Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Belli :))) olsun akıllılardan fayda yok delileri severim bende deliyimdir etrafımda yapma etme bak bu ameliyat demelerine rağmen geçen hafta doktorlarla görüştüm bu hafta ameliyat bakalım umarım iyi olur herşer biraz tırsıyorum o kadar ....

Su an sıkıntı kucuk olmasi dimi senin? kac cm dokun var? olctun mu?
Korku elbette olacak ameliyat bu, yaklasinca ben de oyle olurum. ama cok istiyorum..ondam kendimi teselli ediyorun

Arkadaşlar merhaba,göğüs altı kesisi ile ameliyat oldum,6. Haftam bitmek üzere,kesi izleri için önereceğiniz,krem ismi var mı?

Arkadaşlar merhaba,göğüs altı kesisi ile ameliyat oldum,6. Haftam bitmek üzere,kesi izleri için önereceğiniz,krem ismi var mı?
Doktorumun verdiği bi krem var antibiyotikli bi krem olduğu için yazmamda sakınca var mı bilmem ama reçetesiz bi ilaç olduğu için yazabilirim sanırım netten araştırabilirsin.
Thiocilline diye bir krem abdi ibrahimin.

Kaç cc takıldı nasıl oldu ayrıntı verebilir misin Can'ım biraz :)) gözün aydın geçmiş olsun sen de aramıza katıldın artık darısı diğer arkadaşlara inşallah :))
Çok teşekkür ederim canım 275 yuvarlak hp takmış vucuduma göre gayet iyi duruyor :) bakalım ilerleyen zamanlarda nasıl olucak. inşallah isteyen herkesin sıkıntısız güzel ikizleri olur :KK31:

Her hastaya doktor kesi yeri için krem veya silikon bant önermez! Durumunuza ve gerekliliğe göre doktorunuz size önerecek veya önermeyecektir. Tavsiyem kendi başınıza hiçbir kremi kullanmamanız. Geçmiş olsun :KK66:

Selam ameliyat kaç saat sürdü benimde yarın baya korkmaya başladım
Canım benim 4 saat sürdü yani yarım saat ayılmam için beklenmiş 3.5 saat denilebilir yani canım. Bende çok korkuyodum ama şükürler olsun dayanılmayacak bi ağrım yok. Ara ara sızlama oluyor sol tarafımda onun dışında rahatım. Korkma hiç :)

X