Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Kızlar ya benim ameliyattan sonra iştahım çok kapandı :KK43:( zaten cok zayıfım iyice eriyip gidicem canım hiçbişey yemek istemiyor sizede öyle oldumu
Evet iştah açıcı birşeyler al banada oldu. İlaçlardan Dı sanırım. Vitamin kullandım takviye olarak. Sende doktoruna sorarak kullan. Ben öyle yaptım.

Evet iştah açıcı birşeyler al banada oldu. İlaçlardan Dı sanırım. Vitamin kullandım takviye olarak. Sende doktoruna sorarak kullan. Ben öyle yaptım.
Teşekkür ederim canım bugün midem çok kötü ilaçlar zarar verdi büyük ihtimal mideye . Mide koruyucuda kullanmıştım ama

Bu arada kızlar 1 aydan sonra da kuculme oluyor mu :KK43: Bana 345cc HP takıldı ve şuan minicik ya :KK43: bir hafta önce daha büyüktü son bir haftada eridi gitti :KK43: valla göbeğim daha önde neredeyse ve ben de ayva değil erik göbek anca var minicik :KK70: durumu siz anlayın :KK70:(Bu arada pazartesi 1 ay olacak benim)

Son düzenleme:
Bu arada kızlar 1 aydan sonra da kuculme oluyor mu :KK43: Bana 345cc HP takıldı ve şuan minicik ya :KK43: bir hafta önce daha büyüktü son bir haftada eridi gitti :KK43: valla göbeğim daha önde neredeyse ve ben de ayva değil erik göbek anca var minicik :KK70: durumu siz anlayın :KK70:(Bu arada pazartesi 1 ay olacak benim)
1.ayında resim Elke bi bakim dediğin kadar küçülme olmaz canım. Ödemler gitti epey ama öyleküçücük kalmaz seninkiler epey iri duruyordu 400cc gibi

Benimkiside
Ilk haline gore baya kuculdu 325 cc :KK43:(( dahada kuculmesin ya noluuuurr

Gogus alti ve ustu olculerini hatirliyomusun bide yuvarlikmi damlami takildi resimlerine baktim cok guzel gorunuyo
kas altı yuvarlak aslinda detayları son kez 20.sinde gidicem dr.umdan ögrencem bu son kontrolde masaj gosterecek bitecek dr.la işim 325 cc yada 350 cc iyi gidermis ama benimki 300 cc

Ameliyat olanlar size bi sorum olcak.doğuma giderken poşet yapılır bebek doğunca giymesi için hemşirelere verilir bilirsiniz.ameliyattan çıkınca da aynı şey mi oluyor eşortmanımı poşete koyup ayarlamalı mıyım ben baygınden mi giydircekler

Kızlar bugün hastane çantası yapcam tavsiye etceğiniz şeyler var mı yanıma almam gereken sabah 7.5 ta ameliyata gitcem allah izin verirse :halay:

Ben bol elbise götürdüm canım (uzun) alttan doğru giydim. Peçete ıslak mendil al. Başka bir şeye gerek yok. Elbise yerine hastane sana yakınsa önden iliklenen pijamayla gidebilirsin, altı da olacak tabi

Kızlar bugün hastane çantası yapcam tavsiye etceğiniz şeyler var mı yanıma almam gereken sabah 7.5 ta ameliyata gitcem allah izin verirse :halay:
Yanina hicbisey yuk yapma refakatcinle kendine pijama al , bide onden fermuarli ust filan alta esofman gibi bol bisey sec cunki bacagindan yukariya cekerken baya zorlanicaksiniz zaten sen giyemezsin refakatcin yardimci olur . Insallah ameliyatin cok guzel gecer istedigin gibi olur :)) kac cc istiyodun

Ameliyat olanlar size bi sorum olcak.doğuma giderken poşet yapılır bebek doğunca giymesi için hemşirelere verilir bilirsiniz.ameliyattan çıkınca da aynı şey mi oluyor eşortmanımı poşete koyup ayarlamalı mıyım ben baygınden mi giydircekler
ben sadece alt üst pijama 1 gece kaliyosun çunki refakatcıme verdim amelitattan çıkıp odaya gelirken asansör katta durdu ben kendime geldim hemşire giydirdi beni sonrasinda yemek saatine kadar uyudum çok üşüdüm sabaha kadarda su kahve ictim yürüdüm durdum odada bol sıvı tüket dedi hemşire

kızlar ameliyattan sonra tatile gidip güneşlenen var mı kac gun sonra yaptınız bunu... ben 30. cu günde guneslendim 31.ci gün guneş beni rahatsız etti sanki agrım oldu azcık sanki bilemedim ki yarın güneşlensem mi

kızlar ameliyattan sonra tatile gidip güneşlenen var mı kac gun sonra yaptınız bunu... ben 30. cu günde guneslendim 31.ci gün guneş beni rahatsız etti sanki agrım oldu azcık sanki bilemedim ki yarın güneşlensem mi
Guneslenmeyin bence daha ameliyatiniz cok yeni hem iz kalicak hem o sicaklik icerde tam iyilesmemis dokulara zarar vericek kesinlikle 1
Haftada sonucek bronzluk icin riske degmez

@Medusadimatii yaprak59 yaprak59 #kovaburculadını kızlar çok saolun sorularıma cevap verdiğiniz için doktor 300 cc de ısrarlı ben 335 350 istiyorum 72 gögüs altım 45-48 arası kg 160 boy ne olur biter bilmiyorum. C Cysmn86 benle aynı gün ameliyat olcak biri olmasına çok sevindim sizin ameliyat saatiniz kaçta peki
Inss istedigin gibi olur. Saat 10 da hastanede olucam sonrasinda alicaklar

@Medusadimatii yaprak59 yaprak59 #kovaburculadını kızlar çok saolun sorularıma cevap verdiğiniz için doktor 300 cc de ısrarlı ben 335 350 istiyorum 72 gögüs altım 45-48 arası kg 160 boy ne olur biter bilmiyorum. C Cysmn86 benle aynı gün ameliyat olcak biri olmasına çok sevindim sizin ameliyat saatiniz kaçta peki
valla 350 altına girme aha bikiji giydim hic belli degil yaptirdigim bu kadar eziyeti parayı miye harcadim ki dedim

X