Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Öncelikle çok geçmiş olsun. Bende 10 ağustos da oldum yakın zamanlarımız. 400cc benimde kas altı. Şunu merak ettim seneye istediğin boyutlar sığacakmı esneme oldu tabi ama doktorunla konuştuktan sonra mı böyle bir karar verdin. Burada olan arkadaşlar hep boyuttan şikayetçi benim 400cc sığmış ve memnunum sığdığına aksi halde bende mutsuz olurdum. 400cc bile gözüme küçük geliyor. Sanırım bizlerin istediği boyutlar 400cc ve 500cc arası bunu farkettim ve daha önceki yorumlarda da dile getirdim. Ancak doktorum şöyle demişti. Her vucutta cc duruşu farklı olmakta, bu deri esnekliğiylede çok alakalı gergin olan deride 400cc 300ccgibi görünmekte çünkü gergin olan deri baskılar demişti

Bana doktor önerdi kuzum ameliyat olmadan böyle planladik :) sigdigi kadar koydu şimdi esnemesini bekliyorum :)

Kovaburcukadini Kovaburcukadini canimm merak ettim seni izlemeye aldim sende beni izlermisin :-) suanki ccden memnun degilmisin yani kuzum, dokun var mi bilmiyorum ama benim hic yok bende 350 yukari istiyorum hatta 350 civari bile tatmin etmeyecek beni
Bir avuç kadar vardı dokum:) 1 sene sonra 450/500 İnş :) izledim canım

Arkadaslar merhaba, hatayda ya da adanada meme buyutme ameliyatı olan var mi devlet hastanesinde? Ozelde de olduysanız onerdiginiz doktorlar var mi? Fiyat paylasirsaniz sevinirim

Kızlar ben oldum bugün 20. Günüm herşey yolunda ama benim vücudum dar ve derim sıkı olduğu için vücudum 345cc anca almış. Kas zarı yontemiyle yapıldı. Seneye 450/500cc ile değiştireceğim. 450-500cc olanların fotoğraflarını görebilir miyim? Benimde albümün var bu arada güven açısından

Inanmiyorum ben 2. Bi ameliyati asla goze alamazdim
:))

Kızlar doktora alabildiği cc istiyorum deyin sonra pişmanlık oluyor daha büyük olsaydı diyenler çok okuduğum kadarıyla. Benim 400cc aldı ama 400cc öyle abartılı Bi büyüklük değil. Ben minyon tipliyim. 1.60 boy kilo 53 gögüs altı 75 önceden de 75A giyiyordum. Şimdi henüz bilmiyorum. Sporcu sütyenim var. Avrupada 400cc aşağı takılmıyor. Biz sanıyoruzki 400cc olunca çok abest olacak öyle değil. Tabi cclet her vucutta farklı duruyor ama 350cc aşağısı hep mutsuz edici anladığım kadarıyla. Benide izleyip inceleyebir fikir edinebilirsiniz. Benim deyerlendirmem bu yönde
Evet kesinlikle katiliyorum ben 325 cc yaptirdim cunku en fazla bu kadar aldi derim ama daha fazlasi olsaydi keske destekli sutyen giydigim
Zamanla ayni durusta suan (sutyensiz halim) .benim 5. Günüm pansuman olayını nasıl yaptını kızlar hergünmü ?

Şimdi baktım ilk defa korseyi çıkarıp kenarı mosmor sağ göğsümün sizdede aşırı morarma oldumu kanama filan olur diye korkuyorum ufff :KK43:
Bemim de sağ koltukaltımın aşağını aşırı mordu ilk 10 gün. Sen sakince istirahat et. Hatta benim 13. Gün kanamam olmuştu doktoruma gittim dikişlerimle ilgili sorun çıktı sıkı pansuman yapıldı ve sorun çözüldü. Sen stres yapma o görüntüye de çok bakmamaya çalış bence. Şu an kaçıncı gündesin?

Bemim de sağ koltukaltımın aşağını aşırı mordu ilk 10 gün. Sen sakince istirahat et. Hatta benim 13. Gün kanamam olmuştu doktoruma gittim dikişlerimle ilgili sorun çıktı sıkı pansuman yapıldı ve sorun çözüldü. Sen stres yapma o görüntüye de çok bakmamaya çalış bence. Şu an kaçıncı gündesin?
Çok rahatladım saolun 5. Günümdeyim sağ olanda morluk daha fazla ve sanki bi sabah içinden aşağıya doğru bişey aktı hissettim . Yarın doktorada gidicem bakalım

Çok rahatladım saolun 5. Günümdeyim sağ olanda morluk daha fazla ve sanki bi sabah içinden aşağıya doğru bişey aktı hissettim . Yarın doktorada gidicem bakalım
O akma olayı bende olmadı ama olan çok arkadaş var normal olduğunu söylemişlerdi. Birkaç gün sonra çok rahatlayacaksın. Sana tavsiyem elinden geldiğince dışarı çık gez. Kollarını asla zorlama ama hareket halinde ol :)

Canım teninin üzerinde sanki su damlası süzülüyor gibi his banada oldu ilk hafta boyunca ve burada okuduğum yorumlarda da hep bu söylemle karşılaştım ve normal diyerek endişe etmedim.

Evet kesinlikle katiliyorum ben 325 cc yaptirdim cunku en fazla bu kadar aldi derim ama daha fazlasi olsaydi keske destekli sutyen giydigim
Zamanla ayni durusta suan (sutyensiz halim) .benim 5. Günüm pansuman olayını nasıl yaptını kızlar hergünmü ?
Benim pansuman olayım hiç olmadı çünkü kesi yerim de dikiş yoktu. Doktorum özel bir teknik kullanan biri. Avrupa'daki sistem lazerle deri birbirine yapıştırıyor lazerle. Bunun Bi adı var ama ben bilmiyorum. 5.gün muayeneye gittiğimde kesi yerimdeki bantlar alındı ve anbiyotik kremimi sürmem söylendi. Ve her gün duş verdi doktorum. 1ay boyunca hergün duş aldım balığa döndüm :KK70:

Şimdi baktım ilk defa korseyi çıkarıp kenarı mosmor sağ göğsümün sizdede aşırı morarma oldumu kanama filan olur diye korkuyorum ufff :KK43:
Morarma oluyor benimde sol yanım çok fazla morarmıştı doktorum aradım görünce korkup normal dedi. Yavaş yavaş gün ve gün rengi açılarak geçti 20 gün buldu morartının geçmesi geçerken hep tatlı tatlı kalıntılar oldu. Badem ceviz bunları yedim hergün İçeriden besin takviseyi olarak daha çabuk iyileştim.

Benim pansuman olayım hiç olmadı çünkü kesi yerim de dikiş yoktu. Doktorum özel bir teknik kullanan biri. Avrupa'daki sistem lazerle deri birbirine yapıştırıyor lazerle. Bunun Bi adı var ama ben bilmiyorum. 5.gün muayeneye gittiğimde kesi yerimdeki bantlar alındı ve anbiyotik kremimi sürmem söylendi. Ve her gün duş verdi doktorum. 1ay boyunca hergün duş aldım balığa döndüm :KK70:
Cok tesekkurler kizlar .. boyle bilgi paylasimi olunca daha dogru seyler yapiyorum ameliyatimla ilgili cok tesekkur ederim dikislerin alinmamasida guzel .

X