Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Merhabalar ben foruma yeni üye oldum 3 ay sonra bende ameliyat olacagım gün aldım boyum 165 kilom 52 doktorum 300 cc nin ideal olacagını soyledi kas altı yapılacak sizce damla mı yuvarlak mı karar veremedım hangısı daha dogal duruyor ve ameliyat sonrası iyilesme süreci nasıl çalışıyorum çünkü kaç güne işe dönebilirim
Bende haftaya çarşamba olacağım kesinlikle yuvarla :KK66:

Kızlar çok kafama takıldı bişey sorucam aranızda alerjik astım olup ameliyat olan varmı bi sıkıntı yaratıyomu ???

Sizin boy ve kilonuz ne kadar kac cc yapılacak ameliyattan sonra öncesi sonrası fotograf paylasmanız mumkun mu bide agrı olup olmadıgını ben burun estetık amelıyatı oldum 2 bucuk ay once 3 4 gune toparlamıstım sonra ıse donmustum bunda aceba nasıl olucak

kızlar yaa bugün noldu biliyomusunuz:kızgın:geçen hafta işyerinde sağlık taraması vardı röntgen falan bugün sonuçlar gelmiş.sekreter kız dedi abla seninkinde şöyle bişey yazıyo önemli bişey olmasın diye de(her iki meme lojunda proteze ait homojen opasite mevcuttur.):olamaz:bende aa ne ki o bi fotokopi alayaım sorarım tanıdık bi doktor var dedim:KK70:kime ne sorcaksam:KK70::KK70:
Çok iyi ya :KK66:

Sizin boy ve kilonuz ne kadar kac cc yapılacak ameliyattan sonra öncesi sonrası fotograf paylasmanız mumkun mu bide agrı olup olmadıgını ben burun estetık amelıyatı oldum 2 bucuk ay once 3 4 gune toparlamıstım sonra ıse donmustum bunda aceba nasıl olucak
Benim boy 173 55 kiloyum 325 375 arası olacak doktorun ameliyat esnasında karar verecek ameliyattan sonra foto gönderirim size

doğal görünümlü protez ameliyatı yapan doktor var mı? balon gibi oluyor hiç hoş değil bikini ve mayoda bariz belirgin

Kızlar çok kafama takıldı bişey sorucam aranızda alerjik astım olup ameliyat olan varmı bi sıkıntı yaratıyomu ???
Bi sıkıntı yaratır mı bilmiyorum ama anestezi doktoru ike herşeyi konuşmalısın çünkü alerji konusunu önemsiyorlar. Bana ameliyat öncesi her iki bileğime kırmızı bileklik takmışlardı her gören soruyordu ne alerjiniz var diye. Sırf polen alerjim var diye takmışlardı...

Benim boy 173 55 kiloyum 325 375 arası olacak doktorun ameliyat esnasında karar verecek ameliyattan sonra foto gönderirim size
Çok iyi olur çok teşekkür ederim benım boyum 165 kilo 52 300 cc dedi doktor bir cok yazı okudum herkes kucuk duruyo dıyo ama bakalım ınsallah oyle olmaz daha ameliyatıma 3 4 ay var damla daha dogal duruyor dedı doktor ama bı cok yerde okudum yuvarlak daha guzelmıs cok kararsız kaldımm... :KK43:

Bi sıkıntı yaratır mı bilmiyorum ama anestezi doktoru ike herşeyi konuşmalısın çünkü alerji konusunu önemsiyorlar. Bana ameliyat öncesi her iki bileğime kırmızı bileklik takmışlardı her gören soruyordu ne alerjiniz var diye. Sırf polen alerjim var diye takmışlardı...
Söyledim solunum fonksiyonlarımda sorun yok p.tesi kendi doktoruma bi görüneceğim ciğerlerde sıkıntı yoktur muhtemelen dedi yinede riske atmayalım dedi bakalım çok stres yaptım

Çok iyi olur çok teşekkür ederim benım boyum 165 kilo 52 300 cc dedi doktor bir cok yazı okudum herkes kucuk duruyo dıyo ama bakalım ınsallah oyle olmaz daha ameliyatıma 3 4 ay var damla daha dogal duruyor dedı doktor ama bı cok yerde okudum yuvarlak daha guzelmıs cok kararsız kaldımm... :KK43:
Kesinlikle yuvarlak benim doktorum damlayıda deneyecekmiş ama ben istemiyorum ayrık ve sarkmış gibi duruyo

Umarım güzel olucaktır herkes için en iyisi en güzeli olur inşallah :dua: @Betus123 miraculous miraculous
Ben bu 45 49 kiloları okudukça oha diyorum ne kadar zayıfsınız, ben 72 kg ile çok yapılıyım demek ki. Boyum 172cm
Bana da 325 ve 350 cc takıldı. Benim gözüm alıştı. Daha azı veya daha büyüğü değil ideal bence ve ben doktorla bunun pazarlığını yapmadım hiç onun fikrine güvendim. İlk görüşmemizde 275 maksimum 300 cc diye düşünüyordu ama 3 ay sonra ameliyat tarihimde benim göğüsler daha da bi ufalmıştı (geçen sene bebeğimi emzirdim belki onunla alakalıdır) onun için 325 olur demişti ve öyle de oldu. Şimdi eşime sorsan oha bunlar bayağ büyük oldu diyor
Yani Nasıl görüneceği kişiden kişiye değişiyor. Ben 250 cc takılan bi kız tanıyorum. Sportif bedeni olduğu için şahane duruyor onda mesela.
İçine sinmiyorsa ama ben senin yerinde olsam ikinci bi doktorun fikrini muhakkak alırdım

Evet çok az var emzirmeden sonra çöktü iyice çarşamba tam net tekrar sorucam şans dileyin çok stresliyim
Sonradan pişman olmamanız için dedim yalnış anlamayın lütfen, 1.73 boy a 325 cc bana az gibi geldi,
Çünkü ben 1.60 ım benimde dümdüz değildi, biraz memem vardı 300 cc konuldu

Söyledim solunum fonksiyonlarımda sorun yok p.tesi kendi doktoruma bi görüneceğim ciğerlerde sıkıntı yoktur muhtemelen dedi yinede riske atmayalım dedi bakalım çok stres yaptım
Siz yinede öncesinde doktora gorunun butun tahlil ve tetkikleri yapın iciniz rahat olsun

Ben bu 45 49 kiloları okudukça oha diyorum ne kadar zayıfsınız, ben 72 kg ile çok yapılıyım demek ki. Boyum 172cm
Bana da 325 ve 350 cc takıldı. Benim gözüm alıştı. Daha azı veya daha büyüğü değil ideal bence ve ben doktorla bunun pazarlığını yapmadım hiç onun fikrine güvendim. İlk görüşmemizde 275 maksimum 300 cc diye düşünüyordu ama 3 ay sonra ameliyat tarihimde benim göğüsler daha da bi ufalmıştı (geçen sene bebeğimi emzirdim belki onunla alakalıdır) onun için 325 olur demişti ve öyle de oldu. Şimdi eşime sorsan oha bunlar bayağ büyük oldu diyor
Yani Nasıl görüneceği kişiden kişiye değişiyor. Ben 250 cc takılan bi kız tanıyorum. Sportif bedeni olduğu için şahane duruyor onda mesela.
İçine sinmiyorsa ama ben senin yerinde olsam ikinci bi doktorun fikrini muhakkak alırdım
Canım senin boyun uzun:) 1.72 neree 1.60 neree aramızda 12 cm fark var:)
Bende çok isterdim en azından 1.70 olmak:)

Canım haklısın, @avalonod arkadaşımız 255 cc orta profil, bence çok güzel ve gayet büyük duruyo

Sonradan pişman olmamanız için dedim yalnış anlamayın lütfen, 1.73 boy a 325 cc bana az gibi geldi,
Çünkü ben 1.60 ım benimde dümdüz değildi, biraz memem vardı 300 cc konuldu
Yok yanlış anlamadım aksine fikir oluyo bana teşekkür ederim tekrar görüşücem doktorumla

sevgili aleph bildiğim kadarıyla ilk deneme yapılan meme daha çok hırpalandığından dolayı morlaşma ve iyileşme süreci farklı olabilyormuş.ilk haftalarda protezi bende hissediyordum elime deyiyodu sanki eyvah dedim içim gıcıklanmıştı.neyseki 1 ay içinde morlukta hissetmede geçti normale döndü yani.sana çukur gibi gelen bölgede ödemlerinden dolayıdır diye düşünüyorum.daha erken endişelenme hiç canımHoppa
Eliff16 Eliff16 Tiramisu35 Tiramisu35 blue_suede blue_suede kızlar teşekkür ederim fikirleriniz için.
Sağ göğsümde öyle 2-3 çukur yer gördüğüm ve protezi çok bariz hissettiğim için (elimle içeri doğru bastırabiliyorum protezi resmen ) dün hemen doktorumu aradım.
Daha 12 gün oldu ödemlerden dolayı diyor. Bi tarafı diğer taraftan daha çok ödemelidir bu durum görüntüyü bozar ama düzelecek dedi. Protezi hissetmem de normalmiş, kasın altına iyice yerleşmeleri biraz Zaman alıyor dedi. (bu arada benim dual plan oldu)
İçimi rahatlattı şimdilik ama yinede takip edeceğim (gerçi zAten gözümün önünde ya istesem de istemesemde göreceğim) ve 1 ay dolunca yine kontrole gideceğim

Hadi bakalım...

Bu arada Arzum bugün ameliyat olacaktı ne yaptı acaba? arzum77 arzum77

X