Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Kızlar,
Ben karışık duygulara büründüm yaa :KK43:
Haftaya randevuya gideceğim diye heyecanliyim ve biraz korkulu,endişeli
3 Eylül ameliyat randevusu alacağım.
-Annem babama söylemiş babam kızmış.
-Kaynanamla altlı üstlüyüz ona ne yalan soylesem bilemedim,görümcem hemşire olacak az çok anlıyor birseylerden.
-işten ne diye izin isteyecegim
- Beni kıskanan abimin işi var abimi doldurmak için bekleyen.
Sizde böyle şeyler düşündünüz mü ?

İc sesim yuvarlak diyor, birde birsey sorabilirmiyim? Dr bana gogus dokum olmadigi icin gogus altindansilikon eline gelebilir hissedebilirsin dedi sizde boyle bir durum varmi? Sakincasi ne dedim kisinin hosuna gitmemesi dedi onun disinda birsey olmaz dedi
Bende silikonu saklayacak yeterli doku vardı canım. Silikonu memenin hiç bir yerinde hissetmiyorum. Mesala masaj yapıyorum masajı memenin diplerinden sıkmamı söyledi. Öyle yapıyorum ve sınırlarını falan hissetmiyorum.

Kızlar,
-Kaynanamla altlı üstlüyüz ona ne yalan soylesem bilemedim,görümcem hemşire olacak az çok anlıyor birseylerden.
Ay senin olay yayılmış bi basına düşmediğin kalmış. Ben 1 hafta içinde kaşla göz arası hallettim.

Bende silikonu saklayacak yeterli doku vardı canım. Silikonu memenin hiç bir yerinde hissetmiyorum. Mesala masaj yapıyorum masajı memenin diplerinden sıkmamı söyledi. Öyle yapıyorum ve sınırlarını falan hissetmiyorum.
Anladim bende alttan hissedilir o zaman diye dusunuyorum haftaa oldugumda tum amelyat detaylarini paylasirim insallah, valla bende gili yapanlardanim annem biliyor birtek gelip cocuklara bakicak evde bende gidip tek basima amelyatimi olup cikip eve gelicem hastanede sordum agir oluyormu refakatci sartmi diye yok dedi zaten hemsireler yardimci oluyor dediler ama tuvalet isi beni dusunduruyor. Sizde nasildi refakatci sartmi birde nasil bir kiyafet giydiniz bana onden fermuarli yada dugmeli kolay kiyafet secmeniz sizn icin iyi dediler

Kız daha yayilmadi,yayılır diye korkuyorum :KK70: sen nasıl hallettin canım 1 haftada
Şansım yaver gitti. Ameliyattan 2 saat sonra kendi işimi kendim yaptım. Rahat yürüdüm. Kollarım o kadar hareketsiz değildi. Ağrım yoktu. Gecesi düğüne gitsem. Belli etmeyebilirdim. Öylelikle çaktırmadım.

Kızlar,
Benimde sadece annem biliyor,üstelik şimdiden yerini yapmış kardeşime ve babama memesinde ufak bir kist var demiş ve eklemiş endişelenecek hiçbir şey yok süt kanalları tıkandığı için zaman içerisinde oluşmuş diye :KK70: Benim aklıma gelmezdi valla.Yıllardır ne kadar istediğimi bildiği için destekçim :KK36:
Vazgeçme bak sakın uydur bişey :sinirli:

Benimde sadece annem biliyor,üstelik şimdiden yerini yapmış kardeşime ve babama memesinde ufak bir kist var demiş ve eklemiş endişelenecek hiçbir şey yok süt kanalları tıkandığı için zaman içerisinde oluşmuş diye :KK70: Benim aklıma gelmezdi valla.Yıllardır ne kadar istediğimi bildiği için destekçim :KK36:
Vazgeçme bak sakın uydur bişey :sinirli:

Anneler hep kurtarıcılar yaa :KK70:
Benim annemde öyledir,baştan yalandan tepki gösterdi sonra beraber gideceğiz diyor :) vazgeçmicem hakkımızda neyse o hayırlısı olsun inşallah cumlemizin,hayırlı ameliyatlar nasip etsin sorunsuz,nine olana kadar birşey olmasın solikonlara :KK70:
Kız silikonla gömülmek caizmidir :KK70:

Benim annemde öyledir,baştan yalandan tepki gösterdi sonra beraber gideceğiz diyor :) vazgeçmicem hakkımızda neyse o hayırlısı olsun inşallah cumlemizin,hayırlı ameliyatlar nasip etsin sorunsuz,nine olana kadar birşey olmasın solikonlara :KK70:
Ben takdiri Allaha bıraktım o konuda:)) Buşekilde mutlu değilim eksik hissediyorum anlar o bizi bişey demez , üstelik hani ölünce yıkarlarken vay be rahmetliye bak erik gibi kütür kütürmüş desinler :KK70:

Anladim bende alttan hissedilir o zaman diye dusunuyorum haftaa oldugumda tum amelyat detaylarini paylasirim insallah, valla bende gili yapanlardanim annem biliyor birtek gelip cocuklara bakicak evde bende gidip tek basima amelyatimi olup cikip eve gelicem hastanede sordum agir oluyormu refakatci sartmi diye yok dedi zaten hemsireler yardimci oluyor dediler ama tuvalet isi beni dusunduruyor. Sizde nasildi refakatci sartmi birde nasil bir kiyafet giydiniz bana onden fermuarli yada dugmeli kolay kiyafet secmeniz sizn icin iyi dediler
Canım önden düğmeli vırt zırt bir sürü muhabbet dedi bana da dr un sekreteri. Valla bol bi tişört bile yetiyor. Kaldırıveriyor dr bakacağında. Benim eşim refakatçimdi. Ne hemşireyi çalıştırdım ne eşimi. Gerek kalmadı. Hemşire bi tansiyon ölçmeye geliyordu onda da beni odada bulamıyordu zaten. Sıkılıp geziyordum. Yani beni yürütmeye gelme şansları bile olmadı.

kız boşver kim nederse desin alan razı satan razı gerisine b... yemek düşer bacım keyfe keder diye çevremizdeki herkez tepki gösteriyo benim ne şımarıklığım kaldı ne görgüsüzlüğüm nede para batıyo sana diye duymadıklarım bi deniyelim bakalım belki daha mutlu yaşıycaz dimi ama kendilerinde var kafam kadar tabi aç tokun halinden ne anlasın anca çekiştirmeyi biliyorlar buda bu halinden üzgün diyen yok. oyüzden boşver kuzu kim ne derse desin valla hiç umursama yaptır gitsin içimizde kalıp ah la vah la keşkelerle yaşıycamıza sanane der geçeriz onlar düşünsün

Albumden resimleri gordum valla kafami karistirdini cok guzel olmus ama bana sanki minyon tipli oldugum icin ufak cc takarda ust lobum dolgun olmaz diye tereddutum var bugun aradim hastaneyi dr damla demisti ben yuvarlak istiyorum diye bahsetmistim dr danisip yoneticisi aradi dr onerdiginin disinda kendi istegim oldugu icin kagit imzaliyarak yapilirmis, bu resimi gorunce guzel hatta harika dogal ve dolgun ama benim gibi duz tahta birinde cc az kaldirirsa vucudum ayni seyi elde edememmi acaba? Fikri olan kendi istegimmi yoksa dr ami birakiyim sizce isteklerim ve suanki durumum belli 75 doldurmayan sutyenin ustu bombos olan dokusu sifir bir meme cinsim var
Bende yuvarlakgillerdenim bakabilirsin. 3cm dokum vardi sadece oğlandım:KK70:

Kızlar,
Annen keske babana kist var falan deseydi. Kaynanada kist diyeydin görümceye selamlar.. Is yerine apandist ameliyati yada sinir alımı diyebilirsin. Bi öldürmedigim kaldı seni :KK70: ol su ameliyati ne takiyosun milleti . benim 1tane teyzem demedigi kalmadı ne gerek var fuzuli para (kendisininki kafam kadar) falan filan . yaptirdiktan sonra bayildi ilk sutyenimi kendi aldi :KK70:

İc sesim yuvarlak diyor, birde birsey sorabilirmiyim? Dr bana gogus dokum olmadigi icin gogus altindansilikon eline gelebilir hissedebilirsin dedi sizde boyle bir durum varmi? Sakincasi ne dedim kisinin hosuna gitmemesi dedi onun disinda birsey olmaz dedi
Benimde dokum yoktu sadece kenarlardan hissediyorum okadar bariz birseyi yok yani rahatsiz edecek kıvamda degil. Kas alti olursun zaten cok ele gelme olayı olmaz

Tuvalet isinide hasta bakıcılar geliyor sırtından destekle kaldırıyor goturuyor oturtuyor kalkmanı bekliyor affedersin altını siliyor geri yatırıyor.. Benimkinde hemsire ve hasta bakıcı gelip goturuyodu ben oturuyodum 2si basimda bekliyodu utancimdan yapamiyodum:KK70: put gibiym zaten hareket edemiyodum 2.tuvaletw gitmekten sonra utanç kalmadi. El mahkum :KK70:

Merhaba. Oncelikle silikon eline gelsin istemiyorsan, kapsul olusumu istemiyorsan, donme vs gibi sonradan komplikasyinlar istemiyorsan, kasalti yada dual plan(yarim kasalti) olmalisin ameliyati. Silikonun hisdedildigi durumlar cogunlukla kasustu ameliyatlardir. Ben bir hafta oncr yuvarlak dual plan ameliyati oldum. 85a idi. Meme dokum yok denecek kadar azdi. 325cc konuldu. 85c oldum. Kas alti oldugu icin ust taraf dogal duruyor. Damlaymis gibi. Ama bosta degil. Ben memnun kaldim yani. Simdi foto paylasmiyorum cunku ameliyat sutyeni takiyorum. Iki hafta sonra paylasacagim. Oncesi ve sonrasini

Kıyafetten bahsedilmiş kafama takıldı bukonuda beni hiç uyaran olmadı zaten yanımda çok birşey götüremeyeceğim ağır bir valizim olmamalı malum tekim. Ameliyat sonrası kanama oluyormu hasta pedi filan lazımmı önemli şeyleri yazarsanız çok makbule geçer kızlar valla:KK43:

Kıyafetten bahsedilmiş kafama takıldı bukonuda beni hiç uyaran olmadı zaten yanımda çok birşey götüremeyeceğim ağır bir valizim olmamalı malum tekim. Ameliyat sonrası kanama oluyormu hasta pedi filan lazımmı önemli şeyleri yazarsanız çok makbule geçer kızlar valla:KK43:
Önden düğmeli pijama, ıslak mendil, kolunu kullanamazsan diye pipet al. Kanama falan olmuyor.

X