Meme Büyütme Estetiği Olmak İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Şimdi doktora geldim burun ameliyatı için görüşecektim silikonu da görüşeyim öyleyse, bazıları bir ay kolunu kaldıramıyosun hiçbir şey yapamıyosun demiş bayağı endişelendim bu yüzden
4 gun tek basina kalkamiyorsun. Sonrasi hizli bir iyilesme sureci. Biraz agri ama dayanilmayacak kadar degil. Sonrasi muthis bir ozguven ve keyif. Büyütülecek bir sey yok . Pozitif ol.
mdi

herkese merhaba geçen yıl mart ayında meme büyütme estetiği olmuştum ben de şimdi hamileyim :) 5 aylık biraz daha şiştiler ağrım yok ara ara regl öncesi ağrı gibi ağrı oluyor sadece yalnız kılcal damar çatlamaları oldu bu beni biraz üzüyor. ayrıca sol meme de biraz his kaybım var bir kaç hafta sonra burda bir doktora gitmeyi düşünüyorum estetik uzmanına hasan bey benim sinirlerle işim olmadı yakında hislerin geri döner dedi ama dönmedi. açıkçası bu beni biraz korkutuyor.

herkese merhaba geçen yıl mart ayında meme büyütme estetiği olmuştum ben de şimdi hamileyim :) 5 aylık biraz daha şiştiler ağrım yok ara ara regl öncesi ağrı gibi ağrı oluyor sadece yalnız kılcal damar çatlamaları oldu bu beni biraz üzüyor. ayrıca sol meme de biraz his kaybım var bir kaç hafta sonra burda bir doktora gitmeyi düşünüyorum estetik uzmanına hasan bey benim sinirlerle işim olmadı yakında hislerin geri döner dedi ama dönmedi. açıkçası bu beni biraz korkutuyor.

Merhaba istersen bir de Doç. Dr Erdem Güven' e sor muayenelerden ücret almıyor. meme estetiği konusunda çok iyi. geçmiş olsun.

İnşallah cnm dört gözle o günleri beklicem biraz zamana ihtiyacı var biliyorum ama insan sabırsız oluyor işte.
Sorma ben ilk günler saat sayıyodum resmen. 1 haftadan sonra vücut rahatlayınca zaman daha çabuk geçiyor. Benim bugün 18 gün oldu bile. İşe başladım bugün. Artık zaman dahada çabuk geçer.

Sorma ben ilk günler saat sayıyodum resmen. 1 haftadan sonra vücut rahatlayınca zaman daha çabuk geçiyor. Benim bugün 18 gün oldu bile. İşe başladım bugün. Artık zaman dahada çabuk geçer.

Ben de sayıyorum aynen gece olcak diye korkuyorum. cnm peki bu memelere taş sıkıştırılmış hissi ne zaman biraz azalıyor :KK43:(((

Haydiii kızlarr hepinize iyi geceler malum sabah 6:30 da kalkmam lazım. Kendime gelir gelmez soluğu burda alıcam. Herkes hakkını helal etsin. Herkesten yeni bişey öğrendimm. Umarım sorunsuz sağlıklı bi şekilde biter ameliyatım. Duanızı eksik etmeyinn. Yarın yeni bi macera başlıyor Allah yardımcım olsun.
Öpüyorum siziii:KK73::KK73:

Canım iyi haberlerini bekliyorum çok geçmiş olsun şimdiden.

Ben 10. günden itibaren uzanabildim, ama sabahları desteksiz kalkmaya yeni yeni başlıyorum, 2 hafta oldu.
İlk zamanlar oturarak uyuyordum, boyun yastığı alın bence, çok faydası oluyor.

İyi fikir cnm sağol boynum ve omuzlarım çok ağrıyor zaten iyi gelir hakikaten.

Ben de sayıyorum aynen gece olcak diye korkuyorum. cnm peki bu memelere taş sıkıştırılmış hissi ne zaman biraz azalıyor :KK43:(((
4. Günden sonra rahatsın cnm. Ben nefes almaya korkuyordum. Sağolsun burdaki kızlarda çok destek oldu. 1 hafta sonra iyice azalıyor. Yürümeye çalış bol bol. Benim 4 gün direnlerim vardı. Ona rağmen evde hep yürüdüm.

Licesh Licesh cnm senden haber bekliyoruz , bende ilk gün yazamamistim ağrılardan kendini iyi hisseder hissetmez yazarsın bitanem ara ara bakıyorum haber varmı diye umarım istediğin gibi geçmiştir ❤️

Licesh Licesh cnm senden haber bekliyoruz , bende ilk gün yazamamistim ağrılardan kendini iyi hisseder hissetmez yazarsın bitanem ara ara bakıyorum haber varmı diye umarım istediğin gibi geçmiştir ❤️
Aynen bende ara ara bakıyorum belki yazmıştır diye. Neyse o iyi olsun da yarın yazsın ne yapalım . Bekleriz biz :)

Geçmiş olsun canım nasıl geçti ameliyatın ilk birkaç gün çok gergin taş gibi oluyor birkaç gün sabırlı olman gerekiyor sonra gün gün hareketin kolaylaşmaya başlıyor kaç cc takılmış ? İlk 1 hafta hareket kısıtlılığın olabilir 10. Günden sonra çok rahatlamış olursun inşAllah sonra daha hızlı geçiyor Zaman

Ay bana böyle bir şeyden bahsetmedi ki ben birkaç yıldır aktif olarak ağır spor yapıyorum ve göğüsümde sadece kas var. Bana ilk 4 gün zor olacak, bakacak kimsen yoksa hastanede kalırsın ama sonrasında rahat edersin normal hayatına dönersin demişti. Bir ay iyileşememe gibi bir duruö yok olur mu öyle şey falan dedi

Bitanem eksik tahliller varsa yaptır tabiki ameliyat günü tam hazır ol artı olarak çizim falan da yapar büyük ihtimal tahmini boyut için , benim burun olmasaydı samimiyetimle söylüyorum cuma günü ameliyat oldum pazartesi iş başı yapardım ilk iki gün zordu 3. Günden itibaren çok rahattım çocuklarıma bakabildim 4 yaşındaki oğlum 10 çocuğa bedel ondan korkuyordum ancak çok rahat geçirdim sadece senin zorlanacağın şey sabah kalkarken ilk 10 gün asla kalkamiyorsun sırtından birinin destek vermesi lazım 5 dk gezinince oda geçiyor hiç korkma kuzum birde druma ben ameliyat öncesi sordum hocam kas altından çok korkuyorum 1 ay iyilesemeyen var ve ben çocuklarıma bakmam lazım diye endişelerimi anlatmıştım hocamda demiştiki "aktif spor yapan bir insan kasları kalınlaştıgi için kas altı ameliyatında 1 ay değil 2 ay iyilesemez sen aktif spor yapan bir bayan değilsin kasların ince oyuzden korkma çok çabuk toparlanacaksin dedi 4 yıl önceye kadar yapıyordum dedim hayır dedi aktif yapman lazım dedi endiselenme dedi " oyuzden iyi düşün iyi ol bitanem 1 hafta rahat rahat iyilesirsin sana tavsiyem kendini hasta gibi ameliyat olmuş gibi hissetme ben öyle yaptım enerjim 2. Gün bile yüksekti kuzenlerim merak Edip geldi onlar bile şaşırdı abla senmi ameliyat oldun bizmi olduk şaşırdık bu ne hareket bı bı otur yerine dediler :)))) gör bak her şey güzel olcak ❤️
ana

Geçmiş olsun canım nasıl geçti ameliyatın ilk birkaç gün çok gergin taş gibi oluyor birkaç gün sabırlı olman gerekiyor sonra gün gün hareketin kolaylaşmaya başlıyor kaç cc takılmış ? İlk 1 hafta hareket kısıtlılığın olabilir 10. Günden sonra çok rahatlamış olursun inşAllah sonra daha hızlı geçiyor Zaman

Merhaba cnm ameliyat çok iyi geçti.Göğüslerim çok gergin.Patlayacak gibi aynı yeni doğum yaptığım da yeni süt inmiş gibi.Sağ tarafım özellikle daha kötü.Göğüs kafesim diğer tarafa göre daha darmış.Sol tarafım daha iyi.375 cc takıldı bu arada.

Merhaba cnm ameliyat çok iyi geçti.Göğüslerim çok gergin.Patlayacak gibi aynı yeni doğum yaptığım da yeni süt inmiş gibi.Sağ tarafım özellikle daha kötü.Göğüs kafesim diğer tarafa göre daha darmış.Sol tarafım daha iyi.375 cc takıldı bu arada.
Çok normal benim de sağ taraf çok ağrılı oldu geç iyileşiyor üstteydi protez daha geç iniyor iyi takılmış inşAllah memnun kalırsın hiç dokun yokmuydu ? Hangi profil takıldı kas altımı oldu yarın mı çıkacaksın hastaneden ?

Çok normal benim de sağ taraf çok ağrılı oldu geç iyileşiyor üstteydi protez daha geç iniyor iyi takılmış inşAllah memnun kalırsın hiç dokun yokmuydu ? Hangi profil takıldı kas altımı oldu yarın mı çıkacaksın hastaneden ?

Evet canım dokum yoktu pek.Profilini sormak hiç aklıma gelmedi valla.cc ye odaklandım.cumartesi oldu pazar çıktım hastaneden.Kas altı oldu evet.

X