Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Kızlar benim göğüs uçlarım çok hassalaştı , çatlama yok ama yanmışımda deri dökülürmüş gibi incecik soyulma var . Ödemler indi , şekil iyice oturdu ve gerçekten şahane gözüküyorlar. Göğüs ucum da görüntü olarak güzel gözüküyor . ama bu hassasiyet beni deli edicek :KK43:

Kızlar benim göğüs uçlarım çok hassalaştı , çatlama yok ama yanmışımda deri dökülürmüş gibi incecik soyulma var . Ödemler indi , şekil iyice oturdu ve gerçekten şahane gözüküyorlar. Göğüs ucum da görüntü olarak güzel gözüküyor . ama bu hassasiyet beni deli edicek :KK43:

Dökülme değilde hasaslık bende de var. Yumuşama başladı filan çok güzel her gün iyiy ki olmuşum ameliyetı diyorum. Bunlarda geçecek inşallah zamanla.

Arkadaşlar bende de bir iki yerde meme başının altında incecik çatlak var süreklide bebe yağı vs sürdüm sizce başka ne yapabilirim

Bepanthene kullan canım,iyi gelir :KK66:

Dokum var.Evet artık bende bu fikirdeyim.Her ölçü her vücutta aynı durmuyor.Resmim var bakıp yorum yaparmısın canım doku konusunda
Saret sen rahat ol canım,İnan güzel olacak ,benim resimlerimi gördün zaten ,her ölçü her vücut yapısına ıymuyor

Dokum var.Evet artık bende bu fikirdeyim.Her ölçü her vücutta aynı durmuyor.Resmim var bakıp yorum yaparmısın canım doku konusunda
göğüs kafesinin genişliğine sırt genişliğine vs ye göre değişir protezlerin duruşu.izlerseniz beni bakayım resimlerinize.

X