Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

b

sağol canım fikirlerin için sen benim fotoları gördünmü peki uçlarıda fazla ayrık benim ama biri anya biri konya olur diyede korkuyorum büyük cc ile yoksa inan 350 n aşasını düşünmiycem bile ama işte sonrada keşke dr dinldsydim küçük olaydı düzgün olaydı keşkem diye sızlanmaktanda ödüm kopuyor yaaa
Inanamiyorum abam resim koymus :-)

Bana mı dedin canım? Bak kime yazacaksan onun mesajının altında cevapla yı tıkla. :KK66: sonra yaz.
Haklısın pardon evet sanaydi aslinda tepkim yani eğer senin damla ise damlada gayet iyi bir görünüm yakalanıyor. O zaman tereddütsüz yaptirabilirim damlayı peki önceden kac beden gidiyordun şimdi kaç oldu

Haklısın pardon evet sanaydi aslinda tepkim yani eğer senin damla ise damlada gayet iyi bir görünüm yakalanıyor. O zaman tereddütsüz yaptirabilirim damlayı peki önceden kac beden gidiyordun şimdi kaç oldu
Canım benim anladığım damlayı koymayı beceren bir doktor bulmalısın. Hoş yuvarlağı bile koyan ve sorun olan arkadaşlar var. Yani her şekilde,becerikli bir dr araştır bul. Birde ne istediğini iyi düşün. Ben 80 A Cup idim. 80 D Cup oldum.

Ben doktoruma sordum bu durumu. Bir fikri yok. Enteresan.
He vallahi bebisim bende kac doktora gittiysem damlayla yuvarlak arasinda fiyat farki var. Damla daha ugrasli zahmetli daha cok dikkat isteyen silikon oldugundan ötürü imiş.

Ben 2 dr la görüştüm. O görüşmelerden ortak fikir şu.
Doktor: Kimi damla diyor hasraların, kimi yuvarlak. Arkadaşında beğeniyor bundan olsun diyor. Herkes doğal olsun anlaşılmasın diyor. Bunun için vucut yapısı önemli. Kiminin vucudunda yuvarlakla doğallık elde ediyoruz, kiminde damla ile. Memeler herkeste farklı farklı, kimi yanlara bakıyor, kimi yerlere. Kimi uzun meme yapısına sahip kimi yuvarlak kısa. Gövde uzunluğu da önemli. Cilt kalınlığı, kas kalınlığı vs.
Yani canım sen isteklerini söyle dr a bırak ona. Ama doğru doktora lütfen.

Canım şimdiki halinin fotosunu koymalısın bir kaç tane. Yoksa izlemeyi bırakmak zorundayım. Gör damlayı diye izledim. Koymalısın foto hem daha iyi yardımcı oluruz.

inan inan nerlerdesin sen yine cadı hayırdır ne iş bi var bi yoksun düğün hazırlığımı
Düğün hazırlığımı herkes ameliyat olsun bitsin ozaman yapcaz hep birlikte yapcaz ablalarim düğünüme düz tahta memelerinizle gelmeyin diye bekliyorum bian evvel doldurun artık hayde :KK31: karabatağım ben abam elma derseniz gelirim :KK71:

Düğün hazırlığımı herkes ameliyat olsun bitsin ozaman yapcaz hep birlikte yapcaz ablalarim düğünüme düz tahta memelerinizle gelmeyin diye bekliyorum bian evvel doldurun artık hayde :KK31: karabatağım ben abam elma derseniz gelirim :KK71:
Ne elması kız? Elmaya kim gelir? Sana karpuzzzz kesmece dersek anca. Yani haksızlık etme elma öncedendi şimdi karpuz maşallah.

Ooooooooo beni beklersen hayatim evde kalirsin :KK43: enişteye yazık olur :)

X