Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Saol canım Allah razı olsun:dua:
İnşallah herşey yolunda gider.Allah herkesin işlerini rast getirsin.
zzöömm birde bunu girmeden önce diline dola okuyabildiğin kadar oku Rabbi yessir velâ tuassir. Rabbi temmim bi'l-hayr. (Rabbim kolaylaştır, zorlaştırma. Rabbim hayırla sonuçlandır.) en azından içini rahatlatır hadi gazan mübarek olsun kuzum:KK66:

Yavrum @askperisi87 işte o dediğinden profil :KK70:
Canım evet var dokum biraz ama doktor ilk görüşmede 330 cc denedi tasabilir yanlardan deneyecegim dedi.ama yarın diyeceğim ben gümbür gümbür meme istiyorum ne kadar alırsa sok anasını satım :KK70:
Saatim belli oldu kızlar sabah 10:00 da dusumu alacağım şimdi eşyalarını hazırlıyorum sizden ricam tekrar yazabilir misiniz ne koyacaktım ?
Heyecan hala yok ama eşime durmadan soru sordukca kiziyorum :KK70: gerginlik var sanırım dualarinizi bekliyorum.
Canım allah yardımcın olsun, ağrısız sızısız sağlıkla inşallah.

sağolun kızlar öyle naapalım vardır bındada bir hayır heralde 28 eylüle tekrar günümü aldım varsa bildiğiniz bağışıklık güçlendirici vitamin veya başka birşey önerebilceğiniz şeyler varsa lütfen yazın uçyk grip soğuk algınlığı gibi başka bir sorun olursa yine olamıycam çünkü birkez daha ertelensin istemiyorum hayırlısı nediyim
Çinko takviyesi al canım! Bağışıklığı güçlendirir gribe karşı daha dirençli olursun
Benim ameliyat kasımda ama şimdiden gıda takviyeleri alıyorum spor be beslenmeye çok dikkat ediyorum.

Ay tövbe bismillah ya rüyamda ne gördüm biliyo musunuz kızlar ya memelerim eski haline dönmüştü. Sol memem yine tübüler olmuştu. Ağlaya ağlaya doktoruma gittim sonra baktı dedi ki bi daha ameliyat olcaksın, bu silikonlar eskimiş. Ay bi uyandım ki hemen memiklerimi elledim baktım hala yerinde dolgun ve yumuşaklar OOH BEEE RÜYAYMIIIŞŞŞŞ :eek::spor::oops:
İlahi ya çok komiksin:)
Ben de saçma rüyalar görmeye başladım ameliyat günü doktorum gelmiyormuş işi çıkıyormuş vs. Ooof :KK43:

zzöömm birde bunu girmeden önce diline dola okuyabildiğin kadar oku Rabbi yessir velâ tuassir. Rabbi temmim bi'l-hayr. (Rabbim kolaylaştır, zorlaştırma. Rabbim hayırla sonuçlandır.) en azından içini rahatlatır hadi gazan mübarek olsun kuzum:KK66:

Sağol gülüm okuyorum:dua:
Düştük yollara gidiyoruz :)
Amin inşallah çıkınca yazarım :)
Biraz stresliyim,heyecan başladı:KK17:

Canım allah yardımcın olsun, ağrısız sızısız sağlıkla inşallah.

Amin canım inşallah sağolasın.

Arkadaşlar dikiş yerleri aşırı kaşınıyor deli oluyorum resmen birde koltuk altımdan taşmış duruyor gögüslerim neden öyle

Merhaba kızlar konuyu okudum biraz hepsini okuyamadım ama takip edicem bende burayı tecrübeli hanımlardan destek ve bilgi istiyorum ben de uzun zamandır düşünüyorum ama cesaret edemiyorum :KK12:@zzozlem geçmiş olsun deneyimlerini benimle de paylaş Rabbim kolaylastırsın:KK19::KK200:

X