Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Kizlar size sorum olacakti ameliyat gunum yaklastikca sacma sorular aklimi kurcalar oldu bu zamanlarda. Ameliyat tarihimin oldugu siralar menstruasyon donemime denk geliyo kizlar oncesinde regl olursam veya ameliyat gunumde regl olursam ameliyatim ertelenir mi bu konuda bilgisi olan varsa yardimci olur musunuz lutfen?
Daha önce biri yazmıştı sorun olmuyormuş kuzum, ben burun ameliyatimda öyleydim Mesela

Kizlar size sorum olacakti ameliyat gunum yaklastikca sacma sorular aklimi kurcalar oldu bu zamanlarda. Ameliyat tarihimin oldugu siralar menstruasyon donemime denk geliyo kizlar oncesinde regl olursam veya ameliyat gunumde regl olursam ameliyatim ertelenir mi bu konuda bilgisi olan varsa yardimci olur musunuz lutfen?
Hayır sıkıntı olmaz. Ama doktorlar genelde tercih etmiyor. Ben de aynı durumdayım ama ameliyat oldum

Kızlar ben oldum bugün 20. Günüm herşey yolunda ama benim vücudum dar ve derim sıkı olduğu için vücudum 345cc anca almış. Kas zarı yontemiyle yapıldı. Seneye 450/500cc ile değiştireceğim. 450-500cc olanların fotoğraflarını görebilir miyim? Benimde albümün var bu arada güven açısından
Öncelikle çok geçmiş olsun. Bende 10 ağustos da oldum yakın zamanlarımız. 400cc benimde kas altı. Şunu merak ettim seneye istediğin boyutlar sığacakmı esneme oldu tabi ama doktorunla konuştuktan sonra mı böyle bir karar verdin. Burada olan arkadaşlar hep boyuttan şikayetçi benim 400cc sığmış ve memnunum sığdığına aksi halde bende mutsuz olurdum. 400cc bile gözüme küçük geliyor. Sanırım bizlerin istediği boyutlar 400cc ve 500cc arası bunu farkettim ve daha önceki yorumlarda da dile getirdim. Ancak doktorum şöyle demişti. Her vucutta cc duruşu farklı olmakta, bu deri esnekliğiylede çok alakalı gergin olan deride 400cc 300ccgibi görünmekte çünkü gergin olan deri baskılar demişti

Deri esnedigi için 150cc daha fazlasını alabiliyormus kuzum ama işte 1 sene geçmesi gerekiyormuş :) bana da doktor direk 500 yaparız istersen seneye dedi ben de arada kaldım 450-500 arası :)
Kovaburcukadini Kovaburcukadini canimm merak ettim seni izlemeye aldim sende beni izlermisin :-) suanki ccden memnun degilmisin yani kuzum, dokun var mi bilmiyorum ama benim hic yok bende 350 yukari istiyorum hatta 350 civari bile tatmin etmeyecek beni

sayalcan sayalcan canim oncelikle gecmis olsun yakinlarda ameliyat olmussun durumun nasil seni izlemeye aldim sen de beni izler misin bende 11gun sonra ameliyat olucam :-)
Teşekkür ederim canım. Ben şimdi çok iyiyim sadece protezin yerleşmesini aşağıya inmesini bekliyorum. Zor geçti benim ameliyatım okumuşsundur belki çok acı çektim ama ben istisnayım burada olan arkadaşlar arasında benim ağrı eşiğim çok çok düşükmüş. Neyseki 20 gün sonra herşey düzeldi. Şimdi mutluyum. Sende iyi atlatırsın umarım. İzliyorum seni. Beni izleyeni hep izliyorum genelde

Tekrar mı gögüs ameliyatı oldun. Peki önceden kaç cc di şimdi kaç? Şimdi memnunmusun. İzlemeye alırsan sevinirim. Merak ettim süreçlerini

Yok sayalcan ben şimdiye kadar bir kez ameliyat oldum.
T tontiton tesekkur ederim canim bilgilendirmen icin. Cok sayida gonderi var eskileri takip edemedim uzgunum ne zaman ameliyat oldun canim gecmis olsun

Teşekkür ederim 25 gün önce ameliyat oldum ben :)

Teşekkür ederim canım. Ben şimdi çok iyiyim sadece protezin yerleşmesini aşağıya inmesini bekliyorum. Zor geçti benim ameliyatım okumuşsundur belki çok acı çektim ama ben istisnayım burada olan arkadaşlar arasında benim ağrı eşiğim çok çok düşükmüş. Neyseki 20 gün sonra herşey düzeldi. Şimdi mutluyum. Sende iyi atlatırsın umarım. İzliyorum seni. Beni izleyeni hep izliyorum genelde
sayalcan sayalcan gercekten bikez daha gecmis olsun en azindan zor gunleri atlatmissin canim bu surecten sonra daha kolay olsun her sey senin icin :-) silikonda ve sonrasinda bi sikinti cikmasin da agri ve acilara bi sekilde dayaniriz tatlim darisi basima olsun siz gibi bende ameliyati atlatsam problem yasamadan cok rahatliycam izledigin icin tesekkur ederim canimm :-*

Kızlar doktora alabildiği cc istiyorum deyin sonra pişmanlık oluyor daha büyük olsaydı diyenler çok okuduğum kadarıyla. Benim 400cc aldı ama 400cc öyle abartılı Bi büyüklük değil. Ben minyon tipliyim. 1.60 boy kilo 53 gögüs altı 75 önceden de 75A giyiyordum. Şimdi henüz bilmiyorum. Sporcu sütyenim var. Avrupada 400cc aşağı takılmıyor. Biz sanıyoruzki 400cc olunca çok abest olacak öyle değil. Tabi cclet her vucutta farklı duruyor ama 350cc aşağısı hep mutsuz edici anladığım kadarıyla. Benide izleyip inceleyebir fikir edinebilirsiniz. Benim deyerlendirmem bu yönde

:eğlence::eğlence:
sayalcan sayalcan gercekten bikez daha gecmis olsun en azindan zor gunleri atlatmissin canim bu surecten sonra daha kolay olsun her sey senin icin :-) silikonda ve sonrasinda bi sikinti cikmasin da agri ve acilara bi sekilde dayaniriz tatlim darisi basima olsun siz gibi bende ameliyati atlatsam problem yasamadan cok rahatliycam izledigin icin tesekkur ederim canimm :-*
Umarım herşey gönlünce olur. Her daim desteksiz bırakmam yazabilirsin. Sık sık buralardayım

Son düzenleme:

Hatlar karıştı doğru sen ve ben yakın

:KK15:pard on canım hatlar karıştı. Konu yorgun buralarda yine :KK73:yeni olacak arkadaşlara çok çok geçmiş olsun şimdiden. Heyecanımızı paylaşıyorum inanın. :KK73::KK9:

Yarın albüme yeni fotoğraflar ekleyeceğim. Farkı karşılaştıralım hep birlikte. Bende merak ediyorum. :KK47::KK54::KK31:bu sütyeni sallayan iknoda bayıldım hep şimdi bende aynını yapıyorum. Eskileri hepsini sahile götürüp yaktım. Romantik vedalaşma yaşadık. Duygulandım yine. Kimse hiçbirşeyin eksikliğini çekmesin... Büsbüyük Amin. Çok konuştum ben kaçtım :hamarat:

:KK200::KK200::KK200::KK200:
Ben de sayalcana katılıyorum bu arada. Göğüs kafesinizin alabileceği en büyük ölçüyü taktırın. Bazı ccler kimi kişilerde aşırı küçük dururken kimilerinde de tam olabiliyor. Benim göğüs kafesimin en fazla 300 cc alabileceği söylenmişti ama ameliyatta 275 takıldı. Ama hep acaba 300 olsaydı nasıl olurdu diyorum. Bu şekilde düşününce göğüs kafesi azıcık daha geniş birinin gözüne 400ün de küçük gelebileceğini rahatlıkla söyleyebilirim.
Bir gözlemimi daha yazmak istiyorum. Alabileceği en büyük ölçünün nasıl görüneceğini kesinlikle doktorunuza sorun. Ben ameliyatımdan önce çok ünlü bir doktora fikir almak için gitmiştim. Kendisi bana fotoğrafları gösterirken bir hastasının 350ccden 500e geçmek istediğini, kendisinin önermediğini ama yine de ameliyatı yaptığını söylemişti. Ameliyattan 1 yıl sonraki fotoğraf maalesef çok kötüydü. Bu ameliyattan sonra cidden ağrı sızı oluyor. Herkesin yaptırdığına değmesini isterim. Doktor seçimi çok önemli

Kızlar doktora alabildiği cc istiyorum deyin sonra pişmanlık oluyor daha büyük olsaydı diyenler çok okuduğum kadarıyla. Benim 400cc aldı ama 400cc öyle abartılı Bi büyüklük değil. Ben minyon tipliyim. 1.60 boy kilo 53 gögüs altı 75 önceden de 75A giyiyordum. Şimdi henüz bilmiyorum. Sporcu sütyenim var. Avrupada 400cc aşağı takılmıyor. Biz sanıyoruzki 400cc olunca çok abest olacak öyle değil. Tabi cclet her vucutta farklı duruyor ama 350cc aşağısı hep mutsuz edici anladığım kadarıyla. Benide izleyip inceleyebir fikir edinebilirsiniz. Benim deyerlendirmem bu yönde
sayalcan sayalcan benim fotomu gorup kendi olculerinle kiyaslar misin tatlim ameliyat oncesindeki vucudun tam belli degil boyum senden daha uzun kilom ayni gogus kafesime bakip kendinle kiyasladiginda sence benimde 375-400 zorlar mi tatlim

sayalcan sayalcan benim fotomu gorup kendi olculerinle kiyaslar misin tatlim ameliyat oncesindeki vucudun tam belli degil boyum senden daha uzun kilom ayni gogus kafesime bakip kendinle kiyasladiginda sence benimde 375-400 zorlar mi tatlim
Gögüs altı ölçün nedir. Tabi bakarım. Benim 75 ve 75A kullanıyordum sütten ölçüm. Gögüs altı ölçüsü çok önemli

Ameliyat günü reglimin 3. günündeydim. Hic bir sorun teşkil etmiyor E Esmerburc3

X