Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

OKudum ve çok üzüldüm .Ben kötü düşünmek istemiyorum başımıza gelirsede yapacak birşey yok.Tek korkum doğru cc yi seçmek.Siz baya cesaretliymişsiniz ve mutlu olmanız ne büyük şans..ben gerçekten korkuyorum umarım doğru cc yi seçebilirim
Kurabiye ben de kucuk istiodum 225 yuvarlak benimkiler seni izledim fikrin olur aZicik die benim fotolara bakabilirsin

Şu anda artık her şeyden geçmiş durumdayım ağrıyla uyandim acisindan oturamadim bile ilk günkü gibi ağrım oldu ve korkuyorum acaba vücudum protezi kabul etmiyor mu diye 4. Günüm bitti önceki günler daha iyiydim iyiye değil kotuye gidiyor gibiyim dua etmekten başka yapcak bişeyim yok
ben de oyleydim hatta keske yaptirmasaydim dedim yatamadim oturur vazoyette uyumaya calistim o surecte hic tek kalkamadim yatamadim esim yardim etti.10. Gune kadar sonra artik yavasca kendim kalkmaya basladim zordu ama yaptim 15. Gun ise basladim araba kullandim mecburen simdi daha iyiyim her isimi yapiyorum 26. Gunum gececek. Morarmalarim da oldu mesela.hala agrilarim oluyor ama olacak bu. Terslik olmadigi surece dayanilmyacak agri sekil bozuklugu gibi.gecici bu durumlar ameliyat olduk sonucta.

Tesekkur ettim cnm benim vallahi cevabin ne olacak diye işyerinde yarın saatte bir bakıyordum :)) ben kas altından çok korkuyorum arzumcum çocuklarımla ilgilenemicem gibi geliyor ağrılı sürecinden dolayı burdan olan arkadaşların süreçleri beni kendim için tedirgin ediyor , kas üstü de protez ele gelirmi diye korkuyorum 45 gün kaldi benim ömrümden ömür gitti dahada gidecek hayırlısı ile bitseydi vallahi kafayı oynatcam :KK42:
ilk 10 gun sadece kendine bakmalisin benim de 2 cocugum var esim ilgilendi.

ben de oyleydim hatta keske yaptirmasaydim dedim yatamadim oturur vazoyette uyumaya calistim o surecte hic tek kalkamadim yatamadim esim yardim etti.10. Gune kadar sonra artik yavasca kendim kalkmaya basladim zordu ama yaptim 15. Gun ise basladim araba kullandim mecburen simdi daha iyiyim her isimi yapiyorum 26. Gunum gececek. Morarmalarim da oldu mesela.hala agrilarim oluyor ama olacak bu. Terslik olmadigi surece dayanilmyacak agri sekil bozuklugu gibi.gecici bu durumlar ameliyat olduk sonucta.

ilk 10 gun sadece kendine bakmalisin benim de 2 cocugum var esim ilgilendi.

Cnm ben 6 Nisan da ameliyatim yani cuma günü olacağım esim gece refakatcım olacak cumartesi izinli pazarda evde zaten ama pazartesi iş başı yapmak zorunda işyeri benim için 10 gün izin vermez , akşamları ilgilenecek tabiki ama öğlen çocuklarımla yalnızım esiniz 10 gün izinmi aldı cnm yoksa aksamlari yardım etmesinden mi bahsediyorsun ?

OKudum ve çok üzüldüm .Ben kötü düşünmek istemiyorum başımıza gelirsede yapacak birşey yok.Tek korkum doğru cc yi seçmek.Siz baya cesaretliymişsiniz ve mutlu olmanız ne büyük şans..ben gerçekten korkuyorum umarım doğru cc yi seçebilirim
Siz beklentinizi doktora iyice anlatın,görsellerlede gösterin gerisini ona bırakın :KK66: Ben hep dolgun,diri,vücuduma uygun büyük göğüs istedim oldu :KK66: Darısı başınıza artık .:KK54:

Siz beklentinizi doktora iyice anlatın,görsellerlede gösterin gerisini ona bırakın :KK66: Ben hep dolgun,diri,vücuduma uygun büyük göğüs istedim oldu :KK66: Darısı başınıza artık .:KK54:

İnş bende mutlu mesut ayrılırım ..çok teşekkürler fikirleriniz ve desteğiniz için☺️

Son düzenleme:
Doktorunuz sizin için doğru büyüklüğü seçer.. Ben eşimle beraber gittim doktoruma ve şöyle dedim "Çok Sexy ve Olabildiğince Büyük Dolgun Meme İstiyorum " dedim.. Doğal olsun diye düşünmüyorum dedim ama doktorum doğalcı olduğu için 295 cc taktı. Son görüşmede, ameliyattan önce tasarlamada sordum olabileceğinin en büyük bu mu ?? Evet daha dolgun olabilirdi en azından 330 fln rahat olurdu, vücuduma göre küçük kaldı.. Emzirirken kullandığım sütyeni şimdi dolduramıyorum:KK43:(

Merhaba, benimde 315 damla ve keşke az daha büyük isteseymişim diyorum. Sonuçta bu ameliyata değmesi lazim ve sonuç mutluluk verici olması lazım. 3 boyutlu göstermişti banada da daha dolgun duruyordu

Bazen kişinin kaslarıda ince oluyor,o zamanda protezi bazı yerlerden hissetme durumu olabiliyor. Yani ufak tefek sorunlar gözardı edilebilir,tamamen mükemmel bir sonuç beklemek olmaz tabi sonuçta ameliyat. Ama senin durumun Farklı tabi. Deri inceyse,doku çok azsa tabiki en iyisi kas altı .... Sorunsuzmu olur??? Olabilir bazı ufak tefek sorunlar ama kas üstündense daha az sorunlar olur Emin’im.
Şans .... Nihayetinde Sorunsuz sonuçlar almanı ve mutlu olmanı dilerim canım.
Teşekkür Ederim Güzel Dilekleriniz İçin Evet emzirmiş bir anneyim, mükemmel değilim ve beklemiyordum ama bile bile lades oldu.. Ben zaten kas altı isteyerek gittim ve derin ince deyip kas üstü teknik kullanılması hataları daha çok göstereceğini bile bile neden dedirtiyor://

Doktorunuz sizin için doğru büyüklüğü seçer.. Ben eşimle beraber gittim doktoruma ve şöyle dedim "Çok Sexy ve Olabildiğince Büyük Dolgun Meme İstiyorum " dedim.. Doğal olsun diye düşünmüyorum dedim ama doktorum doğalcı olduğu için 295 cc taktı. Son görüşmede, ameliyattan önce tasarlamada sordum olabileceğinin en büyük bu mu ?? Evet daha dolgun olabilirdi en azından 330 fln rahat olurdu, vücuduma göre küçük kaldı.. Emzirirken kullandığım sütyeni şimdi dolduramıyorum:KK43:(

Merhaba

Doktorumuz aynı Naci Bey..büyüklük konusunda o 320 cc dedi bir küçüğü 260 cc (arası yok) bende eşimle gittim ama eşim çok büyük olmasını istemiyor ben de ..çünkü vücut yapım omuzlarım geniş .spor yaptığım için alt kısımlarım dar iri olursa üst kısım çok iri alt dar kalır ve orantısız olurum diye korkuyorum.167 b , 52 kiloyum..emzirirken benimde bomba gibiydi sonrası malum iş silikona geldi..sizin sürecinizi okudum sıkıntılı bir durum olmuş. çok üzüldüm..en kısa zamanda düzelir istediğinize kavuşursunuz umarım..

Merhaba, benimde 315 damla ve keşke az daha büyük isteseymişim diyorum. Sonuçta bu ameliyata değmesi lazim ve sonuç mutluluk verici olması lazım. 3 boyutlu göstermişti banada da daha dolgun duruyordu

Kafam iyice karıştı Sizde 3 boyutlu uygun cc olarak kaç cc vermişti?

Herkese merhabaa.Umarım herkes iyidir ?Kızlar ben size bir şey sormak istiyorum.3. ayima girmek üzereyim çok şükür ağrım sızım kalmadı ama meme basindan itibaren çatlak görünümlü dalagalanmalar olmaya başladı memelerimde.Belki derim kaldirmadi gerginliği ama album yaptım takip edenler bakip yorum yapabilirse çok sevinirim.Bir de meme uçlarimda buyuk bir hassasiyet var aciyorlar.Böyle bir sey yasayan var mi,?Yasayanlar yazabilir mi :KK64:

275den 350 cc ye kadar ama orta olsun size tam uygun olur dolu c cup olur bazen d cupta olabilir dedi ama su an tam orta şeker oldu güzelde ama işte doyumsuzluk da var

Anlıyorum sizi..yapılmışken istediğine yakın olsun istiyor insan.bunu yakalamak galiba biraz şans işi.sonuçta ne çıkacağını sadece aşağı yukarı kestirebiliyoruz.keşke bittiğinde tamda böyle olacak dediğimiz bir yöntem olsaydı

Anlıyorum sizi..yapılmışken istediğine yakın olsun istiyor insan.bunu yakalamak galiba biraz şans işi.sonuçta ne çıkacağını sadece aşağı yukarı kestirebiliyoruz.keşke bittiğinde tamda böyle olacak dediğimiz bir yöntem olsaydı
Evet tamda öyle oluyor ama bu forumlar sayesinde bilinçleniyoruz. Siz ne istediğinizi net bir sekilde aktarın doktorunuza, gerekirse resim alın yanınıza fikir olur onun içinde, herşeyin hayırlısı olsun. Saglıklı günler diliyorum herkese

X