Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Sporcu sütyeni al canım. Benim albümünde var pembiş çok rahat ve darbelere karşı koruyucu hava alıyor harika birşey decathlon marka magazasından alabilirsin 49.99 aldım.

Kizlar ameliyat gunu yaklastikca kafamda deli sorular oluyo. Ameliyat sonrasinda kac gunden sonra mesela bulasik yikayabilirim canlarim? Onun disinda kac gunden sonra kendim tisort giyebilirim tisort giymek icin cunku kollari hareket ettirmek gerekiyo baskasina ihtiyac olmadan kendi islerimizi ne kadar surede yapabilecek duruma geliyoruz canlarim?

canim hemen kendi islerini ucundan ucundan yaparsın tişortlerini de bol olanlardan seç 1 haftaya dipcik gibi olursun ben evde tek başinaydim yemegimi de yaptim banyomuda evim8de temizledim zorlamadan ama 20 gun sırtüstü ve hafif dik uyudum 6 7 yastikla

Ben kendi islerimi 7. Gunden itibaren yaptim ondan oncesinde hep annem yardimci oluyodu herseyde . kendinizi ilk 3 gun hic zorlamayin kesinlikle .. icerdeki yaraya zarar verirseniz geri donusu cok kotu olur size . Tisortlerinizi 6-7. Gunden itibaren giyebilirsiniz .bulasik yikamada kollari cok oynattigi icin yine 6. Gunde filan baslayin yani bir defa ameliyat oluyosunuz kendinize iyi bakin yaraniz guzel iyilessin . Evide 1 hafta les gotursun amaaan sizden degerlimi

yaprak59 yardimin icin cok tesekkurler kuzum, sana da gecmis olsun guzel saglikli gunlerde kullan yeni cicisleri insalah :-* hayirlisiyla bende atlatiyim sonra gunleri sayarim artik

Nezaman ameliyat gunun kac cc takilicak bellimi

Masallah sana ins pazartesiden sonra bende senin gibi olurum doktorun kimdi ve hangi sehirdesin

Ameliyat olmadan önce baya bi ailem yakın çevrem önyargı yapmıştı karşı gelmediler ama pamela anderson
Kizlar anesteziden uyandiktan sonra bogaz agrisi hepinizde oldumu
bende ameliyattan çıkınca oldu ama onu düşünemiyosunuz ki :) bide çok balgam yaptı ve boğazim gıdıklandı devamlı öksürdüm

Kızlar ya benim ameliyattan sonra iştahım çok kapandı ( zaten cok zayıfım iyice eriyip gidicem canım hiçbişey yemek istemiyor sizede öyle oldumu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…