Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Kızlar çevrenizden kimlere söylediniz ameliyat olacağınızı . Ben duyulursa millete dedikodu malzemesi çıkar diye düşünüyorum .

Kızlar çevrenizden kimlere söylediniz ameliyat olacağınızı . Ben duyulursa millete dedikodu malzemesi çıkar diye düşünüyorum .
Annem nisanlim teyzem baskada bir Allahin kulu bilmez . millet malzeme cikarmasin aynaya baksinlar bi. Ben sadece 'ne gerek vardı.'cılara karsi soylemek istemedim. Benim hissettigim ezikligi onlar anlayamzdi cunk.

Annem nisanlim teyzem baskada bir Allahin kulu bilmez . millet malzeme cikarmasin aynaya baksinlar bi. Ben sadece 'ne gerek vardı.'cılara karsi soylemek istemedim. Benim hissettigim ezikligi onlar anlayamzdi cunk.
Ben almanyadayım burdan sadece kuzenim biliyor birde eşim . Türkiye'den ailemi tanımayan iki arkadaş onlarda zaten nasıl mutlu olacaksın öyle yaşa diyen tiplerden . Birde oğlum var 20 yaşında delikanlı sonuçta onada duyurmadım ama illaki fark edecektir . Bu yaşa kadar neden bekledimse ....

ben almanyadayım burdan sadece kuzenim biliyor birde eşim . Türkiye'den ailemi tanımayan iki arkadaş onlarda zaten nasıl mutlu olacaksın öyle yaşa diyen tiplerden . Birde oğlum var 20 yaşında delikanlı sonuçta onada duyurmadım ama illaki fark edecektir . Bu yaşa kadar neden bekledimse ....
Baskada kimse bilmesin amannn ((:-) milletin agzi torba degilki büzesin. Valla bende 24 yasindayim suan bile diyorumki ahh 20 yasinda niye yaptirmadim abuk sabuk coraplar doldurdum kremler macunlar serumlar paralar bayildim bosu bosuna

Çok haklısın az önce bunu düşündüm ailem biliyo ama söylerlermi ona buna bilmiom :KK43:
Ya ailen kendine en yakın gördüğü kişide derse misal , onlarda kendi en yakınına ..... birde bakmışım duyulmuş . Ama duyulmasın istemiyorum dersen söylemezler . Valla ben kuzene dedim yüz kerede tenbih ettim söyleme kimseye diye. Ne var duyulsa diyo .... tabi kendide xxl memeler var ya anlayamıyor hiss ettiğimi

Ya ailen kendine en yakın gördüğü kişide derse misal , onlarda kendi en yakınına ..... birde bakmışım duyulmuş . Ama duyulmasın istemiyorum dersen söylemezler . Valla ben kuzene dedim yüz kerede tenbih ettim söyleme kimseye diye. Ne var duyulsa diyo .... tabi kendide xxl memeler var ya anlayamıyor hiss ettiğimi
Evet yaaaa yarın hepsine kimseye söylemeyin demem lazım :KK43: aslında kendileri düşünmeliler offf stres yaptım yine :KK43:

Eşim, kötü egosu olmayan yakın bir kız arkadaş, birde hastanenin müdürünü tanıyıp bana indirim yaptıran bir abim.

Eşim işe gidecekti ben yalnız kalmiyim diye küçük görümceyi yanıma çağırmak istedi ona bile müsade etmedim egolar gözlerden taşıyor. Benle güzellik yarışına girmeye bayılan tuhaf tuhaf konuşan görümceye söyleyene kadar anneme söylerdim dedim.

Eşim, kötü egosu olmayan yakın bir kız arkadaş, birde hastanenin müdürünü tanıyıp bana indirim yaptıran bir abim.

Eşim işe gidecekti ben yalnız kalmiyim diye küçük görümceyi yanıma çağırmak istedi ona bile müsade etmedim egolar gözlerden taşıyor. Benle güzellik yarışına girmeye bayılan tuhaf tuhaf konuşan görümceye söyleyene kadar anneme söylerdim dedim.
Az kişinin bilmesi daha iyi bence . Peki ameliyat günü yalnızmı kaldın hastahanede. Zorluğu oldumu?

Az kişinin bilmesi daha iyi bence . Peki ameliyat günü yalnızmı kaldın hastahanede. Zorluğu oldumu?
Eşim kaldı yanımda. Evde de o baktı sağolsun. Aynen kimsenin güzel ama estetikli lafını çekemem çok şükür zaten çirkin değilim bitek göğsüm küçüktü onu da eşimden başka kim görüyordu ki dolgulu sütyen takıyordum.

Eşim kaldı yanımda. Evde de o baktı sağolsun. Aynen kimsenin güzel ama estetikli lafını çekemem çok şükür zaten çirkin değilim bitek göğsüm küçüktü onu da eşimden başka kim görüyordu ki dolgulu sütyen takıyordum.
Ben 13 Aralık'ta İstanbul'da olacağım ameliyatımı . Eşim işinden dolayı izin alamıyor . Yalnız olacağım ameliyatta ve sonrası içln otelde kalacağım iki gün .inşallah çok zorlanmam. Eşime kalsa yazı bekle yanında olayım diyor ama , beklemek istemedim bende. Bir an evel olsun istiyorum

Ben 13 Aralık'ta İstanbul'da olacağım ameliyatımı . Eşim işinden dolayı izin alamıyor . Yalnız olacağım ameliyatta ve sonrası içln otelde kalacağım iki gün .inşallah çok zorlanmam. Eşime kalsa yazı bekle yanında olayım diyor ama , beklemek istemedim bende. Bir an evel olsun istiyorum
Yani beni ilk gün tuvalete eşim götürdü oda yürürken sıkıntı yok ama kolları kullanamayınca eşofmanımı indirip çekemedim birde 3 gün yataktan kalkarken eşim sırtımdan tutarak yardım etti kalkamadım kasları kullanamadığım için. Korkutmak için demiyorum yani yalnız kalabilende vardır ama ben acı eşiği aşırı yüksek biriyim yani buna rağmen yapamadım. Kişiden kişiye değişiyormu bilemiyorum. Kasaltıydı benim bide göğsüme göre büyük bi protez takıldı belki ondan öyle olmuştur benimki

Nerede olacaksınız yani nebileyim bişeye ihtiyacınız olur yakınımdaysa enazından komtrole gelirim eşime çaktırmadan bi ihtiyaç olur falan. Siz yine de yazın hemşireler hasta bakıcılardan yana güvenmezseniz

Arzum benim de aklıma geldi hayırlı haberlerle gelsin inşallah arzum77 arzum77

Ya sen çöküklük diyince Benim de aklıma takıldı dün iyice inceledim kendimi :)) eğilince bende de çöküklük oluyor sol göğsümün koltukaltına bakan alt tarafında . Hem de 25 krş kadar filan bi çöküklük :/ bir de protez dalgalanması da görülüyor kenarlardan ve üst dekolte tarafından da... araştırıyorum dünden beri hep büyük cclerde görülüyor bu durum büyük dediğim şöyle 600-800 cc gibi.. yani ben derimi kalınlaştırmak için ne yapabilirim ki 2-3 kilo alsam en fazla o da farklı yerimden alırım göğüslerime gitmez ki. Aslında ameliyat olduğum zamana göre kilo aldım zaten o zaman 46 kiloydum şu an 48.5 kiloyum .. bilemiyorum daha ne yapmam lazım 2 ay oldu oturmaya başladı yavaş yavaş sonuçta .. doktorum sağolsun her sorunum olduğunda gel diyor , kontrolüm 2 ay sonra , o zaman 4 aylık olacağım belki düzelme olur diye umut ediyorum , o zamana görsün istiyorum doktorum .. bilemedim nasıl olacak
Benim yüzümden gördün demek :bicak:Sadece Ben de Yok demek e ama Senin ödem filan da kalmamıştır ki bu saatten sonra, demektir ki başka bi sebebi de olabilir ve benim sağ göğsüm her tarafı göçük içinde kalabilir :kızgın:
Off bilemedim akşam akşam içim sıkıldı
Bekleyip görmekten başka çaremiz de yok sanırım be güzelim :KK15:

X