Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Hadi hayırlı olsun.. inşallah hayal ettiğin sonuca ulaşırsın :KK66:
çok tesekkur ederim.. burun estetiği de olmuştum 5 yıl önce onun acısı ile kıyaslanır mı bilemiyorum saatler yaklaştıkça korkum artıyor of of.. sizi takip ediyorum yorumlarınız güç veriyor bana..

Sevgili meme severler nerdeyse bir buçuk ay olacak ama göğüslerimde ara ara iğnelenme, batma gibi şeyler hissediyorum normal mi?
Birde galiba biraz hissizlik var genel olarak mememde neden acaba?

çok tesekkur ederim.. burun estetiği de olmuştum 5 yıl önce onun acısı ile kıyaslanır mı bilemiyorum saatler yaklaştıkça korkum artıyor of of.. sizi takip ediyorum yorumlarınız güç veriyor bana..
Burun süreci çok çok farklı tabi.. Meme apayrı :))
Göğsünde baskı hissi olacak,ama hepsi geçecek sabırlı ol. Doktorunun önerilerini dinle ve lütfen kendini zorlama..
Bende Şubat ayında ameliyat olmuştum. Yaza kadar herşey normale dönmeye başlamıştı ama bir sene olunca çok çok daha iyi olmuştu tabi :KK66:

Sevgili meme severler nerdeyse bir buçuk ay olacak ama göğüslerimde ara ara iğnelenme, batma gibi şeyler hissediyorum normal mi?
Birde galiba biraz hissizlik var genel olarak mememde neden acaba?
İğnelenme ve batma amelşyttanhasar gören sinir damarlarının kendini onardıgının işaretiymiş. Olabilir böyle durumlar endişe etme :KK66:
Sütyensiz kalman çokta iyi değil,henüz erken bence sporcu sütyeni gibi rahat bir sütyen kullanman daha iyi olur :KK66:

Merhabalar bana yardimci olursaniz sevinirim hasan findik ile ayşegül sivri arasinda kaldim onerileriniz nelerdir acaba cok zor doktor secimi hasan findik diren gerekirse takarim dedi ayşegül diren takiyormus falan filan cok arada kaldim yardimci olur musunuz

Bir de benim göğüs ust taraf bos ama aysegul hanim bana damla önerdi bildigim kadariyla ustleri boş olana yuvarlak takiliyor

Merhabalar bana yardimci olursaniz sevinirim hasan findik ile ayşegül sivri arasinda kaldim onerileriniz nelerdir acaba cok zor doktor secimi hasan findik diren gerekirse takarim dedi ayşegül diren takiyormus falan filan cok arada kaldim yardimci olur musunuz
Merhaba,ben Hasan beye 2011 de meme ameliyatı olmuştum. Çok memnun kaldım. Daha sonra başka estetiklerde oldum,çok şükür memnunum..
Dren ameliyat bitikten sonra kan sızmaları olursa takılır. Bu kötü birşey değildir. Göğüste şişme,morarma ve bir komplikasyon oluşma riskini azaltır. Gerek görülürse takılır gerek görülmezse takılmaz. Bende takılmamıştı mesela ama takılan arkadaşlar olmuştu..
Bence drene göre değil,içinize sinen doktoru tercih edin :KK66:

Bu konuda en rahat edeceğin sütyen Ay Yıldız'ın estetik ameliyat sonrası kullanılan sütyeni olacak emin ol :KK66:
Onada hemen bakayım da cnm bunların birde ölçüleri var tabi mesela şimdi sütyenlerimle vedalaşıyorum yavaş yavaş ah ah az emekleri yok üstümde var gibi gösteriler bunca zaman :)) ama ayrılık vakti yaklaştı inş. Aslında demirlerini sökebilirdim ama içi yastık gibi onlara ne yapılır bilemedim.

Merhaba,ben Hasan beye 2011 de meme ameliyatı olmuştum. Çok memnun kaldım. Daha sonra başka estetiklerde oldum,çok şükür memnunum..
Dren ameliyat bitikten sonra kan sızmaları olursa takılır. Bu kötü birşey değildir. Göğüste şişme,morarma ve bir komplikasyon oluşma riskini azaltır. Gerek görülürse takılır gerek görülmezse takılmaz. Bende takılmamıştı mesela ama takılan arkadaşlar olmuştu..
Bence drene göre değil,içinize sinen doktoru tercih edin :KK66:
Cok tesekkur ederim cevapladiginiz icin aysegul sivri hakkinda da bir yorum alsam da karsilastirma yapsam ikisi arasinda cok kaldim gerçekten sizin hangi islemler yapildi nasil takildi protez peki

Onada hemen bakayım da cnm bunların birde ölçüleri var tabi mesela şimdi sütyenlerimle vedalaşıyorum yavaş yavaş ah ah az emekleri yok üstümde var gibi gösteriler bunca zaman :)) ama ayrılık vakti yaklaştı inş. Aslında demirlerini sökebilirdim ama içi yastık gibi onlara ne yapılır bilemedim.
http://www.ayyildiz.com.tr/estetik-operasyon-sonrasi-sutyeni-sutyen
Bak canım,bahsettigim sütyen bu. Cup ölçüsü yok. Alt sırt bedenine göre alıyorsun zaten :KK66:

X