Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Tiramisu35 Bende de asimetri vardı. Sol meme sağa göre 1,5 cm daha sarkıktı. İki meme şekil ve hacim olarak eskiden de aynı değildi. Şu an da tam birbirine benzemiyor. Benim 38 gün oluyor nerdeyse ameliyat olalı. Dikleştirme ve protez takıldı. Ameliyatımdan sonra ilk kontrolümde doktor daha dik olabilir, daha şekil olarak benzetebiliriz, 3-6 Ay dolunca meme oturunca bir toparlama yaparız dedi. Geçen hafta gene kontrole gittiğimde 1,5 ay sonra ya gün verdi. Son kez kontrol edip Toparlama yapacak. Sende ki şekil olarak benzemiyor dediğin durum benimkiyle aynımı acaba.
ay canım benim sen dikleştirme de olmuştun.bana da dikleştirme ve meme aşı küçültme yolu görünüyor.ama ben ancak 1,5 yıl sonra olurum diye düşünüyorum.birdaha Allaha büyük konuşmayım ama kışın başında veya kışın ortasında ameliyat olmam.

üzül
Fatoşcum Benim önceden göğüs dokum yoktu hiç dümdüz gibiydi sadece emzirmeden dolayı sarkmış ufak bir doku vardı ama o dA 1 cmdi ya dekolte oluşturacak bir doku değildi . 2 aya kadar herşey normal gidiyordu 2. Aydan sonra değişmeye başladı. Biri yuvarlak biri damla protez gibi gözüküyor . Sağ taraf damla gibi ve küçük sol taraf büyük ve yusyuvarlak duruyor. Halbuki ikisine de 325 cc takılmıştı ve dediğim gibi aşağı yukarı eşit gözüküyordu . Ben de açıkcası yüzde yüz bir eşitlik beklemiyorum nasıl ki sağ elimizle sol elimiz arasında fark varsa sağ kaşımızla sol kaşımız arasında fark varsa ufak tefek farklar göğüste de olabilir . Ama şu an ikisi ayrı ayrı başka insanların göğüsleri gibi duruyor . Sadece büyüklük farkı Yok şekil farkı da var aralarında.

Sen nasıl bir durumdasın bilmiyorum şu an ama doktorun düzelteceğim dediyse endişe etme . Bazı göğüslerde sorun olabiliyor gönül isterdi ki bir ameliyatla herşey düzelsin ama demek ki senin sürecin böyle olmalıymış.

Benim o büyük olan göğsümde ağrı da var şu an kapsülden başka birşey aklıma gelmiyor ama doktorum bunu konuşmak için erken zamanla düzelecek dedi. Ameliyat olalı 18 haftaya yaklaştım nasıl bir düzelme olacak nasıl olacak kafam çok karışık ve üzgünüm .
üzülme yalnız değilsin biliyorsun ben de varım.benim de sol tarafta ağrı var ve hala şiş.göğüs üstündeki kemiklerim ağrıyor.

İnsallau bir daha ameliyat olmazsiniz ama genelde sanirim bir cok ameliyat icin kis bahar oneriliyor, ben iyi ki yazin olmamisim diyorum sutyenler sikardi dikis yerini giymesen olmaz ince kiyafetlerin altina, ama belki subat mart daha iyi olabilirdi karda kista git gel yapmamak icin
ay canım benim sen dikleştirme de olmuştun.bana da dikleştirme ve meme aşı küçültme yolu görünüyor.ama ben ancak 1,5 yıl sonra olurum diye düşünüyorum.birdaha Allaha büyük konuşmayım ama kışın başında veya kışın ortasında ameliyat olmam.
Ama

Canım ya doktor sana ne yapacak. Bir tam olarak anlatsan. Merak ediyorum. 6 ay dolunca ne yapacak. Veya bir sonraki ameliyata kadar böylemi kalacaksın. Sana destek olan varmı yakınında?

Çok üzuldum sizin adinıza cokta kolay bi ameliyat degilki olmadı duzeltelim demesi. Bugun 12.gün ameliyat olalı kas altı vetoparlama oldu gerginliktenmidir tef gibi sis bide sacma siş ustleri ondanmi bilmiyorum ama meme uclarım kahverengi haresi yani gozume fazla buyuk geldi silikondan once oyle buyuk degildi basları umarim gerginlik gecince duzelir bende toparlama izlerini sorun ediyorum ameliyattan 5 dakika oncesi ani kararla gel toparlama yapalim diye oldu bittiye getirdi 6 ay sonra yoksa mutsuz olursun kendini birakinca sarkik olucak dedi peki dedim doktoruma biraktim ama izler cok gozume batiyor esime daha gosteremedim bile nefret edicek gibi geliyor tum seksapalitesini yitirmis gibi memem sanki ne kadar daha saklıyabilicemki herkesin derdi baska iste bende muhtesem mutlu degilim ne yazikki
sonraları inan iyi ki böyle olmuş diyeceksin.o izler burdaki bir çok kişide gördük belli belirsiz oluyor.iz kremi sür ben bitene kadar izlerime süreceğim inşallah.sonra da kantoron yağı sürerim.

Canım ya doktor sana ne yapacak. Bir tam olarak anlatsan. Merak ediyorum. 6 ay dolunca ne yapacak. Veya bir sonraki ameliyata kadar böylemi kalacaksın. Sana destek olan varmı yakınında?
77CEYLAN 77CEYLAN fatoş bana doktorum herhangi bir şey yapacağını söylemedi.ben çektiğim şu fotoğraflara baktıktan sonra hiç memnun kalmadım.6 ay sonra gittiğimde hala böyle sorunları devam ederse doktoruma ne istediğimi söylicem.ne maddi ne de manevi kimse yok destek olcak yanımda maalesef.:KK61:

İnsallau bir daha ameliyat olmazsiniz ama genelde sanirim bir cok ameliyat icin kis bahar oneriliyor, ben iyi ki yazin olmamisim diyorum sutyenler sikardi dikis yerini giymesen olmaz ince kiyafetlerin altina, ama belki subat mart daha iyi olabilirdi karda kista git gel yapmamak icin

Ama
@sukufe90 evet benim için en uygun zaman mart nisan.ama inşallah gerek kalmaz.

77CEYLAN 77CEYLAN fatoş bana doktorum herhangi bir şey yapacağını söylemedi.ben çektiğim şu fotoğraflara baktıktan sonra hiç memnun kalmadım.6 ay sonra gittiğimde hala böyle sorunları devam ederse doktoruma ne istediğimi söylicem.ne maddi ne de manevi kimse yok destek olcak yanımda maalesef.:KK61:
Allah yardımcın olsun canım. 6 ay sonunda inşallah biraz toparlar. Peki doktorun hatası varsa telafi edecek mi? Bekleyelim bakalım canım. Cocuk kaç yaşında bu arada?

sizin sayfanızda okumuştum kirpikler için bir şey kullandığıızı yazmışsınız.faydasını gördünüz mü acaba?
Coookk faydasini gordum revitalash diye bir serum
Bir bakin nete isterseniz gercekten her aksam surdugum zaman kirpiklerim baya bir uzadi ve koyulasti ve kirpik dokulmem durdu biraz pahali ama deger :KK66:

X