Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Ya ben neden albume resim ekleyemiyorum. Resim yukle ye tikliyorum acilmiyor. Video yukle kisminda link alani aciliyor. Bu sorunu neden yasiyorum acaba.

Kk uygulama ayarlarini da kontrol ettim hicbir izin gerekmez diyor.

Varmi bu konuda bilgisi olan acaba?
Benimde öyle oluyor . Ben sorunu şöyle çözdüm. Google dan kk ya tekrar giriş yap. Ve fotoğraf yüklerken hep bu yolu dene. Aynı sorunla karşılaşmayacağını göreceksin :dondurma:

Kızlar kontrolden cıktım şimdi.
İzlerim çok iyiymiş izler çok cabuk toparlamış.
Ama masaj önermedi gerek yok dedi.
Ayrıklık ödemden sonra gecer dedi kafam karıstı.
Masajsız nasıl olacak bilemedim ya.
Acele mi ediyorum 15günü geride bıraktım sonucta.
Canım evet her doktorun tekniği farklı. Bazı doktorlar masajı onermiyor. Ama sen kesinlikle doktor unu dinle. Eğer odemler den sonra ayrılık duzelicek diyorsa muhakkak doğrudur. Ama şöyle de bı gerçek var , masaj yapmak bu süreci kısaltıyor ve protez ler daha hızlı bir şekilde yerini alıyor. Yanı bunu Kendi tecrübe me Bakarak söylüyorum elbette ki. Herkes te durum farklı olabilir. İy olmana çok sevindim :) inşallah izlerin de kısa sürede siliklesme ye başlar. Zira inşallah benimkiler gibi olmazsın :olamaz:

Canım evet her doktorun tekniği farklı. Bazı doktorlar masajı onermiyor. Ama sen kesinlikle doktor unu dinle. Eğer odemler den sonra ayrılık duzelicek diyorsa muhakkak doğrudur. Ama şöyle de bı gerçek var , masaj yapmak bu süreci kısaltıyor ve protez ler daha hızlı bir şekilde yerini alıyor. Yanı bunu Kendi tecrübe me Bakarak söylüyorum elbette ki. Herkes te durum farklı olabilir. İy olmana çok sevindim :) inşallah izlerin de kısa sürede siliklesme ye başlar. Zira inşallah benimkiler gibi olmazsın :olamaz:

Bana sadece sarı kantaron yağı önerdi iz kremi bile gerek yok dedi bariz ameliyat dikişi var neye göre iyi inanın bende bilmiyorum :KK43:
Tek iyi yön bu şiş haliyle ölçü aldırdım 75c ve d arası cup demek ki biraz inse ya c ya b olacak :)
Tek güzel yön buydu.
Acaba sarı kantaron yağı denesiniz işe yarar mı o izler için sizde

Ben 80b aldim ve gayet guzel oldu. Oncedende 80 beden kullaniyordum bol destekli olanlardan ona ragmen ici bos kaliyordu. :KK70:
Ilk olcu belirlerken doktorumla anlasmistik benim istegim goguslerimin icinin dolmasi ve yapay olmsmasi yonundeydi ekstra buyukluk istemedim. Doktor olcumleri yaptiktan sonra 275 - 295 olabilecegini soylemisti. 295 oldu. Ben minyon yapiliyim. 157 boy 53 kilo.
z_e_l_i_s z_e_l_i_s merhabalar. Beni izler misin? Boy ve kilo olarak benziyoruz :KK15:

KeediciK KeediciK canım sarı kantaronu mutlaka kullan,benim doktorumda iz kremlerine inanmayan bir doktor hatta aşırı kaşıntı ve reaksiyona sebep oldukları için izlere olumsuz etkileri bile olduğunu düşünüyordu,benim içime sinsin diye istersen kullan dedi,bende bi krem bi kantaron dönüşümlü sürüyorum. Kantaron hücre yeniler cildi besler,en azından zararı olma ihtimali yok.

KeediciK KeediciK canım sarı kantaronu mutlaka kullan,benim doktorumda iz kremlerine inanmayan bir doktor hatta aşırı kaşıntı ve reaksiyona sebep oldukları için izlere olumsuz etkileri bile olduğunu düşünüyordu,benim içime sinsin diye istersen kullan dedi,bende bi krem bi kantaron dönüşümlü sürüyorum. Kantaron hücre yeniler cildi besler,en azından zararı olma ihtimali yok.

Aldım canım bugün kullanıcam birazdan peki sence çatlaklara etkisi olur mu?

Arkaldaşlar merhaba

Bende uzun zamandır göğüs buyutme operasyonu düşünüyorum. Fakat bir anda ödeme yapamıyorum şuanda.
Istanbulda 2 3 seferde ödeme yapabileceğim bir yer var mı bildiğiniz? Kredi kart kullanmıyorum

Lıkırtı löpürtü tıkırtı bugün tavan yapmış durumda çok sinir bozucu durumda of offfff bildiğiniz höpürdüyolar hopur hopur ya inşaallah ters giden birşey yoktur benim doktorda çok gıcık öyle arayıp birşey soramıyorum zaten 3 hafta sonra kontrol Var içim içimi yiyor açılan yeri bile bugün unutmuş durumdayım löpürtüden sanki oynarken yürürken ağzıma kadar çıkacak ağzımdanda dışarı çıkacak gibi bugün tarihimin en gıcık günü çok değişik şeyler hissetmeye başladım anlamadım arkadaşlar benim durumu yaşıyan oldumu takma diyorum kendime ama takılmayacak gibi değil valla Allah düşmanımın başına vermesin:KK61:

Lıkırtı löpürtü tıkırtı bugün tavan yapmış durumda çok sinir bozucu durumda of offfff bildiğiniz höpürdüyolar hopur hopur ya inşaallah ters giden birşey yoktur benim doktorda çok gıcık öyle arayıp birşey soramıyorum zaten 3 hafta sonra kontrol Var içim içimi yiyor açılan yeri bile bugün unutmuş durumdayım löpürtüden sanki oynarken yürürken ağzıma kadar çıkacak ağzımdanda dışarı çıkacak gibi bugün tarihimin en gıcık günü çok değişik şeyler hissetmeye başladım anlamadım arkadaşlar benim durumu yaşıyan oldumu takma diyorum kendime ama takılmayacak gibi değil valla Allah düşmanımın başına vermesin:KK61:
Canım ne zaman başladı ameliyat sonrası şikayetin

Acaba kontrole kadar beklemeyip gitsenmi doktora

Acaba kontrole kadar beklemeyip gitsenmi doktora
Yok gidemem açık yer için bile 2 kere aradım diye bana güvenmiyormusun deDi bozulmuş çok ona güvenmemi istiyor gıcık valla bildiğiniz gibi değil ama başka bir doktora görüncem kesin içim içimi yedi bugün

Yok gidemem açık yer için bile 2 kere aradım diye bana güvenmiyormusun deDi bozulmuş çok ona güvenmemi istiyor gıcık valla bildiğiniz gibi değil ama başka bir doktora görüncem kesin içim içimi yedi bugün

Yani tamam guvenmek ayri tabide boylede surekli kendi kendini yiyeceksin. Badka bir doktora gitmek guzel fikir belki ama ne bileyim simdi o gidecegin doktirda kalkip ameliyati yapan foktor icin laf ederse daha cok moralin bozulmasin.

Yani tamam guvenmek ayri tabide boylede surekli kendi kendini yiyeceksin. Badka bir doktora gitmek guzel fikir belki ama ne bileyim simdi o gidecegin doktirda kalkip ameliyati yapan foktor icin laf ederse daha cok moralin bozulmasin.
Evet işte bende bunu düşünüyorum sırf para için olmamış dese ne yapıcam bilemedim yani ama valla benimkini arıyamam odenli soğuk ameliyat olana kadar herşey iyiydi

X