Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

ben de hemen olsam istiyorum ama haftasonları kursum var kurs biter bitmez olucam hayırlısıyla...
kız kardeşim de okullar kapanınca olacak
hayırlısı canım
yaa çok mutsuzum ağlayasım geliyo , ameliyattan korkuyorumm o süreçten korkuyorumm ama olmasamda hayatım boyunca mutsuz olucamm , neredeyse depresyona girdim gibi bişeyim, kıyafetin altından sütyenin boş olduğunun belli olmasından bıktım , çekine çekine insanların yanında bişey denemekten bıktımm ama ameliyattan cok korkuyorum , çaresizliğin dibindeyim resmen , inşallah hayırlısı olur herşeyin..

hayatım her şeyin bi zorluğu var neticede
bunun da ilk birkaç gün zorluğuna katlanacaksın artık; sonrasını düşünerek motive et kendini
ben 40 yaşımdayım... bu zamana kadar ne diye beklemişim ki diyorum şu an
neyse 2 çocuktan sonra anca karar verebildim

bu arada gratis'e bikini gelmiş bugün 4. TL'ye normalde alamayacağım üçgen bikinilerden 5 çift aldım valla şimdiden :halay:

yaa çok mutsuzum ağlayasım geliyo , ameliyattan korkuyorumm o süreçten korkuyorumm ama olmasamda hayatım boyunca mutsuz olucamm , neredeyse depresyona girdim gibi bişeyim, kıyafetin altından sütyenin boş olduğunun belli olmasından bıktım , çekine çekine insanların yanında bişey denemekten bıktımm ama ameliyattan cok korkuyorum , çaresizliğin dibindeyim resmen , inşallah hayırlısı olur herşeyin..
bunun da ilk birkaç gün zorluğuna katlanacaksın artık; sonrasını düşünerek motive et kendini

bu arada gratis'e bikini gelmiş bugün 4. TL'ye normalde alamayacağım üçgen bikinilerden 5 çift aldım valla şimdiden :halay:

hahahah alemsiniz :KK70: :KK70: :KK70:

Aaa bende bakayım . Geçenlerde birsürü bikini ve sütyen almıştım hiçbirini giyemeyeceğim küçük gelirler artık. Tüh maymun iştahlılık yapıp doldurdum evi

Onbes gunden sonra gunduzleri cikarabilirsin dedi bana doktor uc ay sadece geceleri :)
İnş bana da öyle der cnm airbag gibi sütyenlerle dolaşmaktan gına geldi zaten bi olsam salcam ortalığa rahat etsinler bi süre dedim ama bu kez de bu sütyen çıktı :)

İnş bana da öyle der cnm airbag gibi sütyenlerle dolaşmaktan gına geldi zaten bi olsam salcam ortalığa rahat etsinler bi süre dedim ama bu kez de bu sütyen çıktı :)
Bana 10. Gün randevusundan sonra istediğin sütyene geçebilirsin, takmayabilirsin, Gece takmak zorunda değilsin dedi :) iyileşme süresine göre değişiyor demek ki :)

Bana 10. Gün randevusundan sonra istediğin sütyene geçebilirsin, takmayabilirsin, Gece takmak zorunda değilsin dedi :) iyileşme süresine göre değişiyor demek ki :)
Kızlar birde bnm artık diğer arkadaşlar ezberledi konu tekrara düşüyor sürekli ama ortası otoban bildiğiniz. Sanırım bu sporcu sütyeni düzenli kullanmak ameliyat sonrası yakınlaşma da ve toparlanıp şekle girmesinde çok önemli yani en azından aradaki o mesafeyi azaltacaksa 3 ay gece gündüz takmaya da razıyım yani napim evin içinde sütyenle dolaşırım en olmadı ki bu yıl yazın da gelmeye pek niyeti yok gibi fazla bunaltmaz herhalde

Kızlar birde bnm artık diğer arkadaşlar ezberledi konu tekrara düşüyor sürekli ama ortası otoban bildiğiniz. Sanırım bu sporcu sütyeni düzenli kullanmak ameliyat sonrası yakınlaşma da ve toparlanıp şekle girmesinde çok önemli yani en azından aradaki o mesafeyi azaltacaksa 3 ay geve gündüz takmaya da razıyım yani napim evin için sütyenle dolaşırım en olmadı ki bu yıl yazın da gelmeye pek niyeti yok gibi fazla bunaltmaz herhalde
Daha önce omkadar yazı yazılmış ki hepsini okumak mümkün değil . Arada tekrarlarınnolması iyi oluyor. Ameliyat bitti artık sütyen araştıracqğım

Daha önce omkadar yazı yazılmış ki hepsini okumak mümkün değil . Arada tekrarlarınnolması iyi oluyor. Ameliyat bitti artık sütyen araştıracqğım
Cnm sen atlattın bide ben atlatsaydım ocak sonundan bu yana gün sayıyorum patlayacağım mısır gibi artık. Tabi bide hayalini kurduğum yıllar var ki onları hiç sorma ah şu sütyen aşamasına bi geçseydim hoş daha şimdiden bakmaya başladım ben ama eskiden ah diyerek baktığım o cicili bicili içi boş sütyenleri şimdi hiçbir yerde göremiyorum her işim aksi herhalde

Kızlar birde bnm artık diğer arkadaşlar ezberledi konu tekrara düşüyor sürekli ama ortası otoban bildiğiniz. Sanırım bu sporcu sütyeni düzenli kullanmak ameliyat sonrası yakınlaşma da ve toparlanıp şekle girmesinde çok önemli yani en azından aradaki o mesafeyi azaltacaksa 3 ay gece gündüz takmaya da razıyım yani napim evin içinde sütyenle dolaşırım en olmadı ki bu yıl yazın da gelmeye pek niyeti yok gibi fazla bunaltmaz herhalde
Bu konuda en rahat edeceğin sütyen Ay Yıldız'ın estetik ameliyat sonrası kullanılan sütyeni olacak emin ol :KK66:

X