Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Canım nasıl yaaa olurmu hiç öyle fiyat hem de devlet hastanesinde ankaranın en iyi plastik cerrahlarindan biri olan tarık çavuş
oğlu özel olduğu halde bana 9000 fiyat vermişti ben hemen olmak istediğim için bütçemi zorlamak istemedim ve devlette olmaya karar verdim. toplamı 4.500 5000 civarı olacağım iyi araştır derim
Bende şok oldum

canım ben senin yerinde olsam bu fiyatı vereceksem özelde olurum.ankaradaysan bir kaç doktor var onlarla da görüş derim.ben devlette oldum üstelik de tanıdık doktor.çok pişmanım.2.ameliyat olmam gerekecek maalesef.
Şimdi Mehmet Nebil biz daha geldim sıra bekliyorum.

canım ben de 2.ameliyat için belirlediğim bir kaç doktor var görüşmeye gideceğim hepsiyle ama ameliyat sonuçları nasıl bilgim yok .sosyalmedyadan takip ediyorum sadece.OZAN BİTİK,FERRUH BİNGÜL,VOLKAN TAYFUR,OĞUZ KILIÇ DOÇ.DR.GÜRCAN ASLAN var bir de.gürcan beyi de instagramdan takip ediyorum bana da doktor konusunda fikir verilirse çok mutlu olurum.Hasan fındık olmak istediğim doktor aslında ama ben istanbula gidemem onun gibi dikleştirme yapabilecek biri olursa ne mutlu bana.izler ve yaptığı ameliyatları çok beğeniyorum.
Nebil bozdaga geldim birde onunla görüşecek. Eşim endişeli iyi araştır diyor. Bakalım hayırlısı

@-violet inşallah herşey istediğin gibi olur gerçekten çok zor bir iş. .. damla avucladigin zaman gerçekten sert ama parmakla bastırınca gayet içe çöküyor inşallah ödemler gidince yumuşaklığı da öyle olur anacim bide kul yapısı Rabbimin yaptigi gibi de olmuuoor ki hem dolgun olsun diyoruz hem de yumuşak :KK66:

alla alla benim de tam tersi avuçlayınca daha yumuşak ama bastırınca daha sert:S bir aylık ameliyat sonucuna göre mi yaptın bu yorumu yoksa arkadaşımın damla protezini elledim baktım demiştin ona göre mi canım merak ettim

Kızlar bir de ben bu silikonun 10 yilda bir degistirilirse daha iyi olacagini okudum bi kac yerde. Her ne kadar ömürlük oldugunu söyleseler de...

Eser Aydoğdu ya ameliyat olanınız ya da cevrenizde olan biri var mi acaba. Onu takip ettim epey. Olumsuz bi yorum goremedim. Bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim...

alla alla benim de tam tersi avuçlayınca daha yumuşak ama bastırınca daha sert:S bir aylık ameliyat sonucuna göre mi yaptın bu yorumu yoksa arkadaşımın damla protezini elledim baktım demiştin ona göre mi canım merak ettim
Şu an öyle bi de arkadaşımın alttan hissetmiştim ama benimkini hissedemiyorum ödemede alakalı olabilir bi de o hala emziriyo sütle de alakalı olabilir. Açıkçası fasya alti hissediliyor okuyunca korktum dalgalanma falan yazınca çok korktum ondan bugün epey mincikladim .... kizlar nasıl tarif edeyim .... arkadaşımın kini elleyice yumuşaklık aynı kalça gibi arkadan popom u siktiğimin yumuşak ama içi sıkı hissi arkadaşımın göğsü böyle daha nasıl anlatayım bilemedim

Şu an öyle bi de arkadaşımın alttan hissetmiştim ama benimkini hissedemiyorum ödemede alakalı olabilir bi de o hala emziriyo sütle de alakalı olabilir. Açıkçası fasya alti hissediliyor okuyunca korktum dalgalanma falan yazınca çok korktum ondan bugün epey mincikladim .... kizlar nasıl tarif edeyim .... arkadaşımın kini elleyice yumuşaklık aynı kalça gibi arkadan popom u siktiğimin yumuşak ama içi sıkı hissi arkadaşımın göğsü böyle daha nasıl anlatayım bilemedim

valla canım biraz daha düzgün yazsan anladığımdan emin olacaktım ama anladığım kadarıyla:)) kendi memene göre o yorumu yaptım vallahi 1 aylık memelerini mıncıklayabiliyorsan çok iyi bence:) arkadaşınınki de popo sertliğinde:) popo var popo var şimdi squat yapan bir popoysa sıçtık ahahahah :))) bekleyip görücez artık:) bi de yöntem de, daha önce ne kadar dokun olduğu da çok etkili, benim dual plan olduğu için mesela altlar daha yumuşak o yüzden mesela memeyi mıncıklayabiliyorum ama üstten bastırdığımda daha sert geliyo. damla tamamen kasaltı yapılsa sertliği rahatsız edebilirdi mesela.

valla canım biraz daha düzgün yazsan anladığımdan emin olacaktım ama anladığım kadarıyla:)) kendi memene göre o yorumu yaptım vallahi 1 aylık memelerini mıncıklayabiliyorsan çok iyi bence:) arkadaşınınki de popo sertliğinde:) popo var popo var şimdi squat yapan bir popoysa sıçtık ahahahah :))) bekleyip görücez artık:) bi de yöntem de, daha önce ne kadar dokun olduğu da çok etkili, benim dual plan olduğu için mesela altlar daha yumuşak o yüzden mesela memeyi mıncıklayabiliyorum ama üstten bastırdığımda daha sert geliyo. damla tamamen kasaltı yapılsa sertliği rahatsız edebilirdi mesela.
Tatlım benimki 10 yıldır hiç spor yapmamış bildiğin normal popo :))))) arkadaşımın göğsü yle benim popo aynı :)))

X