Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

çok bi dikişin yoktur o zaman.iyileşir o.ya doktorlar şunu atlıyo maalesef.herkesin eti farklı.benimki 15 günde iyileşir seninki 20 günde öbürününki 1 ayda.yara iyileşmesi için belli bir süre vermek pek de doğru değil.vücutla alakalı tamamen.1 aydan sonra kabuklar fln gidio rahat ol sen :KK39:
Çok sağol canım içim rahatladı of ne kadar zor bi süreçmiş bu :110:

Ya birisiyle karistirmislar beni canm vallahi degilim ya gerizekali mallar yuzunden
kesinlikle erkeksin herkes senin için aynı şeyi söylüyor ne aanlıyorsunuz böyle kadınların arasına girip
herkese özel mesaj atmışsın paylaşımlarda herkes söylüyor senin erkek olduğunu

Burda bir çok insanın

İyiler, çok şekerler. Sütyeni 2. Haftamda bıraktım. İstediğimi giyiyorum şu an. Dikiş yerindeki bantı da çıkardı dün kontrolümde. 2 hafta sonra masaj ve dikiş yeri kremine başlıcaz dedi. Bir dahaki kontrolümde hoyratça bir masaj gösterecekmiş. :KK17: sen nasıl oldun pınar?
çok sevindim canım.benim 4 gün sonra 2 ay olcak haftaya kontrolüm var.iz kremine 2 ay devam edicez demişti ama belki biraz daha kullanırım.hislerin tam olarak gelmesini bekliyorum :KK51:

Cyndyrella Cyndyrella yarın benim ameliyatım var canım. Ama dün gece 2.30 da 38.5 ateşle uyandım 1 haftadır bedemciklerim sismisti antibiyotik ise yaramadı dün gece başka bir antibiyotik verdi ve ateş düşürücü iğne yaptı acildeki doktor.antibiyotik baya iyi geldi.bugün De cenk beyin sekreteri bugün de için yarına toparlarsa ameliyatı yapar dedi. Eğer çok ilerlemiş enfeksiyonsa o zaman yapmıyor dedi.dua edin geçsin şu enfeksiyon ne zamandır bugünü bekliyorum inşallah ertelenmez

Cyndyrella Cyndyrella yarın benim ameliyatım var canım. Ama dün gece 2.30 da 38.5 ateşle uyandım 1 haftadır bedemciklerim sismisti antibiyotik ise yaramadı dün gece başka bir antibiyotik verdi ve ateş düşürücü iğne yaptı acildeki doktor.antibiyotik baya iyi geldi.bugün De cenk beyin sekreteri bugün de için yarına toparlarsa ameliyatı yapar dedi. Eğer çok ilerlemiş enfeksiyonsa o zaman yapmıyor dedi.dua edin geçsin şu enfeksiyon ne zamandır bugünü bekliyorum inşallah ertelenmez
Çok geçmiş olsun
Bu kadar bekledikten sonra ne sinir bozucu durum
Ama hayırlısı olsun
Geç olsun güç olmasın:confused:

Geçmiş olsun canım Allahım şifa versin

Şer gibi gözüken herşeyde vardır bir hayır canım. İnşallah hayırlısıyla yarın olursun ameliyatını. Gazi de olacan sanırım. Şeker mi şeker 2 anestezist var biri ufuk bey biri asım bey. Ben uyanamamaktan korkuyordum ama onlar insanda korku bırakmadı ameliyat masasında. Ufuk bey girdi bana. Eğer sende ona denk gelirsen teşekkürlerimi iletir misin. Hemşire olduğumu söylersen anımsar ;-)

Çok teşekkürler kızlar evet her şeyde bir hayır vardır ama yine de yarın olsun bitsin istiyorum bayrama insan içine çıkabilen için magic angel magic angel Papatyam75 Papatyam75 Cyndyrella Cyndyrella evet gazide olucam selamını iletirim senin yaklaşık 20gun oldu değil mi ameliyat olalı? Bir de merak ettiğim konulardan biri de odaya getirmeden önce ameliyathanede ayiltiyorlar mi?genel anesteziden ayilmak bazen zor olabiliyormus (bağırmak kufretmek gibi:KK34:)odaya geldiğimde onları yaşamak istemem.:oops:

bana 20 gün tak dedi sütyeni çıkar ama o bantı çıkarma dedi ama deliricem gerçekten. Sırt ağrım belime kadar indi boyun fıtıgı ameliyatı olmuş biri olarak memeleri yaptırdık tekrar boynumuzu fıtık etmeyelim ödüm kopuyor. Birde halen koca bir ağırlık var memelerimde zamanla geçecek sanırım bu ağırlık hissi. Birde bu bant olayının maksadı ne anlamadım aslında.
Can'ım protez yukarı çıkmasın diye takılıyor. Her Dr tercih etmiyor. Mesela ben koltukaltı kesisi ile oldum, Direnler çıktıktan sonra Dr um elastik bandajı memelerin üst lopuna sarmıştı. 20 gün takmıştım. Protezler Koltukaltına doğru kaçmasın diyeymiş :KK66: mesela benim Dr um bandaj kullanıyor ama ameliyat sütyeni taktırmıyor. Ameliyattan sonra memeler hep meydandaydı :KK66:

Çok teşekkürler kızlar evet her şeyde bir hayır vardır ama yine de yarın olsun bitsin istiyorum bayrama insan içine çıkabilen için magic angel magic angel Papatyam75 Papatyam75 Cyndyrella Cyndyrella evet gazide olucam selamını iletirim senin yaklaşık 20gun oldu değil mi ameliyat olalı? Bir de merak ettiğim konulardan biri de odaya getirmeden önce ameliyathanede ayiltiyorlar mi?genel anesteziden ayilmak bazen zor olabiliyormus (bağırmak kufretmek gibi:KK34:)odaya geldiğimde onları yaşamak istemem.:oops:
Beni doktorum ameliyat masasında ayılttı, ilk sorduğum kaç cc? Elini tuttum teşekkür ettim. Sonra küçük bi odada bir hemşire başımda bekledi sürekli nefes al diyordu. Yarım saatte orda kalmışım. Sonra odaya indim. Orda da yarı ayık herşeyin bilincindeydim. Küfür falan etmedim yani aklıma bile gelmedi. Şükrediyordum hep :KK66:

X