Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Merhaba arkadaşlar bende ameliyattan korkup olamayanlardanım 2tane çocugum var ve istanbula gidip olmam gerekiyor nekadar süre seyahat edemiyoruz acaba birde trabzonda bildiniz dr varmı
Yani bence 3-5 gün sonra uçağa binersin.drenlerin çıktıktan sonra (4-5 gün) daha rahat edersin. Yukarı Uzanma kol sırt hareketleribaya 6-7 gün zorladı beni yatağından desteksiz kalkamama bazen hala oluyor 9.günümdeyim ve yan yatamıyorum hala... ama gün içinde ameliyat olduğumu pek kinse anlamıyor.ağır kaldıramıyorum (bebek veya 5 lt falan) dersem anlarlar ama yaşadığın ilçede olmaya çalış derim.

Yani bence 3-5 gün sonra uçağa binersin.drenlerin çıktıktan sonra (4-5 gün) daha rahat edersin. Yukarı Uzanma kol sırt hareketleribaya 6-7 gün zorladı beni yatağından desteksiz kalkamama bazen hala oluyor 9.günümdeyim ve yan yatamıyorum hala... ama gün içinde ameliyat olduğumu pek kinse anlamıyor.ağır kaldıramıyorum (bebek veya 5 lt falan) dersem anlarlar ama yaşadığın ilçede olmaya çalış derim.
Sagol canım bebek yok şükür 3ve 5yasındalar erken gidersem 10 15gün kalırım bulundugum yerde yok enyakın trabzon ama ordada bi dr ismi bulamadım

Merhaba geçmiş olsun canım.Bende 3 ayımı doldurdum.Kas altı Sağ 275 sol300 mentor moderate plus takıldı.İlk başlarda kaslar tuttuğu için sanırım baya küçük görünüyordu gözüme.Ama zaman ilerledikçe fikrim değişti.Aşşağı saldıkça daha büyük görünmeye başladı.Ama yinede bi 400 ancak yetermiş bana onu iyi anladım :halay:Tek avuntum doktor sığan ölçünün bir üzerine çıkıcam demişti.1.70 boyum 58 kiloyum.Anca bu sığdı demekki.Küçük oldu diye üzülme İnan memenin var oluşu bile yetiyor.

Merhaba :) ben de ameliyat olmayı düşünüyorum gittiğim doktorlardan biri bana 275 veya 300cc takarım ama profili sen seç 2si de senin göğsüne uyar demişti. Sizin moderate+ tercih etmenizin nedeni neydi? Ben epey kararsızım da...
Ankara eğitim ve araştırma hastanesi Uzman Dr Hakan bulam , geçen ay doçentligini aldı 2 operasyon birden oldum kombin ameliyat burun + göğüs iki sonuçtanda çok mutluyum

Nasıl randevu aldınız acaba?

Merhaba :) ben de ameliyat olmayı düşünüyorum gittiğim doktorlardan biri bana 275 veya 300cc takarım ama profili sen seç 2si de senin göğsüne uyar demişti. Sizin moderate+ tercih etmenizin nedeni neydi? Ben epey kararsızımQUOTE
Merhaba ameliyat öncesinde profil konusunda hiç bilgim yoktu.Cc ye okadar odaklanmıştım ki profil arada kaynamış oldu.Doktorum vücud yapıma moderate uygun görmüş.Ama şuan ki bildiklerimi operasyon öncesinde biliyor olsaydım kesinlikle high profil tercih ederdim.

T tontiton
Merhaba :) ben de ameliyat olmayı düşünüyorum gittiğim doktorlardan biri bana 275 veya 300cc takarım ama profili sen seç 2si de senin göğsüne uyar demişti. Sizin moderate+ tercih etmenizin nedeni neydi? Ben epey kararsızım da...

?
Merhaba ameliyat öncesinde profil konusunda hiç bilgim yoktu.Cc ye okadar odaklanmıştım ki profil arada kaynamış oldu.Doktorum vücud yapıma moderate uygun görmüş.Ama şuan ki bildiklerimi operasyon öncesinde biliyor olsaydım kesinlikle high profil tercih ederdim.

T tontiton

Neden öyle dediniz?

Cnmmm bende çok mutluyum, ben 4. Ayimı doldurmak üzereyim ne çok yumuşadı nede sert orta kıvamda eşim gayet mutlu hatta ameliyattan sonra daha bı haller oldu adama :)))) neyse orası bende kalsın :))) yani sikinca yumuş yumuş normal yağli meme kivamda degil aman olmasinda :))) ama baya yumuşadı yürüdükçe dalgalanıyor benim o merakla beklediğim görüntü oluştu şükür :) neden bu görüntü benim için önemli biliyormusun eskiden full dolgularla yurusemde kossamda kazık gibi duruyordu sinir oluyordum , gözüm memeli hatunlardaydi , 350 CC yüksek profil boyuma posuma evet dolgun ve büyük ama istediğimde. Buydu beni fazlasıyla tatmin etti çok şükür çokk mutluyum yıllardır vır vır eden eşim bu ameliyatı istemeyen eşim gece elleri göğsümün üzerinde uyuyor düşün , Rabbim bu ameliyatı olmak isteyen tüm kadınlara nasip etsin inşallah , iz konusuna gelince benim baya siliklesti , 20 gün sonra Kuşadası'ndayim izleri mümkün olduğunca korucam bende durumlar bu herkese sağlıklı ve mutlu süreçler diliyorum seninde mutlu olmana memelerinle barışmana ayrıca mutlu oldum cümleten iyi geceler
Cnm maşallah iyi olmana çok sevindim. Valla sanki ben yazmışım gibi geldi birebir bukadar aynı duygularda olabilirz yani :))
Eşim 7yıl hiç kötü söz etmedi yatınca dümdüz olduğu halde ben öyle utanıyordum kasıyordumki kendime dokunmasına bile izin vermiyorum sonki yıla gelince artık o derece çekiniyordum. Ama ben memnunum ameliyata gerek yok diye diye onca yıl stresli psikolojiyle yaşadım ama gel Gorki sonunda üzüldüğümü gerçekten anlayıp ikna olunca, şu ameliyat sonrası iyileştiğim andan beridir herşey inanılmaz değişti onun yanında çok rahatım özgüvenim tavan, çekincem kalmadı göğsümü gere gere karşısına çıkabiliyorum, :KK70:
Öncedende eli göğsümde uyırdu bu, şimdide öyle ama tek değişen yine benim tavrım duygum ,çünkü önceden yaa eklemeden uyu diyen ben dahada ellesin diye istekliyim iyimi. :KK70:
Hele her fırsatta hala, "daha masaj saatin gelmedimi gel yapiyim diyip durup illa masajı kendi yapıyo, yemek yaparken masajmı olur :)) evet oluyomuş. Herşey öyle güzelki çok şükür bugünümüze cnm, izlere hiç kafa takmıyorım illa ilerde silikleşicek nasılsa :))
Neyse çok ızattım birden kendimi kaybettim .Hep iyi olalım inşallah ,herkez tadsın bu duyguyu....

Canım benim boyum 1.75 kilo 65 bana 350cc takıldı ama senin ölçülerle aynıyız şu an,alt 75 göğüs 91, 32.gün bugün,senin cc daha az ama ölçüler aynı ?
Evet cnm aynıyız ama şöyle düşün senin boyla kilo arasında 10kilo var benimde öyle, ama şu varki senin boyun benden uzun ve 350cc boyuna göre ebatı bendeki 300 nasıl duruyorsa sendede öyle duruyordur normal durum yani, eğer boyun ben gibi olsaydı 169 inan bana 350cc daha dolgun dururdu, yada bana 350 takılsaydı şuanki halinden daha büyük durucaktı boyuma göre, ama sığmamış işte daha büyüğü. Ve ben gerçekten boyuttan tam anlamıyla memnunum :))

Arkadaşlar bende diyorum niye kimse beni izlemiyor daha çok yeni olduğum İçin bilmiyordum teşekkürler Alyam2021 Alyam2021 foto yükledim bilgilerimi tamamladım
Artık beni de izleyin lütfen
Rica ederim cnm,
Ama foton yüklenmemiş sanırım hala yok gözükmüyor yüklenmemiş yani. Yüklersen beni izlemeye alırsan bende seni alırım karşılıklı :KK66:

Profil fotosu yükleyebildim, görünmüyor mu? Ben de yüklendiği şekilde görünüyor.
Aynen saretin dediği gibi, sanırım yanlış anlamışsın profil fotosu değil, özel albümüne memiş fotolarını koyıcaksınki bizimkileride görmeyi hakkazanasın:KK66:

Canım yüklemen gereken profil fotosu değil.Memelerinin fotoğrafı :halay:

İlahi saret . :KK31::-)

X