Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Merabayin kizlarrrr bende atlattim amelyati cok sukur dun 13:30 da girdim 20:30 da ciktim simdilik hrrsey yolunda agrim baya var tabi ama daha fazlasina hazirlamistim kendimi oyuzdennn cok mutluyummmm
Çok çok geçmiş olsun canım. Nasılsın bugün ve yarını atlatırsan daha iyi olacaksın

Çok çok geçmiş olsun canım. Nasılsın bugün ve yarını atlatırsan daha iyi olacaksın
Cok saol canim bugun biraz daha iyiyim ama cok odemli goguslerim tabiri caizse gogsume okuz oturmus gibi sirt agrim azaldi kollarimi rahat hareket ettirebiliyorum ama karin germede oldugundan desteksiz yatip kalkamiyorum kambur kambur geziyom icerlerde

Merhaba :) ben de ameliyat olmayı düşünüyorum gittiğim doktorlardan biri bana 275 veya 300cc takarım ama profili sen seç 2si de senin göğsüne uyar demişti. Sizin moderate+ tercih etmenizin nedeni neydi? Ben epey kararsızım da...

Nasıl randevu aldınız acaba?

E randevu sistemi ile internetten aldım cnm

KIZLAR merhaba,ameşiyatın üzerinden 33 gün geçti ama ben hala çok rahat değilim,hala göğsümde bir ağırlık varmış gibi,daha bütünleşemdim sanki,ne zaman kendi göğsüm gibi hissedeceğim,kalkarken yataktan elimle tutuyorum mesela,sırt üstü yatınca yayılıveriyor sanki içimde,hissediyorum yani varlığını protezin ve korkuyorum,ne zaman benimmil gibi olacak

bir de şu an tatildeyim,alkol kullanmam normalde ama bu akşam şöyle denize karşı bir bira içsem öi dedim ama ona da korktum,yoktur herhalde bir sakıncası

Cok saol canim bugun biraz daha iyiyim ama cok odemli goguslerim tabiri caizse gogsume okuz oturmus gibi sirt agrim azaldi kollarimi rahat hareket ettirebiliyorum ama karin germede oldugundan desteksiz yatip kalkamiyorum kambur kambur geziyom icerlerde
İki bir arada zor olmuştur. Ben karın germe olacağını bilmiyordum. Dikkat etmedim sanırım yorumlarda. Açil şifalar diliyorum

KIZLAR merhaba,ameşiyatın üzerinden 33 gün geçti ama ben hala çok rahat değilim,hala göğsümde bir ağırlık varmış gibi,daha bütünleşemdim sanki,ne zaman kendi göğsüm gibi hissedeceğim,kalkarken yataktan elimle tutuyorum mesela,sırt üstü yatınca yayılıveriyor sanki içimde,hissediyorum yani varlığını protezin ve korkuyorum,ne zaman benimmil gibi olacak
Geçmiş olsun. Sporcu sütyeni kullanıyorsun değilmi. Genelde bir iki ay kalıyormuş kullanmak gerekmiş. O toparlacı bir etki yaratıyor sanırım. Ben 10 da ameliyat olacağım pek bilgim yok. Sadece yorumlardan okuduğum kadar bilgiliyim. Çok geçmiş olsun.

Ankara eğitim ve araştırma hastanesi Uzman Dr Hakan bulam , geçen ay doçentligini aldı 2 operasyon birden oldum kombin ameliyat burun + göğüs iki sonuçtanda çok mutluyum
merhabalar bende ankarada oturuyorum yenimi amaliyat oldunuz doktor ve hastane şartları sizi memnun ettimi birde ücreti ne kadar tuttu acaba şimdiden teşekkürler

bir de şu an tatildeyim,alkol kullanmam normalde ama bu akşam şöyle denize karşı bir bira içsem öi dedim ama ona da korktum,yoktur herhalde bir sakıncası
Ben bi aylık süreçten sonra içtim bira hatta yeni memisleri kutluyoruz falan diye takıldım benim yerime de iç btane

Büyüklük göreceli bir kavram olduğu için bu durumlar yaşanıyo.Mesela bazı arkadaşlar küçük olduğunu düşünüyo fotoğrafına bakıyorum normal duruyor.Ya da tam tersi ay çok büyük ben bunlarla ne yapıcam diyor bi bakıyosun limon kadar görünüyor.Doktora kendini iyi ifade edebilmek burada devreye giriyor.Doktora görede değişiyor.Mesela benim doktorum bana hiç sormadı kaç cc istiyosun diye direk dediki vücuduna deniycem olan ölçünün bir tık üzerini takıcam.Herşeye rağmen memesiz olmaktansa razıyım.“operasyon öncesi” 3. Gün 3. Ay fotolarımı yükledim aşamalara bakarsan biraz rahatlarsın canım
Benide izlemeye alırsan sevinirim

X