Meğer eşinin ailesiyle de evleniyormuşsun..

Gelmesinler de gitmeyin de. Huylu huyundan vazgeçmez, aynı durumları yeniden yaşamaya başlarsınız. Eşinize kötülemeyin ama kırgınlığına ve görüşmeme kararına çok haklısın, ben de inanamıyorum bize yaptıklarına, çok üzgünüm, çok üzdüler bizi gibi kısa cümlelerle üzgün bir şekilde onay verin. Ailenize tepkileri bile aynı savaşa devam ettiklerinin bariz ifadesi. Ne münasebet evden zulümle kovduğunuz, üzüp kırdığınız evletlarınızı utanmadan geri göndermelerini beklemek.! Çok şanslısınız ki eşiniz gerçekleri görebilen insanmış. Eşinizle mutlu olmaya bakın. Bir gün görüşmek istese bile kendisi bir saatliğine gidip gelsin. Yeniden gitmeye ve evinizi açmaya kalkmayın

eşin dengeyi çizmiş

O görüşmek istiyorsa sende git yanında eğer tek gönderirsen annesi fişekler sana karşı

Normalde ayrı evdeyken bile ailesiyle de evlenmiş oluyorsun siz birde aynı eve girmişsiniz.Tek olsanız neyse ama birde çocuğunuz ile.Çalışıyormuşsunuz bence hiç bulaşmayın takrardan

Aslında sorunuzun cevabını kendileri vermemiş mi?
“Ailen yanımıza göndermek yerine eşya aldı, tepkiliyiz”

Yani siz ortada kalın, dara düşün, koşa koşa maaşınızla yanlarına geri dönün istemişler. Yaptıklarından pişman olduklarına gerçekten inanıyor musunuz? Kızınızla ilgili tek bir özür aldınız mı?

Eşiniz anne babasını iyi tanıyor.
Aramız düzelsin dediklerini pek umursamayın, ailesini eşinize çok kötülemeyin ancak mesafenizi de koruyun. Bknz buzlar kraliçesi.

Samimi olursanız bir süre iyi gider, sonra yine 5 yaşındaki yavruya laf sokmalar başlar. Bu sefer hepten kızılca kıyamet kopar.

Yine para lazım olmuş diyen arkadaşlara katılıyorum.

Amin 🙏 teşekkür ederim fikirleriniz için.. Eşim onlar benim için önemli değil anne baba olsalardı evden kovmazlardı eğer eşyaları dedem değilde biz almış olsaydık ve su an borcumuz olsaydı emin ol yine yanaşmazlardı diyor

Haklı.

Kendi oğlunun vazgeçtiği anne baba için kendinizi çok da zorlamayın derim.

Burada devamlı erkeklerin nasıl anne baba düşkünü olduğunu okuyoruz. Bu mesele muhtemelen eşinizin küçüklüğünden beridir var, size olayları anlatmamıştır. Kim bilir neler yaşadı. 😔

Hep isteklerini yaptirmak icin size yaklaşip iyi davranmışlar. Aynı evi kabul edin diye nisanda iyi davranmislar. Simdi de bir cikarlari vardirki barismak istiyorlar.

Çocuğunuz varken aynı evi kabul etmeniz hataydı. o evde cocugunuza iyi davranilmayacagi belliydi hadi siz yetiskinsiniz sineye cekersiniz ya da karsilik verirsiniz ama kızinız daha cok kucuk kotu muameleyle nasil baş edecegini bilemez. Neyseki hatadan donup evi ayirmişsiniz.

Bundan sonra mesafeli olun guler yuzlerine aldanmayin aynı hataya dusmeyin. Birde kızınızı elinizden geldigince olan olaylardan uzak tutun.

bu eski konuyu nereden bulup çıkarttınız da yorum yazdınız yahu?

X