Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

benim 16

sen yıkandın mı dıkıslerın ?
ben hala sırtımı keseletıorm
gogus'ten 4-5 parmak asagıdan ıtıbaren asaggımı keselıorm
sacımıda devamlı kuaforde yaptırorm
tedırgın oluorm mıkrop alır dıe
bırde hergun meme yagı suurorm uste yanlara dıkıslere gelmeden
dr ozel su gecırmez bant takarak yıkanabılrısn dedı ama rısk almadm
benımde 300 cc hıgh profıl kas altı
ben 1 hafta duş almamıştım canım, ilk kontrolden sonra aldırdı. saçımı yıkatıyordum bi de dikişlerden aşağı vucudumu yıkıyodum...

H hazard biraz dayan, daha çok yeni. sonuçta ameliyat oldun ve vücudunda yabancı bi madde var. 5 gün tadını çıkar, mümkün oldukça hareket etme ama arada ufak yürüyüşler mutlaka yap ki kan dolaşımın düzelsin. yeni bi diziye başla mesela, yok mu okumayı isteyip bi türlü başlayamadığın bi kitap? tadını çıkar, çok güzel olacaksın :) azcık acıya değer. kontrolleri aksatma, bir sorun olursa doktorunla iletişime geç her an ki düşünüp düşünüp çıldırma benim gibi :KK70:
biliyorum kolay değil, benim ilk 2 hafta çok zor geçti psikolojik açıdan ama geçecek emin ol. mümkün olduğunca moralini yüksek tut ki hızlı iyileşesin :) yanında biri olmaması çok kötü olmuş cidden, tuvalet kısmı en zoru! yanılmıyosam şu an 2. günde olmalısın. en zor kısımları tek başına atlattın, artık hiçbi meme ağrısı yıkamaz seni! :)

jaylo jaylo kime oldunuz ameliyatınızı, ne yapcakmış beğendiğiniz balensiz sütyeni çok merak ettim:))

8. gün daha çoook erken yumuşama için, benim bugün tam 80. günüm:)) sağ göğsüm oturdu artık diyebilirim ama sol hala çok az geriden geliyor. Ki yumuşama da devam ediyor hala doğal göğüse göre sert, benimki damla bu arada o yüzden de daha geç yumuşuyo olabilir. cırt cırtlı dediğin şey korse, ben de kullandım ve hala kullanıyorum hatta.

Bu arada fotoğrafı olmayanları izlemiyoruz biz kk olarak:)) sonuçtakadınları fazla saf sanan erkek evlatları cirit atıyo ortalıkta. Yüzünüzün görünmediği büst kısmınızı koyarsanız izlemeye alırım.
Senin de mi biri daha sert benim de uc ay doldu hala biri daha sert yumusuyor evet ama bilemedim

S sukufe90 aynen canım sol taraftaki, çok büyük olasılıkla deneme protezini orada kullandı, ameliyattan ilk çıktığımda da nerdeyse iki katı ödemliydi, geriden gelse de o da düzeliyo sonuçta olduğu yerde saymıyor o yüzden takılmıyorum artık ona, ben daha çok göğüs aramdan şikayetçiydim iki gündür onda da bariz gelişme var, şükür..

Benim 38.gün, 6.gün yikandim ama dikişlerde sorun yok ama kabuklar dun döküldü.ben kantaron yağı sürüyorum, biraz kokuyor ama çok iyi geliyor. Hatta ben aynı anda fıtık ameliyatı oldum o doktor yara izime mutlaka kantaron yağını önerdi sonra iz giderici kremler vereceğim dedi. Bence yarana da sürebilirsin.
Buda benim aklımda olsn dr su gecırmez bant ile yıkanabilirsin dedi ama ben gogusten asagımı yıkıprm
Annemde sırtımı keseliyor gogus bolgesını yatalak hasta temizlenme bezleri ile temzliyrm

jaylo jaylo kime oldunuz ameliyatınızı, ne yapcakmış beğendiğiniz balensiz sütyeni çok merak ettim:))

8. gün daha çoook erken yumuşama için, benim bugün tam 80. günüm:)) sağ göğsüm oturdu artık diyebilirim ama sol hala çok az geriden geliyor. Ki yumuşama da devam ediyor hala doğal göğüse göre sert, benimki damla bu arada o yüzden de daha geç yumuşuyo olabilir. cırt cırtlı dediğin şey korse, ben de kullandım ve hala kullanıyorum hatta.

Bu arada fotoğrafı olmayanları izlemiyoruz biz kk olarak:)) sonuçtakadınları fazla saf sanan erkek evlatları cirit atıyo ortalıkta. Yüzünüzün görünmediği büst kısmınızı koyarsanız izlemeye alırım.

hahaha süpersiniz ya :KK70: "ne yapcakmış beğendiğiniz balensiz sütyeni çok merak ettim:))"

Canım aynı durumdayım. bende fıtık ameliyatı oldum, su an durumumu görmen lazım, günlerce ağladım hala da ağlıyorum gerci . dikisleri estetikci atacak dedi ona göre fiyatta anlaştık, acik ameliyat yapti, ameliyatta da dikişleri kendi atmaya karar vermiş ve daha bir sürü sorun var , karnima bakmak istemiyorum,anlatmak bile istemiyorum o bile beni çok üzüyor.

çok üzüldüm ya :KK43: neye göre kendi atmaya karar vermiş acaba?! ya şu doktorların konuşulanın dışında iş yapması beni delirtiyor! sen orda baygın halde kendini emanet etmişsin güvenip, onlar kafalarına göre iş yapıyolar. yalnız değilsin canım, ben de ameliyattan çıkınca bazı sürprizler yaşadım. gerçi uzun vadede kötü olmadı ama iyileşene dek 1 ay boyunca her gün üzgün ve sinirliydim.

canını sıkmamaya çalış, belki düzeltilme şansı vardır, tıp çok ilerledi. konu hakkında çok bilgim yok ama inşallah gönlüne göre olur en kısa zamanda :KK43:

Merhaba kizlar bende olucam meme buyutme aklımda ki dk.lar git gide çoğalıyor ebru durmus ? Cenk tokat? Fahri mola ? Bu isimlerin memnun hastaları var menmun olmayani da var. Biretek fatih uygur hakkında kötü bir yorum bulamadım... sizlerin düşüncesi nedir. Birde murat tüzüner varmış devlette ama o da protezi dışarıdan aldiriyörmüş. Ben protezi alicam belki ameliyat esnasında o protez bana ya küçük ya büyük gelicek bilemedim. Birde dr.rahmi evinç duyan var mı. Kafamin ne kadar karışık olduğunu anlamissinizdir. Beni izlemeye alırsanız şu an ki meme fotolarım var öneride bekliyorum cc olarak

benim göğsüm de soğuk havalarda ve yağmurlu havalarda sızlıyo. romatizma mübarek! :KK45:
Aaa inanmıyorum ya bugün benim de sol göğsüm sızlıyor ondan mı acaba:))
2 buçuk aylık olduk, korseyi çıkardığım zaman 5 dakka sonra o göğüste sertlik hissediyorum dokunuyorum aslında diğerinden çok sert değil, yukarı çıkmış gibi hissediyorum aslında çıkmamış ahahahaj ama bişi var böyle içime oturmuş gibi:KK66: normal mi bu geçer mi işallah havadan daha yoğun hissediyorumdur:/

jaylo jaylo kantaron yağını ne kadar süre kullandın da faydası olduğunu gördün ben 1 ay kadar kullandım pek bi fark göremedim erken mi ümit kestim acaba

Bana da 240 konulacak. Dr kendisi karar veriyor, zaten muayene esnasında ölçümlerden sonra sutyen veriyorlar, onu takıyorlar içine sornek silikon taktirdi. Ustune de dar bluz giydirdi. ameliyata birkaç tane silikonlu gireceğim,ameliyat sırasında net kararını vereceğim dedi. Ben 163 boyundayim, 53 kiloyum. Memem hiç yok değil ama çok küçük. Bir aralık dusun o araligi Dr belirliyor ama senin küçük yada büyük istemene Gore son kararini o aralık sınırları içerisinde veriyor
bende aynı ölçülerdeyim 275 dedi doktor 300 olsun diye ısrar ediyorum küçük gözükür diye b cup un sonu c cupun başı gibi bi ölçüsü olucakmış

Kızlar ameliyatımın 3. Günü..
cok ağrım sızım var
300 natrelle silikon takıldı
Göğüslerim aşırı şiş füze gibiler balon gibiler

Sırtım belim inanılmaz ağrıyor çok kötü şekilde.. tuvalete asla tek gidemiyorum tek kalkamıyorum
Bugün 3. Gün doktor yıkan rahatlarsın dedi beni yıkayacaklar ama korkuyorum :KK43: yıkanayım mı?

Gecmis olsun neden cok agir geldi kendi kilon kac bedenin cok mu zayif?

BAnyoyunun ertelendigini okuyoruz burdan sanirim dikisler acisindan

Kızlar ameliyatımın 3. Günü..
cok ağrım sızım var
300 natrelle silikon takıldı
Göğüslerim aşırı şiş füze gibiler balon gibiler

Sırtım belim inanılmaz ağrıyor çok kötü şekilde.. tuvalete asla tek gidemiyorum tek kalkamıyorum
Bugün 3. Gün doktor yıkan rahatlarsın dedi beni yıkayacaklar ama korkuyorum :KK43: yıkanayım mı?

Gecmis olsun neden cok agir geldi kendi kilon kac bedenin cok mu zayif?

BAnyoyunun ertelendigini okuyoruz burdan sanirim dikisler acisindan

X