Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

arzum77 arzum77 hayırlı olsun cnm maşallah sana. bir kaç gündür yazamadım nasıl oldun

ayy zaman geçmiyor ya okudukça heves eder oldum 1 buçuk ay var daha:işsiz:
İyiyim tatlım,dinleniyorum bol bol :))
Geçmez tabi,benim ameliyatım daha kıssaydı ama bu kıssa günler bile bana çok uzun geliyordu :) Seninkini düşünemiyorum bile :eek:

Aaa benimki de 14 aylik :KK66:) 2 ay sonra olucam:) ben de kara kara dusunuyorum valla cocuk nolucak diye:KK43: sen kime oluyosun? detaylar ne kas alti ustu?
dr ameliyattan 1 hafta önce çağırdı görsel kararı o zaman vereceğiz telefon görüşmemiz sonucu kas zarı altı olur sana ama birde ben göreyim öyle karar verelim dedi göğüs dokum var ama yinede kas üstü tercih etmiyormuş zamanla sarkma olmasın diye kas zarı altı yada kas altı tercih ediyorum dedi.. aralık son haftası kontrole gideceğim ocak 13-15 gibi de ameliyat günü verecek bakalım detayları yazarım zaten öğrenince.. kimseye söylemek istemiyordum ama acaba annemi çağırsam mı diyorum ameliyat zamanında

dr ameliyattan 1 hafta önce çağırdı görsel kararı o zaman vereceğiz telefon görüşmemiz sonucu kas zarı altı olur sana ama birde ben göreyim öyle karar verelim dedi göğüs dokum var ama yinede kas üstü tercih etmiyormuş zamanla sarkma olmasın diye kas zarı altı yada kas altı tercih ediyorum dedi.. aralık son haftası kontrole gideceğim ocak 13-15 gibi de ameliyat günü verecek bakalım detayları yazarım zaten öğrenince.. kimseye söylemek istemiyordum ama acaba annemi çağırsam mı diyorum ameliyat zamanında
Anneni çağır muhakkak :KK66:

Hadi hayirlisi olsun hepimiz icin

kizlar, naci beye ameliyat olan varmi? bi kac haftaya olucam.. fakat resim fln görmedim henüz. istanbulda olmadigim icn sadece tel görüsmesi oldu.. o sekil karar verdim. eger naci beye ameliyat olan varsa burda. lütfen resim gösterebilirmi..veya bi yardimci olabilirmi.. sonuclari görenler...güzel oldularmi..yani sonuclari cok merak ediyorum.

X