Gebeliğe Hazırlık Mayıs'a odaklanmış bir gebeliğe hazırlık hikayesi :)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
geçmiş olsun canım dikkat et kendine noldu klima falan mı dokundu acaba? geçmiştir gebelikten olan yaa.. yani öyle umut ediyoruum:)

inşallahh yarın güzel haberle gel...

aa panic_attack panic_attack de bugündü sanırımm bi 4 eylül kalmış aklımda

Yarın benim kontrol. Ben de 16.haftaya girmenin şerefini gaz sancısıyla kutladım dün gece sabaha kadar. Sancı sabah geçer gibi oluyo uyuyorum, uyandığımda sanki karın kası çalışmışım gibi kas ağrısı kalıyo geriye. Bu sefer de hareket edince ağrım oluyo. Hafiften kabızlık da başladı. Doktorumu aradım az önce gene başlayacak tüm gece kıvranacam diye tetikteyim hep. Duphalac şurup ve sinbiyotik tablet kullanmaya başla dedi. Nöbetçi eczane bakınıyom şimdi.

Yarın benim kontrol. Ben de 16.haftaya girmenin şerefini gaz sancısıyla kutladım dün gece sabaha kadar. Sancı sabah geçer gibi oluyo uyuyorum, uyandığımda sanki karın kası çalışmışım gibi kas ağrısı kalıyo geriye. Bu sefer de hareket edince ağrım oluyo. Hafiften kabızlık da başladı. Doktorumu aradım az önce gene başlayacak tüm gece kıvranacam diye tetikteyim hep. Duphalac şurup ve sinbiyotik tablet kullanmaya başla dedi. Nöbetçi eczane bakınıyom şimdi.
Geçmiş olsun canım yaa.. inşallah tutmasıın. Yarın alırdın ilaçlarını.: (
İnşallah yarın güzel haberlerle😘

Geçmiş olsun panikcim bide kimyon içmeyi denermisin iyi geliyor inşallah rahat bi gece geçer

Sağol canım,iğneli tedavi olmadığı için beklentimiz 1-2 yumurta inşallah altın yumurtam bu ay gelir 🍀
Sonuçta önemli olan kalitesi 1-2-5-10 fark etmiyor ki kaliteli olmadıktan sonra. 5. Güne gitsin, genetikten iyi sonuçla gelsin, bir de yaşamak için hevesli olsun adet o kadar da önemli değil :)

Geçmiş olsun canım nasıl oldun? Gaz sancısı beter bir şey umarım ilaçlar ile çözülür ve rahatlarsın

Geçmiş olsun canım nasıl oldun? Gaz sancısı beter bir şey umarım ilaçlar ile çözülür ve rahatlarsın

Hem duphalac şuruptan hem symbiosys alflorex kapsülden içtim. Sancı dünkü gibi azıtamadan yok oldu şu an 😊 1 ay o sinbiyotik kapsüllerini kullanacam. Sonra sistem düzeliyo deyolaa.

Biz geldik :KK66: çok şükür herşey yolunda doktor bayağı inceledi kalp mide mesane parmaklar herşeyine baktı elini kafasına koymuş uyuyordu 👼🏼
Gözün aydın çilekli, uyusun büyüsün.
Pozisyonları çok tatlı olabiliyo dimi :KK22:

Artık kendilerine favori uyku pozisyonu belirliyolarmış. Büyümüş de kişisel tercihler edinmiş :KK70:

Son düzenleme:
Gözün aydın çilekli, uyusun büyüsün.
Pozisyonları çok tatlı olabiliyo dimi :KK22:

Artık kendilerine favori uyku pozisyonu belirliyolarmış. Büyümüş de kişisel tercihler edinmiş :KK70:
Ay evet yaa geçende eli kafasındaydı eşimde diyor sen bütün gün elin kafanda yatıyorsun o da seni örnek alıyor :KK48:

merhabalar guzel bacilarimmmm🥰💐😀
ikizlerin dicem yok ejderhalarin annesiiiiiiii:rolleyes:diyorum ben kendime niyeeee cunkum mide bulantısı tavan demim uzay,:rolleyes:agrilar batmalar (banyo mu bile yapamiyorum yardimsiz cogu zaman hani masada oturup bi yemek yemek o da yok. hersey yolundaymis normalmiş ama ben perisaniin perisaniyim canları sagolsun da umarim butun aylari boyle gecirmem 🤦🏻‍♀️ dogsunlar ikisini birbirine bi carparim😜🤭 🤣😅 heee bebelerimin ikiz oldugu kesinlesti kalplerini de duydum teyzeleri bugun 🥰 cok duygusal bir anmış 😢rabbim bekleyen teyzelerine de biran önce nasip etsin bu duyguyu ve dilerim kucagima alirim sağlıcakla onlari. dilerimmm ki rabbimden bu bekleyislerinizi rabbim tez vakitte kucaginiza alacaginiz sağlıklı hayırlı evlatlarla mujdeler nasip eder rabbimmmmm öyle de oldu aminnnnnn🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼💐 ( kendimi pek iyi hissetmedigim icin takip edemiyorum sizi😔 hepinizi seviyor öpüyorum bidee haftaya bugun evimizeeeee gidiyoruz biz bizler mi😀 bizler allahim bana yardım et 🤦🏻‍♀️😂 🙏🏼

X