Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Yaa arkadaşlar cuma günü ameliyatım var,saat kacta olacağı hala belli değil,sorduğumda ise size bilgi verilecek merak etmeyin deniliyor.
Bir soru sorayim doktorumuza güvenin kendisi en uygununu yapacaktır size diye cevap veriliyor.
Hiç rahatlatıcı ve heyecan verici cevaplar değil ve ben hala heyecanlı değilim normal seyirdeyim. Sanki beni arayıp cuma günü olamayacak bayram sonrası olur diye cevap bekler gibiyim.
Yani içim çiğlendi gibi gibi(karışık duygular içindeyim):KK34:

Merhaba bugun tam ameliyat oldugum gun yani bir haftayı doldurdum sol gogus sizlaması devam ediyor direnin ciktigi yere diktikleri ipin baglama yeri denk gelmis o sebep oluyor sanirim bandajlar vs hepsi cıktı sacede krem suruyorum sudyeni kullaniyorum onun dısinda henuz cok sertler yumşarlar umarım bu arada resim attim sonunda yeni halini :) yeni olan arkadaslarada gecmiş olsun

Kızlar selam daha bugün üye oldum bende bu amelyatı olucagim. Ben didimde yaşıyorum ama denizli de bi doktor buldum denizli de daha önce bu amelyatı olan var mı ? Şimdiden teşekkür ederim kızlar. :anne:

Yaa arkadaşlar cuma günü ameliyatım var,saat kacta olacağı hala belli değil,sorduğumda ise size bilgi verilecek merak etmeyin deniliyor.
Bir soru sorayim doktorumuza güvenin kendisi en uygununu yapacaktır size diye cevap veriliyor.
Hiç rahatlatıcı ve heyecan verici cevaplar değil ve ben hala heyecanlı değilim normal seyirdeyim. Sanki beni arayıp cuma günü olamayacak bayram sonrası olur diye cevap bekler gibiyim.
Yani içim çiğlendi gibi gibi(karışık duygular içindeyim):KK34:
içinin çiğlenmesinden değil o kuzum aklın karnakarışık şuan da ondan onlar tabikii soğuk kanlı olacak günde kaç kişiyi ameliyat yapıyorlar sen heyecanlısın kafan karışık oyüzden ilgisizlermiş gibi geliyor sana. dedikleride doğru önce Allaha sonra doktoruna güven sonrada oluruna bırak herşey zamanı gelince gelişip sıralanıyor zaten hayırlısı olsun hakkında germe hiç kendini ne olcak nasıl olcsk değecekmi değmicekmi ya sonunhüsran olur pişman olursam diye onlarca cevapsız soru var şuan kafanda bende hastnde amlyat sıramı beklerken aynı haldeydim olsmazsın dediklerindede yıkıldım soğudum gibi oldum ama hala bi heyecan 28 eylülü bekliyorum nekadar soğudum desemde içimde bi kelebek var hala pırpırlanan:KK66:

Benim 400 cc. Yuvarlak mentor marka
.morluk zorlayinca oldu bebek var arada kucağıma aldım evi temizledim ve morardi biraz.ama bugün 12. Gün ve gitgide azalıyor ağrı falan. Tek sorun yan tlyatamamak.
Anladim cnm cok saol cvp icin peki istedigin gibi duruyormu memnunmusum bu arada 400 cc çok buyuk degilmi nasil duruyor acaba resim felan yokmu gorebilecegim

Kizlar resim yukleyenlerden birileri benide izlemeye alabilirmi bende merak ediyorum nasil durdugunu ben buyukluge karar vermis degilim hangi cc nasil duruyor bi fikir almak istiyorum:KK31::KK31:

Kizlar resim yukleyenlerden birileri benide izlemeye alabilirmi bende merak ediyorum nasil durdugunu ben buyukluge karar vermis degilim hangi cc nasil duruyor bi fikir almak istiyorum:KK31::KK31:

Merhaba :) Ben bu büyüklüğe karar verme konusunun CC'lerden anlaşılabileceğini düşünmüyorum, herkesin vücut yapısı farklı çünkü, mesela bana 525 cc'lik takıldı omuz ve vücut yapımdan dolayı, ve büyük ihtimalle 300 cc'lik çoğu arkadaşla aynı görüntüye sahibim şuan. Siz ne istediğinizi söyleyin, bırakın doktorunuz karar versin...

Merhaba :) Ben bu büyüklüğe karar verme konusunun CC'lerden anlaşılabileceğini düşünmüyorum, herkesin vücut yapısı farklı çünkü, mesela bana 525 cc'lik takıldı omuz ve vücut yapımdan dolayı, ve büyük ihtimalle 300 cc'lik çoğu arkadaşla aynı görüntüye sahibim şuan. Siz ne istediğinizi söyleyin, bırakın doktorunuz karar versin...
525 cc mi bedenlerin kaçtı ki ?

Cok dogru söylemissin arkadasim , cc ye takilip kalmayin

Geçmiş olsun canım haşimato ben de de var ve doktor bana doktorundan hormon testleri istedi ama benim durumum kötü değil di haşimato hipotiroit guatr değil dir tiroit in görevi vücuda damar kalp vb organlara oksijen göndermektir haşimato (guatr değildir) guatr tiroidin büyümesi ve sonuç olarak tiroidin operasyon la alınması. Ama senin yani haşimato hipotiroit tam tersi küçülme olur vücudun tiroidi kötü birşey olarak algılaması ve organlar tarafından (antikor) iltihap üretip kelebek şekline olan tiroidin çevresine sarması onu küçültme sine ve yok etmesine denir. Yok olunca da tiroit olmayınca vücuda oksijen gönderen organ olmayınca kimde ciddi sağlık sorunları oluşur bu durumda ömürboyu (eutroxy levotiron) vb ilaç kullanman gerekiyor çok ciddiye alınması gereken bir rahatsızlıktır. Tiroit in yavaş çalışıyor canım ben 10 yıldır haşimato hipotiroit hastasıyım sana bu konu da yardımcı olmayı isterim sende istersen.)

ultrasonlar falan çekildi tiroidte nodüle falan rastlanmadı kan tahlillerim de 15 gün sonra anca çıkarmış bayağı ayrıntılı bir şeylerdi
euthyrox bana da verdi her sabah içiyorum şuan... tüm sonuçlar çıkınca tam olarak belli olcak tedavinin gidişatı :KK43:
Çok geçmiş olsun. Bu ameliyata tamamen engel bir durum mu???

hiçbir fikrim yok muhtemelen engel bir durum değil ama ben tahlil ultrason peşinde koşarken günlerim geçti hala ameliyat tarihi alamadım.....:işsiz:

vallahi ben hiçbi şey anlamadım bu işten sürekli karşıma engeller çıkıp duruyo ameliyat olmam hayırlı değil mi diye düşünmeye başladım ama hala aynaya bakamıyorum olmayan memelerimi görünce deliresim falan geliyo böyle bi durum...

Anladim cnm cok saol cvp icin peki istedigin gibi duruyormu memnunmusum bu arada 400 cc çok buyuk degilmi nasil duruyor acaba resim felan yokmu gorebilecegim
Vücut kaldırdı 400 ü. Dr 350 düşünüyordu ameliyatta 400 ü denedim o daha güzel oldu onu koydum dedi. Doğum kilolarim da var 70 kilo 1.60 boy. Demekki kaldırmış vücudum. Seni izlemeye aldım sende alırsan foto gorebilirsin. Henuz yeni foto koymadim koyacam biara.

ultrasonlar falan çekildi tiroidte nodüle falan rastlanmadı kan tahlillerim de 15 gün sonra anca çıkarmış bayağı ayrıntılı bir şeylerdi
euthyrox bana da verdi her sabah içiyorum şuan... tüm sonuçlar çıkınca tam olarak belli olcak tedavinin gidişatı :KK43:

hiçbir fikrim yok muhtemelen engel bir durum değil ama ben tahlil ultrason peşinde koşarken günlerim geçti hala ameliyat tarihi alamadım.....:işsiz:

vallahi ben hiçbi şey anlamadım bu işten sürekli karşıma engeller çıkıp duruyo ameliyat olmam hayırlı değil mi diye düşünmeye başladım ama hala aynaya bakamıyorum olmayan memelerimi görünce deliresim falan geliyo böyle bi durum...

Benimde o kadar engeller çıktı ki inanamazzin sinirimden deli olacaktım bende senin gibi hayırlı değil mi diye paranoyalara kapıldım ama inat ettim ve başardım .geçecek üzülme o anlarını hatirlamicaksin bile. Tsk değerlerini ogrenebilirmiyim çünkü doktor da benden kendi doktoru dan hormon testleri ve doktordan ameliyat olmamın bir sakıncası yoktur diye imzalı kaşeli kağıt istedi 1 hafta hastanelerde geçti süründüm resmen .

Vücut kaldırdı 400 ü. Dr 350 düşünüyordu ameliyatta 400 ü denedim o daha güzel oldu onu koydum dedi. Doğum kilolarim da var 70 kilo 1.60 boy. Demekki kaldırmış vücudum. Seni izlemeye aldım sende alırsan foto gorebilirsin. Henuz yeni foto koymadim koyacam biara.
Sen memnun olduktan sonra ne kadar oldugu onemli degil ama eminim guzel olmuştur ben aslinda yuvarlak ve damlayi ayıramıyorum goruntude.. Bu zamana kadar hep damla yaptir o daha dogal dediler ama başkasına baktigimda damla die yuvarlak çıkıyor protezi daha guzel duruyor

Benimde o kadar engeller çıktı ki inanamazzin sinirimden deli olacaktım bende senin gibi hayırlı değil mi diye paranoyalara kapıldım ama inat ettim ve başardım .geçecek üzülme o anlarını hatirlamicaksin bile. Tsk değerlerini ogrenebilirmiyim çünkü doktor da benden kendi doktoru dan hormon testleri ve doktordan ameliyat olmamın bir sakıncası yoktur diye imzalı kaşeli kağıt istedi 1 hafta hastanelerde geçti süründüm resmen .

tsh değerim 6 çıktı benim. ya bi de başıma öyle bişey çıkarsa imza kaşe falan direk güme gider ameliyatım...
allahımmmm ne çektik ya

tsh değerim 6 çıktı benim. ya bi de başıma öyle bişey çıkarsa imza kaşe falan direk güme gider ameliyatım...
allahımmmm ne çektik ya

Benim Tsh çok eskiden 11.6 lardaydi beslenmeye dikkat ettim .canan karatay beslenmesine geçtim ama tam olarak değil .şimdi 1.3 sana tavsiyem b12 değerlerine de baktir Tsh yüksek se doktorlar bunu çok ciddiye alıyor ameliyata engel olduğunu düşünüyorlar risk almıyorlar sana yanlis bilgi vermek istemem sonucta herkezin metabolizma farklı calisiyor umarım ameliyata engel bir durum yoktur

Benim Tsh çok eskiden 11.6 lardaydi beslenmeye dikkat ettim .canan karatay beslenmesine geçtim ama tam olarak değil .şimdi 1.3 sana tavsiyem b12 değerlerine de baktir Tsh yüksek se doktorlar bunu çok ciddiye alıyor ameliyata engel olduğunu düşünüyorlar risk almıyorlar sana yanlis bilgi vermek istemem sonucta herkezin metabolizma farklı calisiyor umarım ameliyata engel bir durum yoktur

doktorlarımdan biriyle konuştum sonuçların çıkmasını bekleyin tehlikeye girmeyin dedi zaten şuan
artık bu defter de kapandı sömestr tatiline kadar
bu şansla o zaman da kesin bir şeyler çıkar neyse artık bişey diyemiyorum

Gordum cnm hayirli olsun imrendim valla ayrica benim simdikiler senin eskisindende kucuk dümdüz teki digerini emiyor kizim bakalim birakinca nasil olacak.. Senin sagdaki Buyuk duruyor..benimde sol küçük normalde..benim boyum 1.73 kilom 58 bana kac cc guzel olur acaba

X