Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Ha ha aynen kız sende benimgibi olmuşsun,bende beni uyandıran aneatezi uzmanına kızmıştım uyandırması sinirimi bozmuştu yaaa niye uyandırıyosun diye hayıflanırkwn doktorum yetişti yanıma:harika amaliyatınız geçti dedi ben hala beni ıyandıran kadındaydı aklım:halay::KK70: Beni uyandırıyo doktor bey demiştim, birde ilk sorduğum şey kaç cc idi,415 diyimce derin nefes almıştım yüzümde teessümle odama aldılar işte o zaman sapına kadar kadındım:dondurma: hayat yeniden başlamıştı...şuan memeleriyle musmutlu,özgüven tavan yapmış,dekolteden korkmayan bi kadınım:anneadayı::KK8:
Wayyy Wayyy wayyyy ❤️ Ben dekolte giyemiyorum, eşim elleriyle söker çıkarır :KK70: ama bu yaz fıstık gibi bikiniler giycem :KK66: ayyy bi de " çıkar ulennn onları derse" ne yaparım :kızgın:

Hayirdir baby.neden yanlis mi yapmis dktor.veya nerde hata yapmis.zamanla duzelmez mi
Canim düzelir insallah diyelim:KK14: diger dr. benim vucuduma büyük gelen bir protez takildigini söylüyor ve görüntünün pek fazla degismiyecegini belirtti. 2. Bir ameliyatla daha kücük bir protezle istedigim görüntüye ulasabilirmisim anca

Canim düzelir insallah diyelim:KK14: diger dr. benim vucuduma büyük gelen bir protez takildigini söylüyor ve görüntünün pek fazla degismiyecegini belirtti. 2. Bir ameliyatla daha kücük bir protezle istedigim görüntüye ulasabilirmisim anca
Canım bence baska bi doktora daha sor tabiki de onlar daha iyi bilir ancak benim bi arkadasımın tek gögsü yukardaydı ilk ameliyatından 6 ay sonra tekrar bi ameliyat oldu aynı protezlerle düzeltmişler belki cebin yanlıs açılmasından da kaynaklanmıs olabilir

off kızlar bugün modum çok düşük, memelerime sevinemedim bile bu sırt ağrısından vallahi attım artık bugün bantı şiştim yeter gerginim patlayacak yer arıyorum. Offf ne zaman geçecek bu ağrım her gün ağrı kesici içmekten mideyi de bitirdim vallahi.

Ya kızlar bişi dicem, hani kızlar soruyor diye bi site var ya, orda 80b sütyen bedeni diye konu açılmış, erkekler de giydirmiş de giydirmiş. Yok 80b giyen kız benden farksızdır, yok işte tahtadan farksızdır, tahtakurusundan uzak durması gereken kızdır, tahta gibi kızdır, kız mıdır lan o diye bir sürü laf etmişler. Nasıl sinir oldum anlatamam. Karşı cins sadece kalp kırmak için bu dünyaya gelmiş diye düşünüyorum bazen. Nasıl da ağız ishali olmuş insanlar var, nasıl da kendilerini hint kumaşı sanıp bizlerin o bedene ulaşabilmek için çektiği acıyı, ettiği laflarla ikiye katlayan düzeysiz insanlar var ya. Bence hiçbir kadın bir erkeğin kendisine bu şekil yaklaşmasına izin vermemeli. Çok sinirlendim. Söyleyeceklerim bu kadar hakim bey

Ya kızlar bişi dicem, hani kızlar soruyor diye bi site var ya, orda 80b sütyen bedeni diye konu açılmış, erkekler de giydirmiş de giydirmiş. Yok 80b giyen kız benden farksızdır, yok işte tahtadan farksızdır, tahtakurusundan uzak durması gereken kızdır, tahta gibi kızdır, kız mıdır lan o diye bir sürü laf etmişler. Nasıl sinir oldum anlatamam. Karşı cins sadece kalp kırmak için bu dünyaya gelmiş diye düşünüyorum bazen. Nasıl da ağız ishali olmuş insanlar var, nasıl da kendilerini hint kumaşı sanıp bizlerin o bedene ulaşabilmek için çektiği acıyı, ettiği laflarla ikiye katlayan düzeysiz insanlar var ya. Bence hiçbir kadın bir erkeğin kendisine bu şekil yaklaşmasına izin vermemeli. Çok sinirlendim. Söyleyeceklerim bu kadar hakim bey
onlar hayatında hiç 80b sütyen takan kız görmüş mü acaba :cool:

X