Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Belki daha buyugu sigmiyodur. Ben de benimkine bi buyugu mu takilsaydi acaba diye dusundum de sigmazmis. Sigmiyosa yapcak bi seyimiz yok:) sigdigi halde takilmasaydi pisman olurduk da elimizden su an bi sey gelmiyo deyip rahatliyorum ben:)

arkadaşlar yanlış anlamayında bende meme büyütme ile kafayı bozdum. kendi fotografımı yükledikten sonra beni de izlemeye alır mısınız :) (çıplak mı yüklemem gerek bilemedim :KK64: )

Bu goz yanmasi olayini yasayan var mi kizlar

Teşekkür ederim canım çantama mutlaka aticam cubukkraker bide sea band diye bisi buldum mide bulantısı icin bileklik iki bileğe birden takiliomus ne olur olmaz ondan da alip denicem
Ben en çok mide bulantisindan korkmustum çünkü kuşunca direk ağlamaya başlıyorum. Çok kötü bişey benim için bu. Ama çok şükür öyle bişey olmadı. Sebebi de midemin bomboş olmasıydı. En son akşam yemeğimi yedim. Yeme İçme usini kapaattim şu dahi içmedim. Ertesi gün 12 ee ameliyat a girdim. Mideniz ne kadar boş olursa kusma ihtimaliniz o kadar az olur

Bu goz yanmasi olayini yasayan var mi kizlar
Ameliyatta göz kuruluğu olmasın diye gözün içine bir krem sürülüyor. O krem bende iki kez inanılmaz ağrı batma ve yaşarma yapmıştı. Ama çok feci derecedeydi,tek gözde olmuştu. Gözümü asla açamıyordum. Açtığımda şıpır şıpır akıyordu. Gözümü ilaçla yıkayıp damla damlattılar. Ertesi gün geçti.
Muhtemelen yaşadığınız şey benim olayımın benzeri.

Ben en çok mide bulantisindan korkmustum çünkü kuşun direk ağlamaya başlıyorum. Çok kötü bişey benim için bu. Ama çok şükür öyle bişey olmadı. Sebebi de midemin bomboş olmasıydı. En son akşam yemeğimi yedim. Yeme İçme usini kapaattim şu dahi içmedim. Ertesi gün 12 ee ameliyat a girdim. Mideniz ne kadar boş olursa kusma ihtimaliniz o kadar az olur
Tatlım doğru ama herkes zaten amaliyata aç girmek zorunda narkozdan dolayı.benim amaliyat saati belli deyildi o yüzden şimdi arayacaklar şimdi derken tam bir buçuk gün hiç birşey yemeden içmeden bekledim öyleki artık dermanım kesilmişdi.ama sonuç deyişmedi amaliyattan hemen sonra içtiğim suyu bir lokmayı bile çıkardım 2 güne yakın sürdü

Doğru söylüyosun küçük deyil minik miniminicik:KK61:
Hayır bence yanlış düşünüyorsun. Ben ameliyat a girmeden önce 275 takılan bi kızın göğüslerini canlı canlı gördüm. Gayet büyüktü. Ve hiç ağrısı sancısı olmamıştı. Ama ben büyük istediğim için benim ağrım sancım çok fazla. Bence haksızlık ediyorsun.

Tatlım doğru ama herkes zaten amaliyata aç girmek zorunda narkozdan dolayı.benim amaliyat saati belli deyildi o yüzden şimdi arayacaklar şimdi derken tam bir buçuk gün hiç birşey yemeden içmeden bekledim öyleki artık dermanım kesilmişdi.ama sonuç deyişmedi amaliyattan hemen sonra içtiğim suyu bir lokmayı bile çıkardım 2 güne yakın sürdü
Ooo kötü olmuş o ya. Doğru demekki herkeste aynı etki olmuyor. Geçmiş bitmiş en azından. Çok geçmiş olsun.

Bi sey sorcam. Bi suru ilac yazmis doktor bana. Az once eczaneden aldim da. Bi suru agri kesici vs.hepsini icsem gunde 12 hap oluyo. Siz de bu kadar cok ilac kullanmis miydiniz

Kızlar bugün ilk gecem. Gerçekten sancılı. Ama ben etkili olan ağrı kesici ilacı yaptırmadim. Takip edenler bilir ne kadar büyük bir igne fobim olduğunu. Düşük doz da olan ağrı kesiciler açık olan damar yolundan yapılıyor. Belki o etkili ağrı kesiciyi Yaptirsam bu kadar olmaz. Dayanilmayacak gibi değil ama yattimin kalkamiyorum kalktımin yata mi yorum. Kollarımi dahi hareket ettiremiyorum. Allahtan esim yanımda ve en büyük destekcim. 154 boyum 47 kilom olmasına karşın 375 cc high profil takıldı. Muhtemelen büyük olduğu için sancim ve üzerimde ki baskı hissi çok fazla. Doktorum izmir de fatih uygur. Gözüm kapalı güvendim. Sormak İstediğiniz bişe olduğunda seve seve cevap veririm.
İkimizde aynıymış cnnm.boyumuz kilomuz aynı nerdeyse.banads 375takildi.tabi ben sokkk:KK57: rakamı duyunca

X