Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Bana doktorum masaj onermedi ama benim de arasi ayrik. Niye boyle bazilari oneriyo bazilari onermiyo acaba
Evet canım bende bilmiyorum ama her doktor un yöntemi farklı oluyor demek ki. Benim kendi meme yapımla ilgili olsa gerek meme aram da 1 cm lik açıklık var ki şuan hala odemli.

Ayşegül hanım cok cana yakın biri insan onunla rahat rahat konusabiliyo cok ta ilgilendi bnmle özellikle bulantım olmaması için . Kas zarı altı yöntemi uyguladım kaslarına hic zarar vermedim dedi bn cok memnun kaldım
Çokk geçmiş olsun kolay atlatanlardansın inş herşey hep yolunda gider

Aa soyadi degismis miii, benim de aratirdiklarimin arasinda Aysegul hn. Ekibi bayan mi acaba ogrenebilir miyim? Hangi hastanede ameliyat oldunuz?
Ewet ekibi sadece bayanlardan oluşuyor hastanede central hospital kozyatagi bu hastaneyle anlaşmalıymıs bn hastaneden de cok memnun kaldım hemşirelerim cok ilgiliydi

Çokk geçmiş olsun kolay atlatanlardansın inş herşey hep yolunda gider
İnşallah canım normalde ağrım eşiğim cok düşüktür baya zorlanicam diye düşündüm ama her ay cektigim adet sancısının çeyreği bile degil bu öyle söyliyim yani yaptırmak isteyenlere de cesaret olsun sanırım kas zarı alti yöntemi olmasından dolayı ağrım az kas altı olanlar forumda daha belirgin ağrılar cektiklerini yazmış hep

Insta dan Plastıcsurgery sayfasını takip eden arkadaşlar bu fotoyu görmüştür muhakkak..
Görmeyenler için paylaşmak istedim..
Buyrun damla protez ve yuvarlak protez farkı..
Eger dolgunlugun altta olmasını istiyorsanız damla tercih edin,üstte dekoltede olmasını istiyorsanız,sütyensiz bile sütyen takmış havası olsun istiyorsanız yuvarlak protez . Karar beğeni sizin :KK66:
A7B23D3B-1B0A-46B4-8498-696CE6EA7E70.jpeg

Aa soyadi degismis miii, benim de aratirdiklarimin arasinda Aysegul hn. Ekibi bayan mi acaba ogrenebilir miyim? Hangi hastanede ameliyat oldunuz?
Ayşegül hanım Bekir Sivri nin eşiydi. Hani şu burun mağdurlarının oldugu doktorun eşiydi. Tv lerde çok çıktı,merak edersen netten aratıp bakabilirsin.
Sanırım ayrıldılar,soyadı değişmiş :kahve:

İnşallah canım normalde ağrım eşiğim cok düşüktür baya zorlanicam diye düşündüm ama her ay cektigim adet sancısının çeyreği bile degil bu öyle söyliyim yani yaptırmak isteyenlere de cesaret olsun sanırım kas zarı alti yöntemi olmasından dolayı ağrım az kas altı olanlar forumda daha belirgin ağrılar cektiklerini yazmış hep
Ayşegül hanımın bugünkü insta hikayesini gördünmü :rolleyes: 485 cc protez kullanmış bir hastasına :dondurma:

Ayşegül hanımın bugünkü insta hikayesini gördünmü :rolleyes: 485 cc protez kullanmış bir hastasına :dondurma:
Siz deyince insta sayfasına baktım. Kötü operayonu kimse koymaz tabi ama gördüklerim çook güzel yaaa :)
Burda 2 kişininkini görme imkanım oldu sadece. Başka dr çok insta da paylaşmıyor sanki, Ayşegül hn döktürmüş :)

X