Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Son düzenleme:
Bir haftalık olduk resimleri ekledim . Az yumuşadı ve şişlikleri azaldı . Ama azda
Olsa küçüldü veya gözüm alıştı . :KK58: Bir büyüğüne karar vermiş olsam daha iyi olacaktı . Artık ona yapacak birşey Yok . Göbeciğimi erdirebilirsem memeler daha büyük gibi olacak : )))
Aynı duygular dusunceler bende de var :)

Bir haftalık olduk resimleri ekledim . Az yumuşadı ve şişlikleri azaldı . Ama azda
Olsa küçüldü veya gözüm alıştı . :KK58: Bir büyüğüne karar vermiş olsam daha iyi olacaktı . Artık ona yapacak birşey Yok . Göbeciğimi erdirebilirsem memeler daha büyük gibi olacak : ))). 77CEYLAN 77CEYLAN @kattina miraculous miraculous Missezgi Missezgi Aleph87 Aleph87 arzum77 arzum77 Winter2016 Winter2016 S Senacicekk
canım acele etme sakın göbecik erir sağlığını bozma. dikkatli ol. spor yapma. önce iyilieş tatlım göbecik gider nasıl olsa :KK15:

Selam kızlar
Sol göğsümün altındaki silikon batıyor
Dişlerime tel taktırmıştım alışana kadar canım yanmıştı aynı his sanki :işsiz:
Tavsiyeniz olurmu??
Tahminimce kas ağrısıdır o canım. Baştan ağrıyan yerlerin acısı bitince öbür tarafları ağrıyordu bende.

canım acele etme sakın göbecik erir sağlığını bozma. dikkatli ol. spor yapma. önce iyilieş tatlım göbecik gider nasıl olsa :KK15:
Ay evet bak V -violet erken spordan ne sıkıntılar çekti :KK43:
Ben de çok çok özledim sporumu ama 6 haftayı doldurmayı bekleyip kendimi alıştırarak başlayacağım umarım sıkıntı olmaz

Çok geçmiş olsun. Korkacak bir şey değildir. Netten de baktim doktoruma da sordum ilk 1yil bu tarz ağrılar bıçak batması sizlama olacak dedi bana. Sen git tabiki doktoruna ama üzülme :KK66: kiz ben ameliyat oldum olalı neler yaşıyorum.hala şişlik ve agrim var.ilk 2ay bi gecseydi diye dua ediyorum. Allahım söyle hiç ameliyat olmamış gibi hissedecegimiz günleri yasatsin hepimize.:dua:
amin canımda yorma kendini işgüç yapma dinlennnnn

Çok geçmiş olsun. Korkacak bir şey değildir. Netten de baktim doktoruma da sordum ilk 1yil bu tarz ağrılar bıçak batması sizlama olacak dedi bana. Sen git tabiki doktoruna ama üzülme :KK66: kiz ben ameliyat oldum olalı neler yaşıyorum.hala şişlik ve agrim var.ilk 2ay bi gecseydi diye dua ediyorum. Allahım söyle hiç ameliyat olmamış gibi hissedecegimiz günleri yasatsin hepimize.:dua:
Ya ilk 1 sene oluyormus boyle seyler ama ara ara batsa tamam diycem ama dun sabahtan bu sabaha kadar hic kesmedi agrisini nefes aldirtmiyor dik durdurtmuyor egiltmiyor :KK43: icerde kucuk tas varmis gibi yakıyor bide :KK43: 2aydan sonra unutuyosun zaten ameliyat oldugunu ben sadece arada bi masaj yapıp sıktığımda aklıma geliyo . amin canim hepimiz unutalim su sürece ins

Ayni seyi dusunuyorum keske 375 yaptiraydimmmm :)
Canım şu anda yapılan 405cc/485cx .
Doktor daha büyük takabilirim sana demişti 435cc/520cc ortalama. Ben büyük olaydı derken sen küçüğe gittin ya ama . Ameliyat sırasında 375cc de denemiç ama orantılı göstermedi sende dedi.
Ccler büyük şu anda ama bende büyük durmadı .

Ayni seyi dusunuyorum keske 375 yaptiraydimmmm :)
Ben yine yanlış anlamış gibiyim . Sen kendin için demişim . Kaç
Katıldı sana birde daha büyüğünü takma imkanı varmışmış . Göğüs kafesi açısından canım . Varsa eğer sanada banada geçmiş olsun :))) daha cesaretli olmayı öğrenelim

Valla cankusum bu zamana kadr hic garip agrim olmadi cok sukurki sadece herzaman dedigim gibi sıktığım zaman olan agridan baska biseyim olmamisti . suan agriyan yuvarlak yer zaten karıncalı gibiydi her derin nefes almamda sanki yumruk vardi icinde oyle hissediyodum . ilkkez bugun o yer kudurdu resmen egilemiyorum dik duramiyorm nefes alamiyorum elimle biseye bastiramiyorum yururken bile agriyor cok kotu bi sekilde . olmadi pers.gidicem doktora :KK43:
çok geçmiş olsun betüşüm.:KK200:bencede hiç ihmal etme git bi an önce .inşallah önemli bişey yoktur varsa da erken teşhisle çözülür.bozma moralini.bende de tiremisunun dediği gibi ara ara batma sızı oluyor ,his bi çoğu gelmedi meme altı ve ucu hissiz soğuk:KK43:bekliyoruz bakalım:işsiz:

Doktor daha büyük takabilirim sana demişti 435cc/520cc ortalama. Ben büyük olaydı derken sen küçüğe gittin ya ama . Ameliyat sırasında 375cc de denemiç ama orantılı göstermedi sende dedi.
Bende daha büyük olsaydı diye düşünüyordum ama anca bu kadarı sığmış ve 325 liklere zor alışırken büyük boylar beni dahada zorlardı diye düşünüyorum

Olsa küçüldü veya gözüm alıştı . :KK58: Bir büyüğüne karar vermiş olsam daha iyi olacaktı . Artık ona yapacak birşey Yok . Göbeciğimi erdirebilirsem memeler daha büyük gibi olacak : ))). 77CEYLAN 77CEYLAN @kattina miraculous miraculous Missezgi Missezgi Aleph87 Aleph87 arzum77 arzum77 Winter2016 Winter2016 S Senacicekk
Süpersin canım çok güzel görünüyor. Üstten kendin bakınca küçük gibi hissedebilirsin ama karşıdan daha dolgun görünür

Yok
Yok benim 325. Kendim icin 375olsaydi keske dedim seninkiler iyi gayet :)

X