Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Darısı bana artık. Bende yarın falan başlasam çanta hazırlamaya olacak. Ameliyat tarihimi iki gün önceye alırsam süper :işsiz:

İnşaalah bana dua edin lütfen valla iyi günler geçirmiyorum
Canım sen sıkma canını sonuçta kim böyle kalmış ki sen kalacaksın :110: Sonuçta herkesin bünyesi farklı sende de böyle bi reaksiyon gösteriyor. Lütfen iyi düşün iyi olsun. Evet zor senin için biliyoruz ama düşündükçe canın sıkılıyor. Bunu kendine yapma. Güzel düşün güzel olsun. :KK200:

Canım sen sıkma canını sonuçta kim böyle kalmış ki sen kalacaksın :110: Sonuçta herkesin bünyesi farklı sende de böyle bi reaksiyon gösteriyor. Lütfen iyi düşün iyi olsun. Evet zor senin için biliyoruz ama düşündükçe canın sıkılıyor. Bunu kendine yapma. Güzel düşün güzel olsun. :KK200:
İnşaalah arkadaşım inşaallah bünyemle alakalıdır seviyorum sizleri iyiki varsınız

İnşaalah bana dua edin lütfen valla iyi günler geçirmiyorum

Bende dua edicem ama herseyden onemlisi sen pozitif olmalisin. Tez vakitte iyilesecegine herseyin cok guzel olacagina inanmalisin. Bunu yapabilirsen emin ol tamda dusundugun gibi cok guzel olacak hersey

Ben pozitif olmaya çalışıyorum ama yaşadığım hisler duygular beni çileden çıkarıyor hala elim memelerde dolaşıyorum özellikle sol taraf ayrı bir oynuyor sanki bilemedim valla inşaalah sorun yoktur

X