Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Ameliyatınızı hangi doktor yaptı kaç cc kullanıldı boyunuz kaç göğüs kafesiniz kaç cm şimdi toparlandınız mı? :)
Ameliyatımı Çağrı Sade yaptı, nişantaşında muayenesi, amerikan hastanesinde yada acıbademde yapıyor. Boyum 1.68-48 kiloyum zayıfım yani birde kızım var üstelik. 260 cc kullanıldı bana bu bile büyük geliyor gözüme ama ben büyük hiç istemedim zaten vücut proporsiyonuma göre olmazdı daha büyük bence. bana ayrıca yağ dolgusu enjekte etti daha da doğal dursun diye, gerçekten öyle oldu, normalde damla protez hiç düşünmezdim ama o bana damla takmış ama yuvarlak gibi duruyor. Çünkü gögüs yapım yuvarlak kimse bana damla önermemişti bu doktorum da dahil ama daha doğal durduğunu söyleyebilirim. Zaten damla gibi de durmuyır zamanla değişmezse tabi.

ayy çok sıkıldım vallahi yeni ameliyat olan biri olarak memelerin son durumunu kimseyle paylaşamamaktan.
Anlat canim anlat :KK49: 1. Ayda falan yumusama acisindan bayagi fark oluyor canim.o bandaji aman haa diyeyim cikarma keske banada zamaninda verilseydi.10güne kadar yan yatarsin o zaman sirt agrilarinda hafifler eminim

Arkadaşlar bana estetik dikiş yapılmıştı plastik gibi birşeydi 15. Gün erimeyen yerlerdeki ve kabuk bağlamış yerleri dr temizledi 4-5 güne iyileşir demişti bugün 22. Gün hala tam olarak kapanmayan yerler var bolca antibiyotik kremi sürüp üzerine gazlı bez koyuyorum daha ne yapabilirim çabuk kapanması için birde sizlerin dikişleri kaç günde kapandı :110:

Kızlar beni de izler misiniz ya? Ben henüz bir doktorla goruşmedim biraz zamanım var. 165 boyum 57 kilom. 50ye dusunce doktora gideceğim.ama sizce kaç cc olur. Küçük istemiyorum.

bana 20 gün tak dedi sütyeni çıkar ama o bantı çıkarma dedi ama deliricem gerçekten. Sırt ağrım belime kadar indi boyun fıtıgı ameliyatı olmuş biri olarak memeleri yaptırdık tekrar boynumuzu fıtık etmeyelim ödüm kopuyor. Birde halen koca bir ağırlık var memelerimde zamanla geçecek sanırım bu ağırlık hissi. Birde bu bant olayının maksadı ne anlamadım aslında.
bantı 15 gün sütyeni 1 ay taktım ben de.bele kadar iniyo maalesef ağrı.1 ayın sonunda artık gece fln uyandığımda yürüyemiyodum belimin ağrısından.yan yatmaya başlayınca oıhh be dünya varmış demiştim.bant silikonların açılan cebe tam oturmasını yukarı kaymamasını sağlıyor diye biliyorum.ama her doktorun farklı tedavi şekilleri var.bazıları vermio bant.

Arkadaşlar bana estetik dikiş yapılmıştı plastik gibi birşeydi 15. Gün erimeyen yerlerdeki ve kabuk bağlamış yerleri dr temizledi 4-5 güne iyileşir demişti bugün 22. Gün hala tam olarak kapanmayan yerler var bolca antibiyotik kremi sürüp üzerine gazlı bez koyuyorum daha ne yapabilirim çabuk kapanması için birde sizlerin dikişleri kaç günde kapandı :110:
doktor ne söyledi bilemiyorum ama hem krem sürüp hem gazlı bezle kapatınca dikişler hava almadığı için geç kurur ve daha geç dökülür kabukları.benim 1inci ayın sonunda bile hala vardı kabuk.4 gün snra 2 ay olcak.kabuk kalmadı ama krem sürerken hissediyorum küçük küçük ipler geliyo geliyo elime.iç dikişler erimemiş sanırım daha.22 gün yaralar için çok erken bi süre.:KK39:

doktor ne söyledi bilemiyorum ama hem krem sürüp hem gazlı bezle kapatınca dikişler hava almadığı için geç kurur ve daha geç dökülür kabukları.benim 1inci ayın sonunda bile hala vardı kabuk.4 gün snra 2 ay olcak.kabuk kalmadı ama krem sürerken hissediyorum küçük küçük ipler geliyo geliyo elime.iç dikişler erimemiş sanırım daha.22 gün yaralar için çok erken bi süre.:KK39:
Sağol cnm çok endişeleniyorum kurumayanda olunca iltihap fln mı var diye düşündüm kreminnasıl sürmem lazım acaba dr sadece günde 1 defa sür dedi o kadar

Benim bugün 15.günüm meme ağrılarım geçti diyebilirim ama bu memenin üstüne takılan bant beni deli ediyor ve sırt ağrısından ölücem meme ağrısını unuttum desem yeridir. Benimd meme ağrım yoktu aslında ama bana yağ enjekte edildi boşlukları doldurmak ve daha doğal durması için onlar daha çok ağrıdı diyebilirim ama şimdide sırtım çok ağrıyor. Birde bunlar ne zaman yumuşayacak ve doğal görüntüsüne kavuşacak acaba?
Kuzum benimkiler yumuşadı baya hatta zıplamaya da başladılar ama ben kasüstüyüm o yüzden belki benim sürecim daha farklı olmuş olabilir, ama genelde 1 ayda her şey yavaştan yoluna girer diye düşünüyorum

Sağol cnm çok endişeleniyorum kurumayanda olunca iltihap fln mı var diye düşündüm kreminnasıl sürmem lazım acaba dr sadece günde 1 defa sür dedi o kadar
3 haftadan sonra pek sanmıyorum iltihap riski olacağını ama nolur ne olmaz tabi.banyodan sonra fln iyice kurulamak lazım peçeteyle.doktor mu dedi gazlı bezle kapatın die?

3 haftadan sonra pek sanmıyorum iltihap riski olacağını ama nolur ne olmaz tabi.banyodan sonra fln iyice kurulamak lazım peçeteyle.doktor mu dedi gazlı bezle kapatın die?
Yok cnm de demedi ama pansumana gittiğimde dikiş üstüne ufak bi gazlı bez koyup sütyeni hep öle giydirdi ben de onun gibi yaptım hep dr sadece günde bir defa krem sür dedi o kadar antibiyotik aldım tekrar eczacı ilaç kullanırsan daha çabuk iyileşir bazı yerler hiç kabuklanmadan tamamen yapıştı ama bazı yerler kabuk bağladı yada kabuksuz şekilde

X