Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Kafanı karıştırdık diye suçlu his ettim kendimi :)))) ama yine diyorum doğala hayır , doğaldan bir tık yukarıya evet , tabiki imkan varsa :))))

Benim ara ara hic batma sızlamam olmadi ilkkez bu oldu 2gundür de kaldı bekleyelim bekleyelimde hisleri 7aydir bekliyorum ben degisen hic biseyim yok Allah yardimcimiz olsun

Evet aynen öyle , yürümekte sıkıntı Yok . Hadda çok faydası var bence .

Rengarenk gök kuşağı gibi desene :))) ben ameliyat öncesi resmin olabilir en azından diye düşünmüştüm canım . İlerleyen günlerde sonrasını bekleriz
Hic sorma altlarinin morlugu biraz acilmis sanki bugun gordum, ameliyat oncesini koyacak ozguvenim yok dogrusu sonrasini koyarim diye dusunmustum hep, ya bir de benim acayip sizliyor ici bu sabah oturdugum yerde bile gerginlikten olecektim yarim konyrolum var insallah bi aksilik cikmaz

Ya kizlarciklar hic mi diklestirmeli protez olan yok? Ne dikmis herkesin memisi yaaa:))))

Evet aynen öyle , yürümekte sıkıntı Yok . Hadda çok faydası var bence .
Oyle diyorlar evet her ameliyatta yurusun kalksin tuvaletini yapsin da ya herkes mi boyle atlatiyor bunu ben bunu merak ediyorum, ben bu kadsr aci cekiyorum da bunu kac kez yaptran unluler falan var dayanilmaz buna ya, ya keske uyutularak atlatma sansimiz olsa isterdim ben valla on gun uyuyayim iyileseyim kalkayim

Arkadasim senin surec baya sıkıntılı heralde ya, gozum korktu

Arkadasim senin surec baya sıkıntılı heralde ya, gozum korktu
Ya ben hic ameliyat gormemis disine dolgu yaptirmamis insandim, dogum da yapmadim bekarim, yani yasadigim ilk aci ondan herhalde biraz da bir de ben pek arastirmadim hemen karar verdim oldum gozum korkmasin caymayayim diye doktorun dedigime de inandim anneme sen uc doet gun dursan yeter diyordum, ama cidden fenaymis ya

Daha once ameliyat olduguma, dolgu yaptirdigima ve dogurduguma gore hic acimicak benim hahahahha

Kizlar birileri bahsetmis . 7 aydir his yok falan diye . Bu sikintiyi yasayan cok kisi var mi? Ozellikle bi seneyi gecmis bayanlar . ? Cevaplarmısiniz onemli bi konu sonuctaaa :)

Kizlar birileri bahsetmis . 7 aydir his yok falan diye . Bu sikintiyi yasayan cok kisi var mi? Ozellikle bi seneyi gecmis bayanlar . ? Cevaplarmısiniz onemli bi konu sonuctaaa :)
Cnm ben ameliyat oldum faklı bir bölgeden his olayı 1 sene olmadı ama dr çok normal demişti kesilen yer 1 senede anca tazeliyor kendini ve hemen hemen 3-4 sene her kış sızlıyordu üşüdükçe.. o sebepten ben meme ucu kesisi istemiyorum meme altı olsun diyeceğim ki zaten meme ucum müsait değilmiş en son görüştüğüm dr öyle dedi küçükmüş..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…