Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Kızlar merhaba,
Benim yavrularım 15 günlük oldu.Dün kontrole gittim bantlarımı Çıkarttı,dikişlerim güzel sorun yok Allh`a şükür.sıkı sıkı tembihledi 1 ay dolunca telsiz sutyene gececeksin sakın telli takma dedi.
Ben başladım telsiz sutyenler bakmaya, hem orta yaş toparlayicilar var hiç düzgün birşey bulamadım :KK43:
Birde sert oldukları için memeler sutyen denedigimde altlar sabit duruyor kabuk gibi duruyor ne biliyim anlatabildim mi :KK70:
İstediğim görüntüyü alamadım :KK43:
Yahu o kadar ameliyat yaptırıyoruz Doğru düzgün sütyen takabilmek için sonra da ya o yasak bu yasak yada bulamadığımız için güzel çamaşır giyemeyecek miyiz??? :KK43:

Derslerim başladığı için fazla giremiyorum foruma kızlar
Ameliyat olan arkadaşlara çok geçmiş olsun

gulenaygul gulenaygul sana da şimdiden iyi şanslar diliyorum bir çırpıda girip çıkarsın inşallah:KK200: sonuçları 4 gözle bekliyorum:KK19:
sağol canım en nihayet banada geldi o meşhur sıra çok şükür nasipse olsun bitsin artık Allahın izniyle öğlen saat 1 de giricem amkyta çıkınca yazarım tekrar hepinize. inşllh isteyen herkez tez zamanda kavuşur hayallerine ameliyata girerken dahi ilk dileğim bu olcak hepimiz için

sağol canım en nihayet banada geldi o meşhur sıra çok şükür nasipse olsun bitsin artık Allahın izniyle öğlen saat 1 de giricem amkyta çıkınca yazarım tekrar hepinize. inşllh isteyen herkez tez zamanda kavuşur hayallerine ameliyata girerken dahi ilk dileğim bu olcak hepimiz için

Tiramisudan sonra sıra sende hadi bakalim sende kolayca kurtul insallah :) dualar seninle

Yahu o kadar ameliyat yaptırıyoruz Doğru düzgün sütyen takabilmek için sonra da ya o yasak bu yasak yada bulamadığımız için güzel çamaşır giyemeyecek miyiz??? :KK43:

Aynen canım yaa hiç sorma,bugün zor buldum dantel telsiz sutyen, Koton dan aldım.Arayan arkadaş varsa bakabilir.
Senin kasım daydı dimi ?
Sayılı gün hemen geçiyor merak etme :)

kızlar bugün doktoruma sordum dikiş yerlerine birşey sürmeyecekmiyim diye?
Bana vazelin sür yeter dedi,öyle pahalı kremlere hiç gerek yok dedi.
Süren varmı vazelin :)

gulenaygul gulenaygul bacım hadi Allah`im kurtarsın bir çırpıda, yaa buda doğuma giderken söylenir sanki :KK70:
Gülüm işlerin yolunda gitsin,ağrın sızın olmasın, güle oynaya çık inşallah dualarimiz seninle, heyecan yapma güzel düşün hep, memisli hatun olarak gel buraya :)
heyecan yapmıyodum kuzum takiii annemlere gidip gelene kadar ağla ağla şişirdi mahvetti kadın beni sanki kalp nakline gönderiyo ayy oda haklı naapsın ana yüreği işte güzel düşünüyorum inşllh bende yeni 325 lik olup dönücem aranıza tabi evdeki hesap çarşıya uyarsa bakalım sonuç ne çıkçak çok meraklardayım hayırlusı diye dua etmekle avutuyorum kendimi inşllh sonuç güzel olurda ohhh be değdi bukadar heyecana strese derim herşey bitince bakalım yaşayıp görcez artık neler olcak kısmetten ötesi yok

Çok geçmiş olsun umarim hersey istedigin gibi olur

Canımm ya tüm iyi dileklerim seninle :) çok güzel geçsin, şahane olsun sonucun :)

X