Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Benim sol göğüste süt erken kesildi fakat sağda ameliyat gününe kdr sıkınca gelen sut vardı tabi bebek emmeyi çoktan bıraktığı için tam emziremedim istemedi. Sütum de emmese bile o vakte kdr geldi tabi şimdi gitti galiba .biri diğerine göre büyük görünüyor benim farkındayım ama çokta umursamiyorum bu kdr memelenmisim o fark da nazarim olsun senin ölçülerine gore kararı elbetteki dr verebilir erol beyi düşünürsen kararı ona bırak.
O süt olayi bende de vardi.ameliyat gunu bile süt gelmis sag mememden.yogunmus meme oyle dedi doktor.hatta ameliyat esnasinda bile süt gelmis diyor doktor.emzirmeden kalmus.doktor sana da bahsetti mi sütten.sende de gelmus mi

Benim sol göğüste süt erken kesildi fakat sağda ameliyat gününe kdr sıkınca gelen sut vardı tabi bebek emmeyi çoktan bıraktığı için tam emziremedim istemedi. Sütum de emmese bile o vakte kdr geldi tabi şimdi gitti galiba .biri diğerine göre büyük görünüyor benim farkındayım ama çokta umursamiyorum bu kdr memelenmisim o fark da nazarim olsun senin ölçülerine gore kararı elbetteki dr verebilir erol beyi düşünürsen kararı ona bırak.
Emzirmeyi kestikten kac ay sonra oldun ameliyatini

Ayy bacım hiç sorma çok gıcık oldum yarın ameliyatım var hala daha saat belli değil,böyle iş mi olur? Bende İstanbul dışından gidiyorum,kaporada aldılar,
bana da sanki erteleyeceklermis gibi his var içimde :KK43: o zaman vazgecerim iyice ayar oldum zaten bu duruma
Bugun sana ulasip gece 12den sonra orucsun derler meraketme: ) Cok stresli , heyecanli gördüm ama :/

ameliyattan bi gün önce genelde arayıp bilgi veriyorlar ama tabi her dr un ekibinin çalışma sistemi farklıdır. haber verirler merak etme moral bozma bunun için. sabah diyip öğleden sonra alsalar daha kötü aç aç bekliyceksin gerçi ner türlü aç susuz bekleniyor

Ben aradım sabah dayanamadım :)
Dedim hiç heyecanım kalmadı daha saat bile belli değil, diyor ki ne güzel heyecaniniz olmasın :)
Bugün doktor hanım ameliyathaneyi ayarliyormus çok yoğunluk varmış, herkes bayram üstü meme yaptırıyor demek :KK70:
Gece 12 sen sonra birşey yemeyin icmeyin dedi askperisi87 askperisi87
Saat haberi beklemedim yani hala,kendi arabanızla geleceksiniz ya sorun olmaz diyor alla alla :işsiz:

Kızlar size bir sorum olacak,
Kas zarı altı yöntemi yuvarlak mentor marka 300 veya 330 cc denenecek,ben dekolteli istiyorum üst lob zaten çok boş benim,
Nigh profil uygun olur mu sizce yoksa abartimi olur?
(Tecrübeli bayanlar) :)

Kas zarı altı yöntemi yuvarlak mentor marka 300 veya 330 cc denenecek,ben dekolteli istiyorum üst lob zaten çok boş benim,

Banada saat vermediler ozlem :) ayni senin gibi 12den sonra bisey yeme icme dediler. Sabah 8de gel tahlillerin falan yapılır dr ona göre karar verir dediler :) takipteyim seni hadi ins ol ve hemen resim yukle benimde 9 gunum kaldi aysegul hanima

high profil biliomda nigh ne yenimi cıkmış :KK57:
bendeki high buarada zaten 300cc takıldı birde high olmasa iyice minnak olurdu hiç korkma abartı durmuyor -ki ben dursun isterdim :KK70:

Benim yuvarlak hight profil 350cc takıldı .hayır abartı değil ama benim gogus dokum çok azdı. Gogus dokun varmi .. dekoltesi çok hoş oluyor. Bana 350 bile ufak geliyor şu an

özlemim büyüklük sorun değilse senin için bence sana 350 bile çok hoş olur betüşün kileri görmiyomusun nekadar güzel oldu kiii senin dokunda var çocuk emzirmişsin bence çokta yakışır sen dr a ne istediğini iyi anlat gerisini takma kafana son günün aklını bulandırıp durma artık tatlım hakkında hayırlısı olsun inşllh

Ben aradım sabah dayanamadım :)
Dedim hiç heyecanım kalmadı daha saat bile belli değil, diyor ki ne güzel heyecaniniz olmasın :)
Bugün doktor hanım ameliyathaneyi ayarliyormus çok yoğunluk varmış, herkes bayram üstü meme yaptırıyor demek :KK70:
Gece 12 sen sonra birşey yemeyin icmeyin dedi askperisi87 askperisi87
Saat haberi beklemedim yani hala,kendi arabanızla geleceksiniz ya sorun olmaz diyor alla alla :işsiz:
fark eden bir şey olmayacak sabah çıkınca odanda bekleyeceksin zaten kan falan almamıştır onlar olur heyecan aml günü gidiyor zaten ama bayramda nasıl yapacaksın büyüklere gitme gibi bir şey olmayacak mı fazla sarılmazsın artık :))

high profil biliomda nigh ne yenimi cıkmış :KK57:
bendeki high buarada zaten 300cc takıldı birde high olmasa iyice minnak olurdu hiç korkma abartı durmuyor -ki ben dursun isterdim :KK70:
Benim yuvarlak hight profil 350cc takıldı .hayır abartı değil ama benim gogus dokum çok azdı. Gogus dokun varmi .. dekoltesi çok hoş oluyor. Bana 350 bile ufak geliyor şu an
özlemim büyüklük sorun değilse senin için bence sana 350 bile çok hoş olur betüşün kileri görmiyomusun nekadar güzel oldu kiii senin dokunda var çocuk emzirmişsin bence çokta yakışır sen dr a ne istediğini iyi anlat gerisini takma kafana son günün aklını bulandırıp durma artık tatlım hakkında hayırlısı olsun inşllh

Yavrum askperisi87 askperisi87 işte o dediğinden profil :KK70:
Canım evet var dokum biraz ama doktor ilk görüşmede 330 cc denedi tasabilir yanlardan deneyecegim dedi.ama yarın diyeceğim ben gümbür gümbür meme istiyorum ne kadar alırsa sok anasını satım :KK70:
Saatim belli oldu kızlar sabah 10:00 da dusumu alacağım şimdi eşyalarını hazırlıyorum sizden ricam tekrar yazabilir misiniz ne koyacaktım ?
Heyecan hala yok ama eşime durmadan soru sordukca kiziyorum :KK70: gerginlik var sanırım dualarinizi bekliyorum.

fark eden bir şey olmayacak sabah çıkınca odanda bekleyeceksin zaten kan falan almamıştır onlar olur heyecan aml günü gidiyor zaten ama bayramda nasıl yapacaksın büyüklere gitme gibi bir şey olmayacak mı fazla sarılmazsın artık :))

Yok canım benim büyükler akrabalar İstanbul da oturuyor gitmeyecegim : D
Zaten kurban bayramı herkesin telaşı var.Soranlara tül takarken düştüm sirtimi incittim yatiyorum :KK70:

Yok canım benim büyükler akrabalar İstanbul da oturuyor gitmeyecegim : D
Zaten kurban bayramı herkesin telaşı var.Soranlara tül takarken düştüm sirtimi incittim yatiyorum :KK70:
zaten zor bi aml değil hatta hiç zor değil doğru kurban zaten telaşlı oluyor hep :)) şimdiden geçmiş olsun diyorum şu anki hali bile bence çok güzel bu yüzden eminim çok güzel olacak

zaten zor bi aml değil hatta hiç zor değil doğru kurban zaten telaşlı oluyor hep :)) şimdiden geçmiş olsun diyorum şu anki hali bile bence çok güzel bu yüzden eminim çok güzel olacak
Saol canım Allah razı olsun:dua:
İnşallah herşey yolunda gider.Allah herkesin işlerini rast getirsin.

X