Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

ÜNİVERSİTE Mİ ÖZEL Mİ PEKİ.BEN DE BİŞEYLER YAZDIM SAYFAYA.DOKTOR GÖRÜŞMESİNE GİTMEK İÇİN RANDEVU ALCAM FAKAT HANGİ HASTANE VE DOKTOR ONU BİLMİYORUM.:KK43:(
canım ben yarın Nebil bozdoğan ile görüşcem.Perşembe günü de bi aksilik olmazsa Haldun Kamburoğlu ile. Bu doktorların ikiside özelde ameliyat yapıyor.Üniversite hastaneleri ile ilgili hiç bilgim yok. Üniversite hastanesinde sanırım sadece protezin ödemesini yapıyorsun diye duymuştum ama tam da bilmiyorum.Fakat sende araştırmalarını burada paylaşırsan bizimde fikrimiz olur

canım ben yarın Nebil bozdoğan ile görüşcem.Perşembe günü de bi aksilik olmazsa Haldun Kamburoğlu ile. Bu doktorların ikiside özelde ameliyat yapıyor.Üniversite hastaneleri ile ilgili hiç bilgim yok. Üniversite hastanesinde sanırım sadece protezin ödemesini yapıyorsun diye duymuştum ama tam da bilmiyorum.Fakat sende araştırmalarını burada paylaşırsan bizimde fikrimiz olur
Birde neden Üniversite hastanesinde olmanız gerekiyor onu anlayamadım ben

Ahı gitmiş silikonu kalmış :))) Böyle olmamak dileği ile :KK66:
image.jpeg

Kızlar goguslerde hissizlik yaşayan var mı? Ya da yaşayıp gecen?ne sürede geçti?
Benim meme ucu tamamen dikiş olmasına rağmen hiç his kaybı olmadi. Şanslıyım galiba. Sadece yanlardan koluma doğru olan yer çok gergindi ama 1 ayda yumuşayınca geçti . Şu an da eskisi gibi. Sanırım his kaybı olsada en geç 6 aya kadar döner. Dokular anca iyileşir bana göre.

kızlar merhaba burdan tecrübeli ve silikon taktırmıs arkadaşlara sesleniyorum ameliyat kaç saat sürüyor ve ameliyattan sonra ne kadar sürede ayağa kalkabilirim ? Çalışıyorum ve izin almada sıkıntı yaşarım diye en korktuğum konu bu yardımlarınızı bekliyorum. teşekkürler.

Canım ameliyat 30 -45 dk arası sürüyor ben gündüz 2 30 ameliyattan çıktım akşama yürüdüm kas altı oldum daha sikintili ama yavaş hareketlerle kendimi toparladim ertesi gün oglen taburcu oldum evet ilk iki gün aciniz oluyo ama doktorun verdiği ilaçları düzenli kullanın ben cuma ameliyat oldum pazartesi ise başladım ve şu an 10.günüm ofisimin perdelerini taktım kollarımı çok rahat kullanıyorum

Canım ameliyat 30 -45 dk arası sürüyor ben gündüz 2 30 ameliyattan çıktım akşama yürüdüm kas altı oldum daha sikintili ama yavaş hareketlerle kendimi toparladim ertesi gün oglen taburcu oldum evet ilk iki gün aciniz oluyo ama doktorun verdiği ilaçları düzenli kullanın ben cuma ameliyat oldum pazartesi ise başladım ve şu an 10.günüm ofisimin perdelerini taktım kollarımı çok rahat kullanıyorum
Ay bana bile cesaret verdiniz:KK57: merhaba öncelikle, cuma olup pazartesi iş başı valla helal olsun:KK9: ben izin alıp 3 hafta da toparlanabilir miyim dye düşünürken :KK23: benim de kas altı olacak çünkü. Ama acı eşiğiyle de alakalı bi durum galiba.. Maşallah hayırlı uğurlu olsun darısı başımıza inş tez zamanda :KK5:

Ben üniversite hastanesinde oldum canım. Sadece protezlere, medikal sütyene ve ameliyat sonrası dikişlere sürülecek olan jele para verdim

kızlar merhaba burdan tecrübeli ve silikon taktırmıs arkadaşlara sesleniyorum ameliyat kaç saat sürüyor ve ameliyattan sonra ne kadar sürede ayağa kalkabilirim ? Çalışıyorum ve izin almada sıkıntı yaşarım diye en korktuğum konu bu yardımlarınızı bekliyorum. teşekkürler.
Ameliyat 1-1,5 saat sürer. 30-45 dk diyen yalan söyler. Ona bakarsanız sezeryanda 5 dk dememiz lazım. Ama öncesi sonrası kesilme dikikme uyutulma uyandırılma derken 1,5 saat en az ameliyathanedesin. Ameliyattan anestezi etkisinden kurtulur kurtulmaz ayağa kalkarsın. 4-5 günde işine dönersin masabaşı rahat bir işin varsa.

Kızlar ya 27 temmuzda benim de 2.ayım doldu. Ne zaman evde sütyensiz gezmeye başlayabilirim acaba? :KK43: yazın sıcakta zor oluyo sporcu sütyeni bile olsa.. Normalde evde sütyensiz gezerdim hep ameliyattan önce

Kızlar ya 27 temmuzda benim de 2.ayım doldu. Ne zaman evde sütyensiz gezmeye başlayabilirim acaba? :KK43: yazın sıcakta zor oluyo sporcu sütyeni bile olsa.. Normalde evde sütyensiz gezerdim hep ameliyattan önce
Bence gezebilirsin artik.ben 2.ayim dolduktan sonra gezmeye basladim.suan 4 ay dolmak uzere evde hatta bazen disarda da hic giymiyorum.cok sicak sıkıyor

Anammm ne 2 ayı? Ben 21. Gün attım herşeyi sütyensiz gezdim. Dr 3. Haftada sütyeni attırıyor.
Ameliyat sutyenini 1 ay kullandim.diger sutyenlerden bahsettim giz:)ama yine de senin gibi rahat davranmadi vucudum bana.hizli iyilesemedim maalesef.suan hep sutyensizim.acaba zarar verir mi memislere.sarkarlar mi.

Kızlar, sizin de meme uçlarınız soğuk oluyor mu?? Benimkiler genelde soğuk. Tabi bu sıcak havalarda ısıları normal ama merak ettim. Memeuçlarıma giyinirken fln kokum değdiğinde buz gibi hissediyorum. Memelerim üşüyor sanki.

X