Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Şu anda artık her şeyden geçmiş durumdayım ağrıyla uyandim acisindan oturamadim bile ilk günkü gibi ağrım oldu ve korkuyorum acaba vücudum protezi kabul etmiyor mu diye 4. Günüm bitti önceki günler daha iyiydim iyiye değil kotuye gidiyor gibiyim dua etmekten başka yapcak bişeyim yok
Canım endişelenme. İnan çok normal bir süreç. Hem daha çok ama çok yenisin. Tamam ben 4. Günümde çok iyiydim ama herkes in ameliyt sonrası süreci aynı olmuyor. 10 gün den sonra ağrısı sızısı azalıyor bazılarının. Sende onlardansin demek ki. On gün e Kadar sabret inan rahatladigini sende göreceksin ve ohh be iyiki olmuşum bu ameliyat i diyeceksin Allah'ın izniyle. Sakın korkma kötü şeyler getirme aklına. Neticede bu bı ameliyt ve elbette ki agrilarimiz olacak. Kendimize biraz zaman vermeliyiz. Ve tekrar söylüyorum daha çok yenisin. Hepsi geçecek güven bana

bende kapsül oluştu 3 yıl sonra sağ göğsümün şekli bozuldu ve mr çekildim kapsül oluştuğu için geçen hafta 2. defa ameliyat oldum protezler çıkarıldı kapsül temizlendi ve bu defa damla taktık ama bence damla daha güzel oldu her işte bir hayır vardır :)))
Cok gecmis olsun canim. Onemli sizlerin tecrubeleriniz.

Cenk Tokat ın arkadaşı Fahri Mola yaptı benimkini. Drensiz çalıştığı için Fahri Beyi seçtim ben.
Merhabalar benimde fahri mola ile gorusmem var hangi hastanede olucagini kendisi belirlicekmis bende dokuz eylul hastaneisndeki doktorlari arastiriyordum ama sonuctan nemnunmusunuz hangi hastanede oldunuz acaba

Bende yumuşama yok canım hatta ödemlerim duruyor yanlarda hepsi neyse de midem çok bulanıyor.senin adına sevindim canım
Yumuşar yumuşar merak etme benimde sol memem halen taş gibi geceleri çok rahatsız oluyorum oturur gibi yattığım halde feci şişiyor geriliyor uykumdan uyanıyorum zaten dik yatarken ne kadar güzel uyunulursa. Ben bugün işede başladım biraz zorlandım ama öyle aman aman ağrım olmadı çalışmakta iyi geldi. Beni rahatsız eden şuanda sütyen çok baskı yapıyor ya:KK43:

Canım endişelenme. İnan çok normal bir süreç. Hem daha çok ama çok yenisin. Tamam ben 4. Günümde çok iyiydim ama herkes in ameliyt sonrası süreci aynı olmuyor. 10 gün den sonra ağrısı sızısı azalıyor bazılarının. Sende onlardansin demek ki. On gün e Kadar sabret inan rahatladigini sende göreceksin ve ohh be iyiki olmuşum bu ameliyat i diyeceksin Allah'ın izniyle. Sakın korkma kötü şeyler getirme aklına. Neticede bu bı ameliyt ve elbette ki agrilarimiz olacak. Kendimize biraz zaman vermeliyiz. Ve tekrar söylüyorum daha çok yenisin. Hepsi geçecek güven bana
Herkes dışarı çıktım gezdim elektrik süpürgesi açtım falan yazıyor ben kendimde sorun olduğunu düsündüm sağol içimi rahatlattin

Şu anda artık her şeyden geçmiş durumdayım ağrıyla uyandim acisindan oturamadim bile ilk günkü gibi ağrım oldu ve korkuyorum acaba vücudum protezi kabul etmiyor mu diye 4. Günüm bitti önceki günler daha iyiydim iyiye değil kotuye gidiyor gibiyim dua etmekten başka yapcak bişeyim yok
Ayse ben de senin gibiydim 3 ve 4 uncu gunler 1 ve 2 den daha kotuydum odemlerim artti bir de doktora sordum ben nie kotuye gidiyrm die hatta o da komplikasyon var sandi korktu foto felan istedi ama hicbir setim yokmus merak etme normal yani

Arkadaslar 4.haftaya girdik,acisi agrisi baskisi herbisey gectide,silikonlari tasiyor hissi hepsinden fena,yururken cok rahatsiz edici,bu da yasanan normal surecmidir,yoksa en basindan beri endisem bu 350ler bana buyuk mu geldi ve alisamiycam? Ayrica eriyen dikisler ne zaman bitti sizin? Hala siyah siyah duruyorlar !

Arkadaslar 4.haftaya girdik,acisi agrisi baskisi herbisey gectide,silikonlari tasiyor hissi hepsinden fena,yururken cok rahatsiz edici,bu da yasanan normal surecmidir,yoksa en basindan beri endisem bu 350ler bana buyuk mu geldi ve alisamiycam? Ayrica eriyen dikisler ne zaman bitti sizin? Hala siyah siyah duruyorlar !
işte en çok düşündüğüm ve takıldığım konu bu acısı geçerde yabancı madde taşıyorum hissi olur mu ? kafamda hep bu soru var böyle hissedip rahatsız olanlar var mı ? gerçi yarın akşam bu saatlerde herşey için geç olacak

Bende merakla cevap bekliyorum,cunku bu berbat bir his,ve kalici ise cikarttirmayi dusunecegim kadar rahatsiz edici... insallah senin icin en uygun olani doktorun ve sen kararlastirmissindir....

işte en çok düşündüğüm ve takıldığım konu bu acısı geçerde yabancı madde taşıyorum hissi olur mu ? kafamda hep bu soru var böyle hissedip rahatsız olanlar var mı ? gerçi yarın akşam bu saatlerde herşey için geç olacak
Bende o hiç his olmadı. Hatta sanki ameliyat bile olmamisim gibi. Ben hep böyleydim sanki yıllardır. O derece bana ait hissediyorum. Kendi dokum dan bir farkı yok

Arkadaşlar bu sütyeni yıkamam lazım 5 gündür üstümde çok rahatsız oldum kuruyana kadar serbest kalsa göğüslerim bi sıkıntı olurmu sizce ya

Arkadaşlar bu sütyeni yıkamam lazım 5 gündür üstümde çok rahatsız oldum kuruyana kadar serbest kalsa göğüslerim bi sıkıntı olurmu sizce ya
Hiç bir sıkıntı olmaz bir kaç saatliğine. Zaten ameliyat sütyen i ince oluyor peteğin üstünde en fazla 1 saat içinde kurumuş oluyor. Ben yikamistim bir iki saatliğine hiç bir şey olmaz canım

Merhaba.. Bende kas zarı altı yöntemi ile ameliyat oldum,zaman Sonra sağ gögüs üst kısıma yag dolgusu yaptırdım yani bu işlemi biliyorum :) Yag alınan yerde Ağrı oluyor evet. Yag enjekte edilen yerdede daha fazla şişlik oluyor. Umarım zamanla gayet eşit ve problemleri gizleyecek bir sonuca ulaşırsın canım.
Birşey sormak istiyorum. Neden iki yöntemi uygulamaktansa kas altı yapılmıyor yöntem?

Merhabalar Arzu Hanım,

Bugün kontrolüm vardı .cc lere karar vermek için gittim.kas altı yöntemini neden tercih etmediğini sordum oda yapılır ancak ben önermiyorum uzun sürede farklı sorunlar çıkabilir dedi.sizin yapınız için uygun olan yöntem kas zarı altı ve yağ enjektesi ile olan dedi.Bizde ona karar verdik

Şimdi size bir sorum daha var.3 boyutlu çekim yapıldı ve uygun implant arion marka 260cc damla olarak çıktı.bir üst ise 320 cc ki doktor bu uygun olur dedi. Ben büyük olacak diye korkumdan 260 dedim.sizce 260cc çok mu küçük?pişman olmaktan korkuyorum

Bende o hiç his olmadı. Hatta sanki ameliyat bile olmamisim gibi. Ben hep böyleydim sanki yıllardır. O derece bana ait hissediyorum. Kendi dokum dan bir farkı yok
Eyvahhh eyvahhh yaa,bu normal olmayan bi durum o zaman, bu his yuzunden hayatim normallesemedi,insallah gecicidir...

Eyvahhh eyvahhh yaa,bu normal olmayan bi durum o zaman, bu his yuzunden hayatim normallesemedi,insallah gecicidir...
Canım inşallah.... Ama dediğim gibi bende o his hiç olmadığı için bir şey diyemiyorum. Ama inşallah kendine ait hissedersin sende zaman la

Canım inşallah.... Ama dediğim gibi bende o his hiç olmadığı için bir şey diyemiyorum. Ama inşallah kendine ait hissedersin sende zaman la
Arkadaşlar sütyeni çıkarıp yakımam gerek 5 gündür üstümde kötü hissediyorum kuruyana kadar göğüslerim serbest kalsa bir sıkıntı olurmu sizce

Merhabalar Arzu Hanım,

Bugün kontrolüm vardı .cc lere karar vermek için gittim.kas altı yöntemini neden tercih etmediğini sordum oda yapılır ancak ben önermiyorum uzun sürede farklı sorunlar çıkabilir dedi.sizin yapınız için uygun olan yöntem kas zarı altı ve yağ enjektesi ile olan dedi.Bizde ona karar verdik

Şimdi size bir sorum daha var.3 boyutlu çekim yapıldı ve uygun implant arion marka 260cc damla olarak çıktı.bir üst ise 320 cc ki doktor bu uygun olur dedi. Ben büyük olacak diye korkumdan 260 dedim.sizce 260cc çok mu küçük?pişman olmaktan korkuyorum
Merhaba
C Caprica13 Arkadaşımızda Naci beye ameliyat olmuş,kas zarı altı ve sürecini yazmış bilmem okudunuzmu?
3 boyutlu çekimdeki görüntü ilke ameliyat olup aynı görüntüyü alan hiçkimse olmadı şimdiye kadar forumda. 260 cc öyle büyük bir protez degil. 260 gr pirinç tartın,öyle dolulukta yani :KK66: Bende 400 cc var,tabi heleki bana göre hiç büyük degil 260 cc :))

Kızlar burada yaşayan oldu mu hiç bilmiyorum, ameliyat sonrası göğüs değil! Göğüs yanları yani nasıl ifade edilir ki hani sütyenin sağ ve sol kolunun geçtiği belin üst kısmı şişmesi normal mi? Ameliyattan çıktığımdan beri şiş ve baktığım resimlerde hiç benim gibi olanı görmedim

Merhaba
C Caprica13 Arkadaşımızda Naci beye ameliyat olmuş,kas zarı altı ve sürecini yazmış bilmem okudunuzmu?
3 boyutlu çekimdeki görüntü ilke ameliyat olup aynı görüntüyü alan hiçkimse olmadı şimdiye kadar forumda. 260 cc öyle büyük bir protez degil. 260 gr pirinç tartın,öyle dolulukta yani :KK66: Bende 400 cc var,tabi heleki bana göre hiç büyük degil 260 cc :))

OKudum ve çok üzüldüm .Ben kötü düşünmek istemiyorum başımıza gelirsede yapacak birşey yok.Tek korkum doğru cc yi seçmek.Siz baya cesaretliymişsiniz ve mutlu olmanız ne büyük şans..ben gerçekten korkuyorum umarım doğru cc yi seçebilirim

X