Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

geçmiş olsun. Dr unuz kimdi ?

TSk ederim. Doktorum Naci Celik. Kas zari alti 295 cc damla arion marka protez takildi. Direnim de yoktu bandaj da.. sporcu sutyeni ile uyandim. Istersen cikart dedi ilk gunden. 3 veya 4. Gun sutyensiz yattim, yan yattim fln. Belki de bunye meselesi bilmiyorum ama doktorumdan coook memnunum

TSk ederim. Doktorum Naci Celik. Kas zari alti 295 cc damla arion marka protez takildi. Direnim de yoktu bandaj da.. sporcu sutyeni ile uyandim. Istersen cikart dedi ilk gunden. 3 veya 4. Gun sutyensiz yattim, yan yattim fln. Belki de bunye meselesi bilmiyorum ama doktorumdan coook memnunum
Evet canım bünyeden kaynaklıdir. Ama değer. Geçecek nasılsa :) güzel olurlar inşaallah.

Kızlar bugün ilk gecem. Gerçekten sancılı. Ama ben etkili olan ağrı kesici ilacı yaptırmadim. Takip edenler bilir ne kadar büyük bir igne fobim olduğunu. Düşük doz da olan ağrı kesiciler açık olan damar yolundan yapılıyor. Belki o etkili ağrı kesiciyi Yaptirsam bu kadar olmaz. Dayanilmayacak gibi değil ama yattimin kalkamiyorum kalktımin yata mi yorum. Kollarımi dahi hareket ettiremiyorum. Allahtan esim yanımda ve en büyük destekcim. 154 boyum 47 kilom olmasına karşın 375 cc high profil takıldı. Muhtemelen büyük olduğu için sancim ve üzerimde ki baskı hissi çok fazla. Doktorum izmir de fatih uygur. Gözüm kapalı güvendim. Sormak İstediğiniz bişe olduğunda seve seve cevap veririm.

Kas zarı altı diye agrin olmamıştır canım. Kas altı daha ağrılı oluyor. 11. günüm e Yatıp kalkarken ciddi anlamda kas agrilarim oluyo. Ama işte sadece yatıp kalkmak sancı veriyor. Onun dışında günlük yasantina dönüyorsun kas altı yöntemiyle de. Maşallah sen yan yatmissin ama kas altı olunca kesinlikle yan yatamiyorsun. Hafif yan döneyim diyorum ölüyorum kas ağrısından.

Kızlar bugün ilk gecem. Gerçekten sancılı. Ama ben etkili olan ağrı kesici ilacı yaptırmadim. Takip edenler bilir ne kadar büyük bir igne fobim olduğunu. Düşük doz da olan ağrı kesiciler açık olan damar yolundan yapılıyor. Belki o etkili ağrı kesiciyi Yaptirsam bu kadar olmaz. Dayanilmayacak gibi değil ama yattimin kalkamiyorum kalktımin yata mi yorum. Kollarımi dahi hareket ettiremiyorum. Allahtan esim yanımda ve en büyük destekcim. 154 boyum 47 kilom olmasına karşın 375 cc high profil takıldı. Muhtemelen büyük olduğu için sancim ve üzerimde ki baskı hissi çok fazla. Doktorum izmir de fatih uygur. Gözüm kapalı güvendim. Sormak İstediğiniz bişe olduğunda seve seve cevap veririm.
Canım sık dişini aynı . 4. Günden sonra kollarını daha rahat kullanmaya baslayacaksin.herkeste aynı olmayabilir elbette ki ama inşallah sende hızlıca toparlasin kendini. İlk günler robot gibi oluyorsun. Yatmak mesele kalkmak mesele. Yemek yemek saç toplamak hep birinin yardımını almak zorunda kaliyorsun. Ama yine de herşeye değer bence. Tekrar çok geçmiş olsun

Canım sık dişini aynı . 4. Günden sonra kollarını daha rahat kullanmaya baslayacaksin.herkeste aynı olmayabilir elbette ki ama inşallah sende hızlıca toparlasin kendini. İlk günler robot gibi oluyorsun. Yatmak mesele kalkmak mesele. Yemek yemek saç toplamak hep birinin yardımını almak zorunda kaliyorsun. Ama yine de herşeye değer bence. Tekrar çok geçmiş olsun
Teşekkür ederim canım.

Çokkkk geçmiş olsun.inan herşeye değer keşke banada 375 takılaydıda iki katı sancım olaydı:KK12:

Nehirrrr sana kaç takmışlar
350 takildi bana. Gordum az once. Iyi duruyo gibi sukur. Bi buyugu sigmazdi dedi. Oyle deyince keske daha buyuk takilsaydi diye dusunmeme de gerek kalmadi. Zaten sigmazmis:) iyi duruyo gibi ama. Agrim da cok az sukurler olsun. Sadece sey sorcam kizlar. Gozlerimde ara ara yanma oluyo. Aranizda oyle bi sey yasayan oldu mu. Sanki asitli su gibi su geliyo yaniyo, neden acaba

Merhaba. Burun ameliyatında mideye kan gidiyor biraz nede olsa. Buda mide bulantısı yapıyor aslında. Narkoz başlıbaşına mide bulantısı yapan birşey zaten. Aslında kusma oldugu zaman narkozlu daha kolay çıkartıp atlatıyorsun. Ama hoş birşey değil tabi,kimse ameliyat sonrasında kusma olmasını istemez.
Bunun için genellikle mide bulantısı oldugu zaman tuzlu çubuk kraker yenmesini öneriyorlar . O yüzden ameliyat için hazırladığınız çantaya tuzlu çubuk krakerlerden bol bol koyun ve bol su için. Ne kadar tuvalete çıkarsanız o kadar vücuttan narkotik ilaçları daha çabuk atmış olursunuz :)
Kusma olmadığı zaman insan daha çok uyuyor ve sersem oluyor.
Ayrıca bulantı oldugu zaman bulantı için serumda takıyorlar. O da iyi geliyor :KK66:
Teşekkür ederim canım çantama mutlaka aticam cubukkraker bide sea band diye bisi buldum mide bulantısı icin bileklik iki bileğe birden takiliomus ne olur olmaz ondan da alip denicem

Büyük güzeldir :) benim de korkum küçük takarlarsa diye... ne kadara yaptı canım ameliyatı .

350 takildi bana. Gordum az once. Iyi duruyo gibi sukur. Bi buyugu sigmazdi dedi. Oyle deyince keske daha buyuk takilsaydi diye dusunmeme de gerek kalmadi. Zaten sigmazmis:) iyi duruyo gibi ama. Agrim da cok az sukurler olsun. Sadece sey sorcam kizlar. Gozlerimde ara ara yanma oluyo. Aranizda oyle bi sey yasayan oldu mu. Sanki asitli su gibi su geliyo yaniyo, neden acaba
Boyut gayet güzel.bence 350 375 olmalı olmuşken

X