş. Aslında zamanını bekliyor nasibin. Inşallah o zaman gelmiştir benim Ve bekleyen diğer arkadaşların.
Onlar da dondurulmuştu ama 3 ve 5 farklıdır 5 çabuk tutunuyor. İnş tez zamanda o pozitifi görürsünüz sizler de 🙏🏻🙂

X