Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

benim 16

sen yıkandın mı dıkıslerın ?
ben hala sırtımı keseletıorm
gogus'ten 4-5 parmak asagıdan ıtıbaren asaggımı keselıorm
sacımıda devamlı kuaforde yaptırorm
tedırgın oluorm mıkrop alır dıe
bırde hergun meme yagı suurorm uste yanlara dıkıslere gelmeden
dr ozel su gecırmez bant takarak yıkanabılrısn dedı ama rısk almadm
benımde 300 cc hıgh profıl kas altı
Duş niye yasak ki sana su geçirmeyen bantlar var eczanelerde duşunu rahatlıkla alıyorsun duştan mikrop mu kapılır ayol aksine duş sonrası batikonla pansuman yaparsın dezenfekte olur.. Bu durumu doktoruna sor bence..

Kızlar birde bnm artık diğer arkadaşlar ezberledi konu tekrara düşüyor sürekli ama ortası otoban bildiğiniz. Sanırım bu sporcu sütyeni düzenli kullanmak ameliyat sonrası yakınlaşma da ve toparlanıp şekle girmesinde çok önemli yani en azından aradaki o mesafeyi azaltacaksa 3 ay gece gündüz takmaya da razıyım yani napim evin içinde sütyenle dolaşırım en olmadı ki bu yıl yazın da gelmeye pek niyeti yok gibi fazla bunaltmaz herhalde
Evet kuzum ameliyat sonrası korse gerçekten yakınlastırıyor sekli ona gore oturuyor doktorumla ısrarla uyarıyor zaten 90 gun takılmalı diye ilk 1 ay gece gunduz dedi 2.ayda gündüzleri salabilirsin ve ya balensiz takabilirsin ama gece mutlaka yine korse dedi.. Gercekten yakınlaştı benimkiler ilk ameliyat olduğum haliyle şimdiki arasında baya fark var 1 parmak kaldı mesafe 3 parmak kadardı ..

süpersin aksam buna bakacagım
Siltex Round High Profil Gel Breast Implant cohesive I
GENISLIK 11,5
Kızlar bu arada silikon kartlarının üstündeki siltex yazısı pürüzlü olduğu anlamına geliyormuş. Mentor siltex kojeziv 1 yazıyor benimkinde. Ama mentor marka olmayanlarda da aynısı geçerli mi bilemem

Siltex Round High Profil Gel Breast Implant cohesive I
GENISLIK 11,1 CM YUKSELIK 4,6 CM
300 cc
mentor

Merhabalar bana yardimci olursaniz sevinirim hasan findik ile ayşegül sivri arasinda kaldim onerileriniz nelerdir acaba cok zor doktor secimi hasan findik diren gerekirse takarim dedi ayşegül diren takiyormus falan filan cok arada kaldim yardimci olur musunuz
Eger ikisi arasında kaldıysanız hasan fındık daha tecrübeli bir doktor.. Formda olan cok arkadas var ve sonuclar cok güzel

Kızlar çok önemli birşey soracağım benim göğüslerim ameliyat olmadan öncede bitişikti arada 1 parmak boşluk vardı. 5 cm dokuyla bile çatalım oluyordu push up sütyenlerle. Şimdi 450 cc yuvarlak orotez var 1 ay oldu yaptıralı göğüs çatalım yok hala normal mi ? Tabiki ayrık değiller simetrikler ama dekoltem yok. Ameliyat korsesi ekstra bol olsun diye ek kopça taktı hemşire ben de onu çıkarmadım sonradan, sıkmıyor yani beni. Onun etkisi var mıdır birleşmemesinin ?
Yumuşama asıl 2.ayda baslıyor cnm zamanla normal göğüs formuna girecekler merak etme super bi dekolte cizgin olacak.. Benim 70 gunluk ve yeni yeni gercek anlamda yumuşama başladı..

Bende defne hanım yaptı amelıyatımı ve goguslerıme bakamıyorum korkudan ıstanbuldakı hemen hemen butun doktorlara gıttım duzelme sansı %1 aylarca pıskolojım bozuldu yorum yapıyorum buraya kaldırtıyor defne hanım neymiş adı lekelenıyormus peki ya biz benım gıbı neden insanlarda uzulsun bizlerede gunah deilmi
Cok üzüldüm sizin adınıza sorununuz nedir ne gibi bir aksilik yaşadınız protezle alakalımı kapsül mu oldu dalgalanma mı oldu neden cozulemiyor baska bir yorumda adını kullanmadan doktor falanca diye soyadıyla yazabilirsiniz..

Ne zaman ameliyat oldunuz?

Benimde dual plan,325 cc , high profil takıldı, morluklar 20 günden sonra iyice yok olmaya başladı, sağ göğsümün altı dümdüzdü. Aylık kontrolde doktor meme ucuna aşağıdan yukarıya takacagim şekilde bir bant verdi, ameliyat sudyenimi taktı ve üstüne sırtından geçecek şekilde cirt cirtli bir bant daha taktı. Bugün 8.gün göğüsler normal memem gibi tam yakınlaşmasada biraz yakınlaştı ve aşağıya indi, o kadar aşağıda ki geçen gün kızım "anne sudyensiz mi geziyorsun "dedi ama hiç yumusamiyorlar. Hatta banyodan sonra sanki daha sertlesiyor.
Doktor muayeneye gelirken beğendiğiniz balensiz sudyenleride getirin dedi de balensiz sudyen bulmak ne mümkün
8 gun yumusamayı konusmak icin cok cok erken zamana ihtiyacınız var.. Balensiz sutyenler hm penti oxxo koton gibi mağazalarda bolca mevcut bilginize

Kasaltı olup neredeyse sıfır ağrıyla atlattım ilk gunleri ama maşşallah size ikinci gün eğlenceye gidebilmissiz bırakın oynamayı benim ilk üç gün yataktan çıkasım yoktu bol bol Dinlendim evde kısa turlar attım salonda oturmak lüxtü hastane dönüşü :) tebrikler..
Evet ilk gün dışında çok ağrım olmadı. Yine mümkün olan her fırsatta dinlendim :KK66: Ani hareketler yapmıyorum.

@egeegeege cnm senin göğüs ücünu içinemi dikmişti ben başka biriyle mi karıştırıyorum. Eğer doğru hatırlıyorsam sadece normal büyütme vs ameliyatı yapan drlarla değil meme kanserinden göğsünü kaybetmiş hastalara sıfırdan meme yapan drlarla görüşmelisin bence. Onlar o konuda daha bilgili ve tabiki daha başarılı. Ayrıca sadece forumlarda vs anlatmakla yetinme git şikayet et yasal haklarını ara. Adını karalayan işi kendisi yaptı sonuçta bu onun hatası ve bedelini ödemek zorunda. Lütfen yanlış şeyler yapan drları kendi haline bırakmayın bütün yasal haklarınızı arayın ki bir daha böyle birşey yapamasın kaspa değil bu insanlar tmm belki estetik zaruri değil ama öyle diye de kasap gibi kesip biçip atmaya hakları yok bilmeyen beceremeyen yapmasın bu işi

Evet kuzum ameliyat sonrası korse gerçekten yakınlastırıyor sekli ona gore oturuyor doktorumla ısrarla uyarıyor zaten 90 gun takılmalı diye ilk 1 ay gece gunduz dedi 2.ayda gündüzleri salabilirsin ve ya balensiz takabilirsin ama gece mutlaka yine korse dedi.. Gercekten yakınlaştı benimkiler ilk ameliyat olduğum haliyle şimdiki arasında baya fark var 1 parmak kaldı mesafe 3 parmak kadardı ..
Deneyeceğim cnm korseyi inş işe yarar yok yaramazsa da bant japon 404 artık neye kısmet olursa :KK70:

Xyz123xyz Xyz123xyz Ablacım gıttım o tarz doktorlarada burdan bırı bı doktor daha onerdı onada attım resım bakalım o ne dıcek kımse rıks alamam ben dıyor gıttım herkez . yorumlarımı kaldırttırdı adını lekeliyormusum dıye bıde suclu ben oldum butun yasal haklarımı savuncam tabıkıde artık suan arastırma ıcındeyım medyaya gazeteyede vermek için bişeler yapmaya calısıyorum bi sayfa kurmayı ve bu konuyla ılgılı wep sitesi bile acmayı suan dusunuyorum elimden gelenı yapıcam ben mahfoldum baskaları olsun ıstemedım ıcın ben yorum paylastım ama ona bile izin vermediler

Bu
Xyz123xyz Xyz123xyz Ablacım gıttım o tarz doktorlarada burdan bırı bı doktor daha onerdı onada attım resım bakalım o ne dıcek kımse rıks alamam ben dıyor gıttım herkez . yorumlarımı kaldırttırdı adını lekeliyormusum dıye bıde suclu ben oldum butun yasal haklarımı savuncam tabıkıde artık suan arastırma ıcındeyım medyaya gazeteyede vermek için bişeler yapmaya calısıyorum bi sayfa kurmayı ve bu konuyla ılgılı wep sitesi bile acmayı suan dusunuyorum elimden gelenı yapıcam ben mahfoldum baskaları olsun ıstemedım ıcın ben yorum paylastım ama ona bile izin vermediler
arada bu kadar şey yaşamışken birde web sitesi yapma hesap lama yonunden kazıklanma dikkat et
güvendigim bir arkım var bu isleri yapan ve efendi biridir destek istersen özelden mesaj at iletisime sokayım seni
onu uyugun fiyatlı ve guncel hale getir

Hareket etmekte çok zorlaniyorum herkes böyle zorlandı mi bıçaklar saplaniyor mememe şu an biraz daha iyiyim sanirim
daha 2. gunun sakin olurmusn
:)
2-3 agrı cok yatajktan kalkmak zor
ben 2. gun hatta 3. gun koltukta uyudum
yanında destek olacak bırı varmı
karını kullnarak yataktan kalkmaya calıs
once yatakta dızlerını kendıne dogru cek kendını topuklarınla yatagın tepesone dogru ıt ve popoyu yatagın basına yaklasıtır yanı . sonra kalk
ben kendımı zorladım 14-15-16 agrılarım batmalarm arttı
ılk gunler dısında 4. gun duzelmıstım
o yuzden yavas az hareket et
kendını o hareketı bu harekerı yapamıormyynm dıye cok sınama

jaylo jaylo kime oldunuz ameliyatınızı, ne yapcakmış beğendiğiniz balensiz sütyeni çok merak ettim:))

8. gün daha çoook erken yumuşama için, benim bugün tam 80. günüm:)) sağ göğsüm oturdu artık diyebilirim ama sol hala çok az geriden geliyor. Ki yumuşama da devam ediyor hala doğal göğüse göre sert, benimki damla bu arada o yüzden de daha geç yumuşuyo olabilir. cırt cırtlı dediğin şey korse, ben de kullandım ve hala kullanıyorum hatta.

Bu arada fotoğrafı olmayanları izlemiyoruz biz kk olarak:)) sonuçtakadınları fazla saf sanan erkek evlatları cirit atıyo ortalıkta. Yüzünüzün görünmediği büst kısmınızı koyarsanız izlemeye alırım.
Ameliyatı Adana'da bir prof.oldum, şimdilik herşey söylediği gibi gidiyor, çok şey vadedip birşey yapamayan biri değil ama süreç birçok hastasına göre bende zor ve kötü geçti. birde bol kistli bol fibroadenomlu bir memem vardı haliyle rahatlarini bozdum.
Sudyeni memeye uygunluğunu kontrol ediyor , silikonu kesmemesi lazımmış, gecen giydigim atletin göğüs ortasindan dikiş geçtiği için çıkarttirdilar .
Bu arada benim 38.günüm
Cirt cirt olan bandı 80.gunde hala kullanıyor musunuz?
Bant koltuk altlarında ağrı yapıyor mu?

daha 2. gunun sakin olurmusn
:)
2-3 agrı cok yatajktan kalkmak zor
ben 2. gun hatta 3. gun koltukta uyudum
yanında destek olacak bırı varmı
karını kullnarak yataktan kalkmaya calıs
once yatakta dızlerını kendıne dogru cek kendını topuklarınla yatagın tepesone dogru ıt ve popoyu yatagın basına yaklasıtır yanı . sonra kalk
ben kendımı zorladım 14-15-16 agrılarım batmalarm arttı
ılk gunler dısında 4. gun duzelmıstım
o yuzden yavas az hareket et
kendını o hareketı bu harekerı yapamıormyynm dıye cok sınama
Koltukta yatıyorum bende kimse yok yanında nerdeyse oturur pozisyonda yatıyorum ama tuvalet bile çok zor o kulotu indirmek kaldırmak

Koltukta yatıyorum bende kimse yok yanında nerdeyse oturur pozisyonda yatıyorum ama tuvalet bile çok zor o kulotu indirmek kaldırmak
gıyınırken sunu yap
otur erkek bacak bacak ustune atmaası gıbı at bacagının dızının ustgune ayak bılegını
oyle gıy cıkar sonra dıger ayagına aynı seyı yap dızen yukarı cek camasını kıyafetını
sonrası daha kolay zaten
zaman ver kendıne toparlayacaksn

X