Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Bu toparlanma süreci neden bu kadar farklı acaba ? 3 gün sonra işe başlamak mümkün değil mi ! daha fazla izin alma şansım yok, 3 günde toparlanıp en azından ayaklanabilen var mıdır ?!

Ben 4. Gun ise baslamistim. Kisiden kisiyr ve yapilan teknige gore degisiyor sanirim

Ben 4. Gun ise baslamistim. Kisiden kisiyr ve yapilan teknige gore degisiyor sanirim[/QUOTE Hangi teknikte yaptirdigini soyleyebilir misin acaba? Ben damla istedigim icin kolalti olamayacak muhtemelen... ama uygunsa en agrisiz teknikte israr etmek zorunda kalirim,3 haftaya belli olacak o zamana kadar kafa corba olacak iyice galiba

Bende kas altini agrili diye okudugumu hatirliyorum ama kisiden kisiye degisme durumuda var tabii,peki ozel yada devlet desem ? Sizce ozel olmasi avantajli mi ? Fiyatlar cok yuksek ama deger mi ! Devlette yaptirip memnun olanlar var mi?

Bende kas altini agrili diye okudugumu hatirliyorum ama kisiden kisiye degisme durumuda var tabii,peki ozel yada devlet desem ? Sizce ozel olmasi avantajli mi ? Fiyatlar cok yuksek ama deger mi ! Devlette yaptirip memnun olanlar var mi?
Ben kas altı oldum mesela. Ve rahat atlatanlardanim.. 4. gün tamamiyle günlük hayatima donmustum. Sırt üstü yatmak iskence gibiydi sadece.. 20. günden sonra yan yatmaya da başlamıştım ufak ufak. Evet kişi den kişiye değişiyor ağrı durum u fakat bence katlanılmayacak kadar zor bi ağrı değil. Özel de oldum ben. Devlet i de tercih edebilirdim ama Vakit sıkıntısından dolayı direkt özel e yogunlastim ben. Devlet te ameliyat için gün falan veriyorlar çünkü.ben vaktim olmadığından bi çırpıda özel de olsun bitsin istedim.... Ve evet özel olması kesinlikle avantajli diye düşünüyorum. Görmüş oldugun ilgi alaka bile daha farklı oluyor ve yine burdan okuduğum kadarıyla devlette protez i ve ameliyat sonrası kullanılacak olan ameliyat sutyenini falan da hasta temin ediyormuş. Benim bunlara da ayıracak vaktim olmadığından özel e yogunlastim direkt. Ama elbette ki devlette olup ta çok ama çok memnun kalan arkadaşlar i da okudum ben bu forumda. Bence sen devlet i de bu araştır özel i de. Kararı kendin ver canım. Allah hayırlı ve işinin ehli Doktorlar la karşılaştır sin. İnşallah sende bir an önce aramıza katilirsin :) Allah yardımcın olsun

Detaylı bilgi için çok teşekkür ederim,sanırım pahalıda olsa özel tercihim olacak ama, doktor önerilerinde çok kafam karıştı,çoğu reklam amaçlı gibi geliyor,eski üyelerin yorumlarını daha çok ciddiye alıyorum, bu pohpohlama durumları yüzünden 1 kere yanlış karar verdim,umarım bu sefer doğru tercihi yapar,aranıza katılırım :) tekrar teşekkürler

Daha çok çok yenisiniz. Ben ilk bir hafta bildiğin felçli gibi yattım. Kolumu dahi oynatamadim. 20.günden sonra desteksız kalkmaya basladim. Bir ay oldu sabahları kalkınca hala baskı hissi oluyor ve hala yan dahi Yatamiyorum. Yani daha çok yenisiniz. Olur öyle şeyler
Moral oldu çok teşekkür ederim GündüZleri herşey normal 4 günde toparlamıştım ama dediğim gibi geceleri kabus gibiydi Bi çare buldum iki adet sert yastığı dik olarak koyup uyuyorum daha iyi sanki ağrı o kadar olmıypr normal yastıkla düz yatınca ise felaket ama herşeye değer biliyormusunuz şimdi doktorun verdiği sütyeni kullanıyorum arada banyoya girip sütyeni çıkarıp kendi kendime bakıyorum yıllardır ne kadar eksikmişim diye tam bir özgüven patlaması yaşıyorum yemin ederim yürüyüşünüz değişiyor Yaptırmayı düşünenler hiç ertelemesin benim çocuk nedeni ile bugüne kaldı emzirme falan derken yaş geldi 35 e Ama keşle daha önceden yaptırsaymışım diyorum ki daha ameliyat olalı 12 gün oldu Evet riskli insan korkuyor ama diğer tarafında düşününce gerek var bence yıllardır destekli sütyen destekli bikini kapalı kıyafetler vs şimdi iyileşmeyi bekliyorum

Moral oldu çok teşekkür ederim GündüZleri herşey normal 4 günde toparlamıştım ama dediğim gibi geceleri kabus gibiydi Bi çare buldum iki adet sert yastığı dik olarak koyup uyuyorum daha iyi sanki ağrı o kadar olmıypr normal yastıkla düz yatınca ise felaket ama herşeye değer biliyormusunuz şimdi doktorun verdiği sütyeni kullanıyorum arada banyoya girip sütyeni çıkarıp kendi kendime bakıyorum yıllardır ne kadar eksikmişim diye tam bir özgüven patlaması yaşıyorum yemin ederim yürüyüşünüz değişiyor Yaptırmayı düşünenler hiç ertelemesin benim çocuk nedeni ile bugüne kaldı emzirme falan derken yaş geldi 35 e Ama keşle daha önceden yaptırsaymışım diyorum ki daha ameliyat olalı 12 gün oldu Evet riskli insan korkuyor ama diğer tarafında düşününce gerek var bence yıllardır destekli sütyen destekli bikini kapalı kıyafetler vs şimdi iyileşmeyi bekliyorum
Geçmiş olsun canım. Evet o gece sırt üstü yatma olayı berbat bir şey.. ben tam 20 gün neredeyse oturur pozisyonda uyudum. Daha sonra yan yatmaya başladım ufak Ufak. Şimdi ise ameliyat olalı kırk gün falan oldu rahat bir şekilde yan yatabiliyorum. Hatta ameliyat oldugumu bile unuttum desem yalan olmaz.... Söylediklerine katılıyorum bence de ihtiyaci olan herkes olmalı bu ameliyat i. Yıllardır yaşadığım öz güven eksikliği geri de kaldı şükür ler olsun ki

Kızlar yardımınıza ihtiyacım var bn iki gündür sağ göğüsüm de acayip bi agri var ozellikle koltuk altına doğru yayılan ve çok hassaslasti bugün 12. Güne giricem ilk günler böyle acımadı nefes alıp verirken bile acımaya başladı git gide artıyor yataktan gayet rahat kalkiodum şimdi sağ göğüsüm yüzünden kaldığımda sanki bıçak batıo gibi oluyo yarın aricam doktorumu eger haftasonu caliaiosa da gidicem sizden böyle bi durum yaşayan var mı

Kızlar yardımınıza ihtiyacım var bn iki gündür sağ göğüsüm de acayip bi agri var ozellikle koltuk altına doğru yayılan ve çok hassaslasti bugün 12. Güne giricem ilk günler böyle acımadı nefes alıp verirken bile acımaya başladı git gide artıyor yataktan gayet rahat kalkiodum şimdi sağ göğüsüm yüzünden kaldığımda sanki bıçak batıo gibi oluyo yarın aricam doktorumu eger haftasonu caliaiosa da gidicem sizden böyle bi durum yaşayan var mı
Canım ilk zamanlar çok normal sancılar. Sonuçta yabanco bo cisim girdi vücuda ve uyum sağlamaya çalışıyor. Çok normal.sıkıntı yapma. Masaj önerdiyse doktorun masajını yap. Geçer merak etme.

İmkanı olan ve kendisini eksik hisseden herkesin yaptırması gereken bişey bence. Ben Erken davrandım çocuk falan olmadan Evliligimin ikinci yılında yaptırdım. Çok şükür. Çünkü ömür dediğin geçiyor. Yarına çıkmaya garantimız yok. Ve vücudumuz çok değerli :)

Merhaba kizlar. Benim silikonlar kaydi. Double bubble da oldu.. ayakta degilde sirtimin üstüne yatinca belli oluyor. Bu durumda doktorun sucu var mi yok mu sizce? Ikinci ameliyat olmaliyim ve suan cok kararsiizim.. bana kimleri önerebilirsiniz?
Merhaba size Naci beyi sormustum ozelden ama cevap vermemistiniz,sanirim artik Naci beyi arastirmama gerek kalmadi.Sagolun

herkese merhaba
benim 5. günüm
sabahları kalktığımda ilk 5-10 sn inanılmaz bir ağrım oluyor
bu ne zaman geçer bilen var mı
bir de normalde oturur vaziyette yatıyordum dün gece normal düz yattım sabah çok kötü uyandım :KK43: ne kadar bir süre sonra normal uyuyabiliriz

simdiden tesekkürler

herkese merhaba
benim 5. günüm
bir de normalde oturur vaziyette yatıyordum dün gece normal düz yattım sabah çok kötü uyandım :KK43: ne kadar bir süre sonra normal uyuyabiliriz

simdiden tesekkürler
Geçmiş olsun :) ben ilk 20 gün oturur vaziyette uyudum hep. Gündüz çok iyiydim ama geceleri sırt üstü yatmak iskence gibiydi. Ama sabretmek gerekiyor işte. Biraz sık dişini canım... 20. günden sonra yan yatmaya hazır hale geliyor vücudumuz. Yani kişiden kişiye değişebilir bu durum elbette ki ama bende bu şekilde oldu

herkese merhaba
benim 5. günüm

simdiden tesekkürler
Canım ilk 2 hafta oturur pozisyon da uyumak lazım. Yavaş yavaş arkadaki yastık sayısını azaltip ilerleyen dönemlerde yastığı tamamen indirip yatabilirsin

Canım ilk 2 hafta oturur pozisyon da uyumak lazım. Yavaş yavaş arkadaki yastık sayısını azaltip ilerleyen dönemlerde yastığı tamamen indirip yatabilirsin

teşekkürler canım, bu durum sanki hiç geçmeyecek gbi geliyor şu an ama yazdıklarınızdan snra içim rahatladı :)

X