Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Geçmiş olsun :) ben ilk 20 gün oturur vaziyette uyudum hep. Gündüz çok iyiydim ama geceleri sırt üstü yatmak iskence gibiydi. Ama sabretmek gerekiyor işte. Biraz sık dişini canım... 20. günden sonra yan yatmaya hazır hale geliyor vücudumuz. Yani kişiden kişiye değişebilir bu durum elbette ki ama bende bu şekilde oldu
cok tesekkürler canım

Kızlar yardımınıza ihtiyacım var bn iki gündür sağ göğüsüm de acayip bi agri var ozellikle koltuk altına doğru yayılan ve çok hassaslasti bugün 12. Güne giricem ilk günler böyle acımadı nefes alıp verirken bile acımaya başladı git gide artıyor yataktan gayet rahat kalkiodum şimdi sağ göğüsüm yüzünden kaldığımda sanki bıçak batıo gibi oluyo yarın aricam doktorumu eger haftasonu caliaiosa da gidicem sizden böyle bi durum yaşayan var mı

Venuss87 nasılsın canm ağrın devam ediyor mu

herkese merhaba
benim 5. günüm
sabahları kalktığımda ilk 5-10 sn inanılmaz bir ağrım oluyor
bu ne zaman geçer bilen var mı
bir de normalde oturur vaziyette yatıyordum dün gece normal düz yattım sabah çok kötü uyandım :KK43: ne kadar bir süre sonra normal uyuyabiliriz

simdiden tesekkürler
Aynı ağrı bende de var iki sert yastıkla yatarsan daha az ağrın oluyor düz yatınca oluyor bu ağrı

Merhaba herkese :KK66:..uzun süreden beri estetik tecrübelerinizi okuyaokuya bende cesaret buldum sonunda :).. 17 kasım Cuma günü de benim operasyon günüm.. gün yaklaştıkça bi stress başladı ki sormayın :KK66:..uzun yıllardır istediğim bişey olmasına rağmen bi çelişkiye düşüyor insan ..ya pişman olursam diye ??kafamda deli sorularla gün sayıyorum :)

Bende burada yorumları takip ede ede bir hal oldum. Bende ameliyat olmak istiyorum ama iyileşme süresi beni korkutuyor. Nisan gibi düğünüm var acaba o zamana kadar iyice normale döner mi?

Merhaba herkese :KK66:..uzun süreden beri estetik tecrübelerinizi okuyaokuya bende cesaret buldum sonunda :).. 17 kasım Cuma günü de benim operasyon günüm.. gün yaklaştıkça bi stress başladı ki sormayın :KK66:..uzun yıllardır istediğim bişey olmasına rağmen bi çelişkiye düşüyor insan ..ya pişman olursam diye ??kafamda deli sorularla gün sayıyorum :)
Karariniz hayırlı olsun..doktorunuz kim

Karariniz hayırlı olsun..doktorunuz kim
Aslında herkes izmir için Fatih uygar çok beğeniliyor diye kafam karışmıştı ama ünv yıllarında burun ameliyatı olduğum doktorum var.çokta memnunum işleminden.en son tanıdığım doktorda karar kıldım.Dr. Erdal Tuğsel .çok tecrübeli ve başarılı bi estetik doktoru ama bu sitede hiç adı geçmemiş sanırım

Aslında herkes izmir için Fatih uygar çok beğeniliyor diye kafam karışmıştı ama ünv yıllarında burun ameliyatı olduğum doktorum var.çokta memnunum işleminden.en son tanıdığım doktorda karar kıldım.Dr. Erdal Tuğsel .çok tecrübeli ve başarılı bi estetik doktoru ama bu sitede hiç adı geçmemiş sanırım
Yapilan islemden memnunsaniz cok guzel insallah kolayca atlatirsiniz bu süreci

Bence pişman olmazsın. Bu forumu 1 yıla yakın süredir takip ediyorum hem de bil fiil. fakat yaptırıp ta pisman oldum diyene hiç rastlamadim ( bir kaç kişi dışında ) eğer gerçekten protez taktirmaya ihtiyacn varsa hiç düşünme bile derim ben. Hatta yaptırdıktan sonra keşke şimdiye kadar beklemeseymisim bile diyeceksin inan bana... ve Hiç korkma öyle altindan kalkilamayacak kadar da ağrılı sancılı geçmiyor. Hakkinda hayırlı si olsun güzel haberler ini bekliyoruz :)

Bende burada yorumları takip ede ede bir hal oldum. Bende ameliyat olmak istiyorum ama iyileşme süresi beni korkutuyor. Nisan gibi düğünüm var acaba o zamana kadar iyice normale döner mi?
En fazla 1 ay sonra ameliyat olduğunu dahi unutuyor insan. Hiç korkma canım. Ben 4. günden itibaren günlük yaşantıma donmustum. Sadece 20 gün kadar sırt üstü yatmak perişan etmişti beni o kadar.

Bugün ilk defa vücut ölçülerimi ölçtüm. Forumda ölçüp yazanları görünce.

79üst-72 alt (7 cm lik bi pay göğüs)
64 bel
94 kalça.

170 boy, 52 kg

Benzer olup kaç cc taktırdınız acaba?

En fazla 1 ay sonra ameliyat olduğunu dahi unutuyor insan. Hiç korkma canım. Ben 4. günden itibaren günlük yaşantıma donmustum. Sadece 20 gün kadar sırt üstü yatmak perişan etmişti beni o kadar.

Teşekkür ederim canım . Peki operasyon ortalama ne kadar sürüyor ve hastanede yattın mı o süreç nasıl işliyor. Birde tabi bu ameliyatta doktor da önem taşıyor

Teşekkür ederim canım . Peki operasyon ortalama ne kadar sürüyor ve hastanede yattın mı o süreç nasıl işliyor. Birde tabi bu ameliyatta doktor da önem taşıyor
Doktorum 25 dk falan sürecegini söylemişti ama norkoz u aldıktan sonraki sure ve ameliyat bitimindeki uyanmamizi bekledikleri süre ile toplam 1,5 saat falan sürüyor.hastane de bir gece yattım. Çünkü benim doktorum diren kullanıyor du ameliyat sonrası hastalarina. Ve bu yüzden de hastane de kalmak gerekiyor bir gece.

Doktorum 25 dk falan sürecegini söylemişti ama norkoz u aldıktan sonraki sure ve ameliyat bitimindeki uyanmamizi bekledikleri süre ile toplam 1,5 saat falan sürüyor.hastane de bir gece yattım. Çünkü benim doktorum diren kullanıyor du ameliyat sonrası hastalarina. Ve bu yüzden de hastane de kalmak gerekiyor bir gece.

Anladım canım teşekkür ederim. Sanırım sen İzmit'te yaptırmışsın. Ben Bursa dayım ama sık sık İstanbul a gelip gidiyorum bu yüzden İstanbul u araştırıyorum. Bir kaç doktor araştırdım ama artık çok geç kalmadan yaptırsam iyi olacak sanırım.

Anladım canım teşekkür ederim. Sanırım sen İzmit'te yaptırmışsın. Ben Bursa dayım ama sık sık İstanbul a gelip gidiyorum bu yüzden İstanbul u araştırıyorum. Bir kaç doktor araştırdım ama artık çok geç kalmadan yaptırsam iyi olacak sanırım.
Evet canım İzmit te yaptirmistim :) Allah iyi doktor lar çıkarsın karşına inşallah. Ameliyat sonrası senin de sevincine ortak olmak isteriz :) elini çabuk tut :KK25:

Canım ilk zamanlar çok normal sancılar. Sonuçta yabanco bo cisim girdi vücuda ve uyum sağlamaya çalışıyor. Çok normal.sıkıntı yapma. Masaj önerdiyse doktorun masajını yap. Geçer merak etme.
Dün kontrole gittim doktorum sağ meme kanama yapmış dedi bol bol buz koymamı söyledi şimdilik müdahale edilecek bisi yokmuş ondan ağrım varmış günlerdir

X